NAKA a Úrad boja proti organizovanej kriminalite vzniesli vlani 65 obvinení za nakladanie s eurofondmi
NAKA a Úrad boja proti organizovanej kriminalite vzniesli vlani 65 obvinení za nakladanie s eurofondami.
(TASR)
Ďalšie príspevky z rubriky: Domov
Stali sme sa svetovou medveďou veľmocou. Tento úspech je však zdrojom nevraživosti a napätia. Píše Peter Zmeko.
(SME)Veľvyslanectvo Ukrajiny kritizuje premiéra Fica za protiukrajinské vyjadrenia. Čítaj ďalej
Združenie miest chystá koncept modernizácie územnej samosprávy, predstaviť ho plánujú počas roka.
(SITA)Na Slovensku pôsobí približne 80-tisíc dobrovoľných hasičov, sú neoddeliteľnou súčasťou fungovania miest a obcí.
(SITA)Je rok 2025 a Slovensko má nového záchrancu, ktorý presne pomenúva, čo je zle. Prichádza Zoroslav Kollár. Píše Samo Marec.
(SME)Po vydaní románu Generál ma muži poučovali o faktoch, ktoré som mala roky na stole. Píše Mariana Čengel Solčanská.
(SME)Štefánik veril v budúcnosť zjednotenej a spolupracujúcej Európy, uviedol Pellegrini na talianskom letisku Campoformido.
(SITA)Hnutie Slovensko vyzýva premiéra, aby sa nezúčastnil na oslavách 80. výročia konca druhej svetovej vojny v Moskve.
(TASR)