GÓLY: 60. Lukáč, 63. Halahija, 64. Juričkovič - 35. Beňadik. KOBA: Pastucha - T. Bartko (24. Bureš, 80. Katona), Gábriš, Takáč, Bella - Sendecký, D. Bartko ml., Halahija, Farkaš (55. Tonko) - Lukáč, Juričkovič. Tréner: Libor Fašiang. VRAKUŇA: Ondrušek - Buffa, Beňadik, Hruška, Veselý - Škorec, Pažitka, Horváth (75. Mikušík), Turček - Bugri, Herda. Tréner: Štefan Bugri. Pred 150 divákmi rozhodoval Demovič, žlté karty: Bureš (Koba).
Domáci tím začal lepšie a už po polminúte chytil Ondrušek hlavičku Juričkoviča po Lukáčovom centri. Po štvrťhodine hry mali hostia dvakrát šťastie. Najskôr v 15. min po Gábrišovom centri hlavičkoval Juričkovič do brvna a o dve minúty ten istý hráč v neprehľadnej situácii nastrelil opäť brvno Ondruškovej bránky. Hostia využili hneď prvú väčšiu možnosť na skórovanie. Beňadik v 35. min po peknej individuálnej akcii umiestnenou strelou k ľavej žrdi poslal hostí do vedenia - 0:1.
O výsledku rozhodli v druhom polčase štyri čierne minúty pre hostí, keď inkasovali tri góly. Po individuálnej akcii v 60. min Halahija priťukol do šestnástky Lukáčovi, ktorý nedal brankárovi hostí šancu - 1:1. Obaja si úlohy vymenili v 63. min, keď Lukáčov center poslal z päťky do siete Halahija - 2:1. O minútu nevyšiel hosťom ofsajdsystém a Juričkovič svoj samostatný nájazd zakončil tretím gólom. V závere trafil Beňadik žrď domácej brány.
MIROSLAV NEMČÍK