Peter Pellegrini už naznačuje, že by chcel byť prezidentom
Peter Pellegrini už naznačuje, že by chcel byť prezidentom. Koalícii by ako hlava štátu mohol pomôcť, svoju stranu by asi zničil. O jeho popularite zatiaľ hovoria len prieskumy spred volieb, v ktorých Hlas skončil až tretí.
(SME)
Ďalšie príspevky na tému: Ficova vláda
Nová nemocnica v Bratislave bude strategickou investíciou, rozhodla vláda. Náklady odhadujú na vyše miliardu.
(TASR)Projekty v okresoch Žarnovica a Banská Štiavnica podporí vláda sumou vyše 1,5 milióna eur.
(TASR)Výstavba novej nemocnice v Bratislave bude podľa ministra obrany Kaliňáka prebiehať štandardne.
(TASR)Minister zdravotníctva Šaško požiadal Slovenskú akadémiu vied o otestovanie vzoriek vakcín proti covidu.
(TASR)Minister vnútra Šutaj Eštok predstaví na najbližšej koaličnej rade návrh, ktorým chce stabilizovať politické strany.
(TASR)Prezident Pellegrini, hoci je z Hlasu, začína vracať koalícii aj zákony, na ktorých Robertovi Ficovi záleží.
(SME)Koľko nespratníkov dnes stojí Úradu vlády za to, aby sa staval na ich obranu? Bol to odkaz súdom. Píše Nataša Holinová.
(SME)Útok na demokraciu a slobodu slova? Čo skutočne obhajujú obhajcovia Bombica. Píše Jakub Filo.
(SME)