Dialóg v PF 01 pokračuje
Dnes o 18.00h sa v Galérii PF 01 na Panenskej ulici v Bratislave uskutoční vernisáž výstavy maliarskych prác na témy žánru zátišie od terajších poslucháčov i viacerých absolventov Ateliéru maľby prof. Jána Bergera na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Výstava Natura Morta je ďalšou zo série výstav Dialóg v galérii PF 01.
Ďalší príbeh Jaroslava Žiaka
Photoportgallery pozýva na vernisáž výstavy Jaroslava Žiaka Ďalší príbeh, ktorá sa uskutoční zajtra 9. 4. o 18.00 hod. vo Photoportgallery na Grösslingovej 21 v Bratislave. Jaroslav Žiak (1971) patrí k strednej generácii slovenských fotografov. Táto výstava je autorovou prvou samostatnou výstavou po dvanástich rokoch.
Bratislava tancuje
Dnes od 19.00 sa v priestoroch bratislavského Divadla v podpalubí koná tanečno-hudobná zábava s orchestrom Bratislava Hot Serenaders v štýle 30. rokov minulého storočia. Tančiareň
v podpalubí je spomienka na atmosféru starej Bratislavy.
S Ančou na ulici
Dnes o 19.00 h sa v novootvorenom divadle Arteatro na Bielej ulici v Bratislave koná krst knihy Lucie Siposovej pod názvom Hello. My name is Anča Pagáčová.
Francúzska úderka v Žiline
Strhujúca hudba, v ktorej sa miešajú vplyvy ľudovej hudby rôznych krajín, džez aj súčasné vážne tóny, zavítajú na žilinskú Stanicu. Dnes o 20.00 tam zahrá francúzska kapela Volapük.
Autor: kul