Takmer 100 rokov stará whisky sa na aukcii predala za rekordných 2,2 milióna libier
Vzácna fľaša skoro sto rokov starej škótskej whisky Macallan sa na aukcii v Londýne predala za takmer 2,2 milióna libier. V sudoch zrela 60 rokov. Ide o doteraz najvyššiu sumu vydraženú za fľašu vína alebo liehoviny.
(ČTK)
Ďalšie príspevky z rubriky: Ekonomika
Ceny ropy zaznamenali najprudší mesačný pokles za takmer 3,5 roka. Saudi totiž plánujú zvýšiť ťažbu.
(TASR)Rozsiahly výpadok elektrickej energie v Španielsku spôsobil hospodárske škody vo výške približne 1,6 miliardy eur.
(TASR)Spojené štáty uvalili sankcie na sedem spoločností zapojených do predaja iránskej ropy.
(SITA)Európska únia sa pripravuje na možnosť neúspešných rokovaní so Spojenými štátmi, tvrdí eurokomisár Šefčovič.
(TASR)Peking neustúpi, ak sa Washington rozhodne pokračovať v colnej vojne, zdôraznil čínsky minister zahraničia.
(TASR)Delegácia amerického súkromného sektora navštívi tento týždeň Grónsko, plánuje preskúmať investičné príležitosti.
(TASR)Americký technologický gigant Microsoft sa zaviazal vzťahu k zákazníkom dodržiavať pravidlá Únie.
(TASR)Bývanie v Rakúsku vyjde na hypotéku lacnejšie než na Slovensku. Treba sa však pripraviť na poplatky, ktoré nepoznáme.
(Index)