Futbal
Po reprezentačnej prestávke pokračuje oddnes do pondelka najvyššia domáca súťaž futbalistov zápasmi 17. kola. Bratislavské tímy hrajú vonku a oba nastúpia na zápasy zajtra.
Artmedia, ktorá bojuje o špicu tabuľky so Žilinčanmi, sa predstaví od 13.00 v Košiciach. Slovanisti cestujú do Ružomberka. Zápas sa tam zajtra začne o 17.30 a hráči bratislavského tímu majú o motiváciu navyše. Vedenie klubu avizovalo posilnenie kádra legionármi, takže niektorí súčasní hráči stratia miesto v základnej jedenástke.
Hokej
Extraliga hokejistov má dnes na programe zápasy 27. kola. Bratislavský Slovan si zahrá o 17.00 v Kežmarku. V utorok prehrali belasí po vyše piatich týždňoch, doma podľahli v šlágri kola Košiciam 3:4, ale naďalej vedú tabuľku.
V nedeľu sa potom Slovan predstaví v 28. kole od 17.00 v Žiline.
Volejbal
V Stredoeurópskej lige volejbalistov čaká bratislavský VKP súboj s ďalším slovenským tímom v tejto súťaži. V hale PKO nastúpia policajti v 8. kole zajtra o 18.00 proti Novému Mestu nad Váhom. Bratislavskí volejbalisti získali v minulom kole prvé víťazstvo v súťaži, keď zdolali doma slovinský Maribor. Aktuálne sú po odohratí siedmich zápasov na deviatej priečke tabuľky.
V domácej extralige žien je v hlavnom meste na programe zajtra jeden zápas 12. kola. Stretnú sa v ňom VK Račianska a Doprastav. Súboj bratislavských tímov sa začne v hale SOU obchodného v Rači o 18.00. Slávia UK sa predstaví zajtra o 17.00 v Žiline.
Basketbal
V 12. kole extraligy mužov hostí zajtra o 18.00 Inter Bratislava súpera z Dolného Kubína. Zápas sa uskutoční v hale na Pasienkoch. V súťaži žien nastúpia slovanistky zajtra o 17.00 v rámci 8. kola na Myjave.
Hádzaná
Hráči ŠKP, ktorí zastupujú Bratislavu v najvyššej domácej súťaži mužov, sa predstavia zajtra v Košiciach. Zápas 12. kola s tímom IS Košice sa začne o 18.00.
Autor: bg