Lieky pre ošípané v mede, sochu Bátoriovej rozrezali na kusy, veterinári potvrdili pseudobesnotu
Do obchodov sa dostal med obsahujúci lieky pre ošípané. Žilinskí veterinári potvrdili pseudobesnotu, nákaza je mimoriadne nebezpečná. Sochu Bátoriovej po desaťročí rozrezali na kusy. Pozrite si týždenný výber top správ z regiónov.
(My Regióny)
Ďalšie príspevky z rubriky: Regióny
Bratislavský majáles bude mať dve časti, veľa prekvapení neprinesie. Hovoriť sa má o Európe.
(SME)Súčasťou strategickej investície v bratislavských Vajnoroch musia byť podľa starostu nevyhnutné dopravné riešenia.
(TASR)Okolie zabudnutej historickej bašty v centre Nových Zámkov roky chátra. Mesto tam chce spraviť kultúrne centrum.
(My Regióny)Most v Nitre, ktorý je privádzačom na R1, je plne prejazdný aj pre ťažké kamióny. Patrí župe, pásku strihal minister.
(My Regióny)Parkovanie v žilinskej nemocnici bude spoplatnené už po pol hodine. Doteraz sa dalo bezplatne parkovať až štyri hodiny.
(My Regióny)Prievidžan uväznil svojho psa v šachte, našli ho po deviatich dňoch. Mužovi hrozí päťročné väzenie.
(My Regióny)Kolóny a nervozita, oprava mosta v Košiciach skúša nervy vodičov. Diaľničiari vysvetľujú, prečo nemohli počkať.
(Korzár)Po troch desaťročiach ohlásila koniec tradičná pekáreň v Ilave. Tlak na cenu a vysoké náklady ich položili na kolená.
(My Regióny)