Martin Klus chce pokračovať v prijímacom konaní na Európsky dvor audítorov
Martin Klus sa nechce vzdať nominácie na miesto v Európskom dvore audítorov. Hoci neuspel pred pred rozpočtovým výborom Európskeho parlamentu, rozhodujúci je názor Európskej rady. V piatok bude hovoriť s premiérom, informoval Denník N.
Klus tvrdí, že vypočutie pred rozpočtovým výborom, ktorým neprešiel, je najmenej podstatná časť konania.
"Cítim vysokú mieru krivdy. Stále neviem pochopiť, čo sa tam vlastne v stredu stalo," povedal pre Denník N s tým, že pravdepodobne v tom je zainteresovaný aj jeho bývalý stranícky šéf Richard Sulík. (Denník N)
Ďalšie príspevky z rubriky: Domov
Mám šťastie, že som už párkrát padol na dno a robil som veľa rôznych robôt, vraví herec Jablonský v podcaste Ľudskosť. Čítaj ďalej
Medzinárodné študentské divadlo, beh lesmi aj ochutnávka vín. Pripravili sme tipy na podujatia v Bratislave.
(The Slovak Spectator)Nemocnica vo Vajnoroch je podľa PS na úrovni vzdušného zámku. Problémom je podľa nich aj výstavba cez rezort obrany.
(TASR)Ruskú opernú divu Netrebko čakali pred SND protestujúci s fotkami zničených ukrajinských miest.
Všetky tri zdravotné poisťovne potvrdili, že rokovania s asociáciou nemocníc o financovaní budú pokračovať.
(TASR)Nová hra Expedition 33 môže byť najväčším prekvapením roka. Spája emotívny príbeh s prepracovaným vizuálom.
(Closer)Odvolanie riaditeľa Fondu na podporu umenia predstavuje podľa Jaurovej obrovský krok cez červenú čiaru.
(TASR)Začal sa protest Netreba nám Netrebko pred Slovenským národným divadlom proti koncertu ruskej opernej divy.
(SME, SITA)