Zažite Benátky v Tatrách a ochutnajte banícke jedlo
Zažite Benátky v Tatrách, ochutnajte jedinečné banícke jedlo. Tipy, čo robiť cez víkend.
(The Slovak Spectator)
Ďalšie príspevky z rubriky: Domov
Darček z bazáru, piknik aj rytiersky turnaj. Pozrite si, čo sa deje v Bratislave v najbližších dňoch.
(The Slovak Spectator)Vysvetľovať nejasnosti okolo tendra na záchranky za dve miliardy neprišiel Šaško, nedostavili sa ani koaliční poslanci.
(SME)Ak chcú uspieť, malé a stredné podniky na Slovensku nemôžu zostať offline, píše zakladateľ poradenskej skupiny Jenewein Group.
(The Slovak Spectator)„Na vládnych politikov sa už ani nedá hnevať. Česi nie sú jediní, čo sa na nás smejú,“ vraví herec Juraj Loj.
(SME)Stav ruskej ekonomiky je v horšom stave ako tvrdí Kremeľ. Rastú inflácia aj deficit, vysvetľuje Ivan Korčok vplyv sankcií. Čítaj ďalej
Cynická obluda: Bývalý podpredseda vlády pre informatizáciu sa rozhodol, že po výcviku by chcel ísť k ženistom.
(SME)Američan píše o slovenskom čerstvom vzduchu, turistike, ale aj o spojení “dostať vlka”.
(The Slovak Spectator)Dúhový festival aj cvičenie v známych záhradách. Pozrite si tipy, ako si užiť Bratislavu zadarmo.
(The Slovak Spectator)