Otvorenie expozície s názvom Knieža z Popradu a jeho hrobka sa opäť posúva
Otvorenie expozície s názvom Knieža z Popradu a jeho hrobka sa opäť posúva. Najskôr covid, potom peniaze a teraz problémy s klimatizáciou. Na expozícií bude možné vidieť významné historické artefakty z konca 4. storočia.
(SITA)
Ďalšie príspevky z rubriky: Regióny
Ak by sme mali šancu na reparát, dopadlo by to úplne inak, hovorí manažér basketbalistov Handlovej Pavel Procner.
(My Regióny)Prečítajte si správy z východného Slovenska:
- Kolóny, nervozita, meškanie do práce. Oprava mosta v Košiciach skúša nervy vodičov
- Kedysi stála 77-tisíc eur, dnes ju štát predáva za zlomok ceny. Z pamiatky sa stala ruina
- Do krčmy prišiel s nožom a kričal, že všetkých doreže a dobodá. Skončil vo väzení
V Tvrdošovciach postavia za takmer dva milióny eur novú maďarskú škôlku. Zmestí sa do nej približne 80 detí.
(My Regióny)Bratislavský majáles bude mať dve časti, veľa prekvapení neprinesie. Hovoriť sa má o Európe.
(SME)Súčasťou strategickej investície v bratislavských Vajnoroch musia byť podľa starostu nevyhnutné dopravné riešenia.
(TASR)Okolie zabudnutej historickej bašty v centre Nových Zámkov roky chátra. Mesto tam chce spraviť kultúrne centrum.
(My Regióny)Most v Nitre, ktorý je privádzačom na R1, je plne prejazdný aj pre ťažké kamióny. Patrí župe, pásku strihal minister.
(My Regióny)Parkovanie v žilinskej nemocnici bude spoplatnené už po pol hodine. Doteraz sa dalo bezplatne parkovať až štyri hodiny.
(My Regióny)