Ombudsman chce zlepšiť ochranu práv pri zákrokoch polície, navrhol opatrenia
Verejný ochranca práv Róbert Dobrovodský chce posilniť ochranu práv pri zákrokoch polície. Ombudsman navrhuje aj zavedenie kamier pri každom služobnom zákroku polície, pri ktorom dochádza k zásahu do základných práv a slobôd ľudí.
(TASR)
Ďalšie príspevky z rubriky: Domov
Ani jeden z argumentov o kritike EÚ nemôže slúžiť na to, aby sme hazardovali s budúcnosťou Slovenska, vyhlásil Raši.
(TASR)Naše členstvo v EÚ má dnes oveľa silnejší zmysel, hodnotu aj perspektívu, vyhlásil prezident. Upozornil aj na nedostatky Únie.
(TASR)"Vidíme množstvo tunelov vo financiách, ale svetlo na konci tunela nevidíme," hovorí expremiér Ódor v Rozhovoroch ZKH.
Mám šťastie, že som už párkrát padol na dno a robil som veľa rôznych robôt, vraví herec Jablonský v podcaste Ľudskosť. Čítaj ďalej
Medzinárodné študentské divadlo, beh lesmi aj ochutnávka vín. Pripravili sme tipy na podujatia v Bratislave.
(The Slovak Spectator)Nemocnica vo Vajnoroch je podľa PS na úrovni vzdušného zámku. Problémom je podľa nich aj výstavba cez rezort obrany.
(TASR)Ruskú opernú divu Netrebko čakali pred SND protestujúci s fotkami zničených ukrajinských miest.
Všetky tri zdravotné poisťovne potvrdili, že rokovania s asociáciou nemocníc o financovaní budú pokračovať.
(TASR)