Pre zrážku dvoch áut uzatvorili tunel Branisko, zranilo sa šesť ľudí
K zrážke dvoch áut došlo v tuneli Branisko, ktorý následne obojstranne uzavreli. Zranilo šesť osôb, z toho dve deti.
(TASR)
Ďalšie príspevky z rubriky: Domov
Vysoké teploty môžu v stredu potrápiť najmä západ a juh Slovenska. Platia predbežne v stredu od 14:00 do 18:00. Čítaj ďalej
Dobre vybavená lekárnička by mala byť základom každého letného výletu. Farmaceutky radia, čo by v nej nemalo chýbať.
(SME)Pellegrini s Kaliňákom odleteli na summit NATO schváliť slabú dohodu. Budú cesty a nemocnice, sľubujú svojim voličom.
(SME)Americkú ambasádu v centre Bratislavy treba opäť viac chrániť. Nová budova na inom mieste je ešte len na papieri.
(SME)Štát dáva samosprávam nezmyselné byrokratické prekážky, tvrdí líder opozície Šimečka.
(TASR)Chýbajú tu skúsenosti a tak trpí kvalita výkonu práce, hovorí v rozhovore nový šéf advokátskej komory Tomáš Kamenec.
(SME)Hasiči zasahovali v Lekárskej fakulte Univerzity Komenského na bratislavskom Americkom námestí. Čítaj ďalej
V živote Sainta-Exupéryho rozhodovalo sedem dní. Príbeh priniesol na Art Film režišér Pablo Agüero.
(SME)