BRATISLAVA
Obsluhoval jsem anglického krále - FK Charlie centrum, 17.45, 20.15
Medvídek - FK Charlie centrum, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 10.50, 12.10, 16.30, 17.40, 18.40, 19.40, 20.50, 21.50
Warholka - FK Charlie centrum, 18.30, 20.30
3:10 Vlak do Yuma - Mladosť, 17.45, 20.00; Palace/Aupark, 20.10
Irina Palm - Tatra, 18.30, 20.30
Pokánie - Palce/Aupark, 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.40
Medzi nepriateľmi - Palace/Aupark, 11.40, 18.50
Halloween - Palace/Aupark, 11.50, 19.10, 21.30
Asterix a Olympijské hry - Palace/Aupark, 11.00, 12.30, 13.30, 14.10, 15.00, 16.00, 16.40, 17.30, 18.30, 21.00
Zlatý kompas - Palace/Aupark, 14.30, 17.00
Alvin aChipmunkovia - Palace/Aupark, 13.20, 15.40
Pán Včielka - Palace/Aupark, 10.40, 13.50, 15.50
Som legenda - Palace/Aupark, 12.00, 19.20, 21.20
Gympl - Palace/Aupark, 12.20, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50
Honba za pokladom: Kniha tajomstiev - Palace/Aupark, 11.10, 12.40, 13.40, 15.20, 16.20, 17.50, 19.00, 20.30, 21.40
AVP 2 - Palace/Aupark, 14.40, 16.50
Once - Palace/Aupark, 18.10
Saw IV. - Palace/Aupark, 21.10
Americký gangster - Palace/Aupark, 20.00
HLOHOVEC
Úsmev: o 18.00 h: Pán Včielka, o 20.00 h: Tesne vedľa
LEVICE
Junior: o 15.30 a 18.30 h: Zlatý kompas
Cinemax: o 13.50 a 16.20 h: 3:10 vlak do Yumy, o 13.00, 15.30, 18.00 a 20.30 h: Asterix a Olympijské hry, o 14.10 a 18.40 h: Gympl, o 13.20, 15.50, 18.20 a 20.50 h: Honba za pokladom: Kniha tajomstiev, o 18.10 a 20.20 h: Medvídek, o 16.10 a 20.55 h: Saw IV
PARTIZÁNSKE
Panoramatické kino: o 20.00 h: Som legenda
PIEŠŤANY
Fontána: o 19.00 h: Čierne Vianoce, o 17.30 a 20.00 h: Medvídek
TRNAVA
Hviezda: o 17.20 a 20.00 h: Americký gangster - Cinemax: o 13.10 a 15.00 h: Alvin a Chipmunkovia, o 13.00, 15.30, 18.00 a 20.30 h: Asterix a Olympijské hry, o 12.55. 15.10 a 17.20 h: Gympl, o 16.50 a 19.15 h: Honba za pokladom: Kniha tajomstiev, o 19.30 a 21.35 h: Medvídek
o 21.40 h: Saw IV
MARTIN
Moskva: o 19.30 h: Noc dlhá 30 dní, o 17.30 h: Ratatouille - Dobrú chuť
Strojár: o 16.00 h: Alvin a Chipmunkovia, o 17.30 a 20.00 h: Hitman
RUŽOMBEROK
Kultúra: o 17.30 a 20.00 h: Gympl
ŽILINA
Cinemax: o 16.40, 18.30 a 20.30 h: Resident Evil 3: Zánik - Centrum: o 14.0 a 16.00 h: Alvin a Chipmunkovia, o 17.30 a 20.00 h: Pokánie - Klub: o 17.45 a 20.00 h: Votrelci vs. Predátor 2
Choč: o 18.30 h: Most do krajiny Terabithia, o 16.00 h: Pán Včielka
HUMENNÉ
Fajn: o 19.30 h: Tesne vedľa
KOŠICE
Capitol: o 16.00, 18.15 a 20.30 h: Honba za pokladom: Kniha tajomstiev -
Družba: o 14.30, 17.00 a 19.30 h: Asterix a Olympijské hry - Impulz: o 17.15 a 19.15 h: Škola zvádzania - Úsmev: o 16.00 h: Alvin a Chipmunkovia, o 16.00, 18.15 a 20.30 h: Pokánie