Mihál: DSS v minulosti dostali držhubné, aby otvorenie piliera príliš nekritizovali
Možno až 200-tisíc ľuďom sa oplatí odísť z druhého piliera, ale minister tají, že vláda chce najmä peniaze, hovorí Jozef Mihál.
(SME)
Ďalšie príspevky z rubriky: Domov
Vyhláška, týkajúca sa vstupu liekov do systému úhrad, sa upraví, oznámila Platforma pomáhajúcich organizácií - nezabudnutí.
(TASR)Prezident debatoval s ministrami z Hlasu a podnikateľmi o moderných technológiách.
(TASR)Transakčná daň slovenské festivaly nezlikviduje, návštevníci ju však pocítia. Niektoré zvažujú zdražovanie lístkov.
(SME)Sudcu Cisárika sa zastali kolegovia. Odmietli kritiku zo strany politikov po vynesení rozsudku pre Petra Kažimíra.
(SITA)Fico voličom hovorí, že je proti zbrojeniu, ale prezidentovi jeho prejav o zvyšovaní obranného rozpočtu odobril.
(SME)Slovenka sa v rámci diplomovej práce vybrala do Guatemaly, kde sa pýtala na náboženstvá aj uctievanie boha.
(SME)Hospitalizované deti budú mať právo na sprievod. Minister Šaško potvrdil platnosť opatrenie od septembra.
(TASR)Spomienkové stretnutie za Evou Borušovičovou bude v stredu 4. júna o 18.00 h na Vysokej škole múzických umení. Čítaj ďalej