Slovák chcel v Maďarsku s falošným evidenčným číslo lacno tankovať, obvinili ho
Prokuratúra na juhozápade Maďarska obvinila Slováka, ktorý sa pokúsil s falošným maďarským evidenčným číslom natankovať s regulovanou cenou určené pre domácich zákazníkov.
Obvinený 29-ročný muž sa začiatkom júla vracal z dovolenky z Chorvátska a v Nagykanizsi chcel natankovať lacný benzín. Predtým však pôvodné evidenčné číslo svojho vozidla vymenil za falošné maďarské z plastu, ktoré si zadovážil doma ešte pred cestou.
Obsluha čerpacej stanice na prípad upozornila políciu, ktorá vodiča kontrolovala na ďalšej benzínovej pumpe a v jeho aute našla falošné maďarské evidenčné číslo. (TASR)
Ďalšie príspevky z rubriky: Svet
V Osake zadržali vodiča, ktorý autom úmyselne narazil do siedmich detí. Muž sa priznal k obvineniam.
(TASR)Juhokórejský dočasný prezident a premiér Han Tok-su podal demisiu. Očakáva sa, že vstúpi do volieb.
(TASR)Čína zrušila sankcie uvalené na piatich súčasných a bývalých europoslancov vrátane Miriam Lexmann.
(TASR)Bielorusko prepustilo amerického občana, ktorého v krajine odsúdili za pokus o vraždu Lukašenka.
(TASR)Odvolaného juhokórejského prezidenta Jun Sok-jola obžalovali zo zneužitia právomocí.
(TASR)Brazílska mníška zomrela vo veku 116 rokov. Canabarrovú Lucasovú považovali za najstaršieho človeka na svete.
(TASR)Dve osoby prišli o život a ďalších päť utrpelo zranenia pri rozsiahlom ruskom dronovom útoku na mesto Odesa. Čítaj ďalej
Talianska vláda chce, aby rodičia schvaľovali deťom účasť na hodinách sexuálnej výchovy.
(TASR)