Faul na Černáka potrestaný. Vinník dostal niekoľkozápasový dištanc
Útočník Toronta Maple Leafs Michael Bunting dostal trojzápasový trest za faul, ktorým zranil slovenského zadáka Erika Černáka. Podľa vysvetlenia disciplinárnej komisie táto situácia zahŕňala až dva nedovolené zákroky.
(Oh my Hockey)
Ďalšie príspevky na tému: Hokej
Slovenskí hokejisti do 18 rokov vo štvrťfinále majstrovstiev zdolali Nemecko 3:2 a opäť zabojujú o medaily.
(TASR)Hokejisti Libor Hudáček a Patrik Hrehorčák budú aj v ďalšej sezóne pôsobiť v českom tíme HC Oceláři Třinec.
(Sportnet)Hokejisti Slovenska a Nemecka hrajú štvrťfinále na šampionáte do 18 rokov, zápas sledujeme online.
(Sportnet)Obranca Košíc Mislav Rosandič a útočník Sebastián Čederle z Nitry sa pripoja k tímu Slovenska v príprave na MS v hokeji.
(Sportnet)Košice vložili všetko úsilie na zisk titulu, priznal manažér Spilar. O budúcnosti trénera Cemana ešte nie je rozhodnuté.
(Sportnet)Hokejový Slovan posilnil Tomáš Marcinko. Klub sa dohodol s 37-ročným útočníkom na trojročnej zmluve.
(TASR)Hokejisti Nitry získali desiatu medailu z posledných dvanástich play-off. Po striebre budú robiť zmeny v kádri.
(My Regióny)Slovenských hokejistov čaká svetový šampionát vo Švédsku a Dánsku. Prečítajte si odpovede na najčastejšie otázky.
(Sportnet)