Dobré ráno: Fico ju tam nechce. Vymenia ministerku Dolinkovú?
Už týždne kolujú kuloármi klebety, že ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková z Hlasu to má nahnuté.
Má za sebou niekoľko prinajmenšom zvláštnych personálnych nominácií, nové nemocnice sú v nedohľadne a špekuluje sa, že jej neverí ani samotný premiér Robert Fico.
Skončí teda Dolinková ako ministerka zdravotníctva? Tomáš Prokopčák sa pýta Jána Krempaského.
Ďalšie príspevky na tému: Ficova vláda
Nová nemocnica v Bratislave bude strategickou investíciou, rozhodla vláda. Náklady odhadujú na vyše miliardu.
(TASR)Projekty v okresoch Žarnovica a Banská Štiavnica podporí vláda sumou vyše 1,5 milióna eur.
(TASR)Výstavba novej nemocnice v Bratislave bude podľa ministra obrany Kaliňáka prebiehať štandardne.
(TASR)Minister zdravotníctva Šaško požiadal Slovenskú akadémiu vied o otestovanie vzoriek vakcín proti covidu.
(TASR)Minister vnútra Šutaj Eštok predstaví na najbližšej koaličnej rade návrh, ktorým chce stabilizovať politické strany.
(TASR)Prezident Pellegrini, hoci je z Hlasu, začína vracať koalícii aj zákony, na ktorých Robertovi Ficovi záleží.
(SME)Koľko nespratníkov dnes stojí Úradu vlády za to, aby sa staval na ich obranu? Bol to odkaz súdom. Píše Nataša Holinová.
(SME)Útok na demokraciu a slobodu slova? Čo skutočne obhajujú obhajcovia Bombica. Píše Jakub Filo.
(SME)