Hmla je v nedeľu ráno v lokalitách Šturec a Banská Štiavnica
Hmla s dohľadnosťou do 100 metrov sa v ranných hodinách vyskytuje v lokalitách Šturec a Banská Štiavnica.
Zľadovatený sneh do hrúbky jedného centimetra sa miestami nachádza na ceste II/537 Liptovský Hrádok - Podbanské a na cestách tretej triedy v obvode Liptovský Hrádok. Informuje o tom Slovenská správa ciest na svojom webe zjazdnost.sk.
Horské priechody sú zjazdné s obmedzeniami, povrch vozoviek je prevažne vlhký až mokrý. Cesty prvej, druhej a tretej triedy sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne vlhký až mokrý.
Vo vyšších polohách je zriedkavo pokrytý vrstvou utlačeného snehu hrúbky jedného centimetra. (TASR)
Ďalšie príspevky na tému: Počasie
Dnes bude na Slovensku slnečno, najvyššia denná teplota dosiahne 20 až 25 stupňov Celzia.
(SITA)V pondelok bude slnečno. Najvyššia denná teplota bude 18 až 23 stupňov Celzia. Zafúka slabý vietor.
(SME)Počasie ovplyvňuje tlaková výš. Bude slnečno. Teploty majú dosiahnuť 22 stupňov.
(TASR)V noci na pondelok sa môže vyskytnúť prízemný mráz. Meteorológovia vydali výstrahu prvého stupňa pre celé Slovensko.
(TASR)Predpoveď počasia: Bude jasno alebo malá oblačnosť, najvyššia denná teplota dosiahne 15 až 20 stupňov. Čítaj ďalej
Obdobie bohatšie na zrážky sa skončilo. Môže za to tlaková výš, ktorej stred sa presúva zo Škandinávie nad Baltské more.
(TASR)Na väčšine Slovenska sa v nedeľu môže vyskytnúť mráz. Meteorológovia vydali výstrahu prvého stupňa.
(TASR)Predpoveď počasia: Najvyššia denná teplota bude 15 až 20 stupňov, v severnej polovici a na Horehroní okolo 13 stupňov. Čítaj ďalej