GÓLY: 6. vlastný T. Jaszeniczky, 14. z pok. kopu Šogor. LAMAČ: Kováč - Kaprálik, Gálik, Ferenčík (60. Škoda), Hudec - Denko, Bučák, Mokošák, Ondruš - Bartošek, Šogor (81. Pacholek). Tréner: Vojtech Varadín. KOBA B: Pastucha - T. Bartko, Takáč, Kastl (77. Maršovský), Rybecký - Pätoprstý, Tušš, T. Jaszeniczky (60. Valent), Nemčovič - Krajč, Š. Jaszeniczky (68. Kosach). Tréner: Vladimír Nemčovič. Pred 70 divákmi rozhodoval Vician, červené karty: 47. Bartošek - 71. Nemčovič, žltá karta: T. Bartko (Senec).
Prvých päť minút sa hralo v strede ihriska. V šiestej minúte poslal loptu do šestnástky z ľavej strany Šogor a T. Jaszenicky hlavou nešťastne prehodil Pastuchu vo vlastnej bránke - 1:0. Domáci boli i naďalej iniciatívnejší a v deviatej minúte po rohu Šogora zahodil z päťky Hudec. O štyri minúty po priamom kope Bučáka z pravej strany fauloval v šestnástke T. Bartko a pokutový kop premenil Šogor na 2:0. Šance Bučáka v 22. min a Šogora o minútu zostali nevyužité.
V druhom polčase bola hra vyrovnaná. Už v druhej minúte bol vylúčený domáci Bartošek, ale hostia početnú výhodu nevyužili. Naopak po dvadsiatich minútach sa sily vyrovnali po vylúčení hosťujúceho Nemčoviča. V 76. min sa po akcii Gálika, Šogora a Kaprálika dostal Ondruš sám pred Pastuchu, ale nastrelil žrď bránky hostí. Do konca zápasu sa hralo medzi šestnástkami.
MARCEL PRINER