Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Výsledkový servis

ATLETIKA

NORDHAUSEN - GULIARSKY MÍTING: 1. Bartels 20,77, 2. Bock 20,38, 3. R. Smith (Hol.) 19,57, 4. P. Sack 19,39, 5. Bilonog (Ukr.) 18,97. Ženy: 1. Kleinertová 19,07, 2. Lammertová 18,69, 3. Hinrichsová 18,13.

WUPPERTAL - SKOKANSKÝ MÍTING, výška: 1. Sokolovskij (Ukr.) 228, 2. Sposob (Poľ.) 225, 3. Fricke 222, 4. Dmitrik (Rus.) 222. Ženy - žrď: 1. Murerová (Braz.) 441, 2. Strutzová 435, 3. Buschbaumová 425.

PRETORIA - MÍTING VONKU, 100 m: 1. Durandt 10,44, 400 m: 1. Mogawane 45,58, 2. Molefe (Botsw.) 45,85, 800 m: 1. Deventer 1:47,72, 110 m prek: 1. F. van Zyl 13,82, 2. Bownes 13,82, 400 m prek.: 1. L. van Zyl 48,84, 2. De Villiers 49,07, 3. Myburgh 49,08, výška:1. Freitag 224, guľa: 1. Robberts 21,06, trojskok: 1. Mokoena 16,50, disk: 1. Kanter (Est.) 65,07, 2. Hopley 62,01, oštep: 1. Pienaar 84,28. Ženy - 400 m: 1. Schoemanová 51,77.

Skryť Vypnúť reklamu

OTOROKOVICE - HALA - 1. deň, guľa: 1. Machura 19,10, 2. Stehlík 18,64.ářčáář Výška: 1. Peter Horák (SR) 222, 2. Špak, Benko (SR) a Genža po 212, 5. Kabelka (SR) 212. Ženy - výška: 1. Dubnova 192.

BUDAPEŠŤ - MEDZINÁRODNÝ HALOVÝ MÍTING, 60 m: 1. Williamson (V. Brit.) 6,73/6,74, 2. Ellington (V. Brit.), 6,78/6,74,...Novosad (SR) 6,99/7,04, Rehor (SR) 7,07/7,05, 200 m: 1. Abeiye (V. Brit.) 21,06,...Mentel (SR) 22,44, 400 m: 1. Steele (V. Brit.) 47,61, 2. Suciu (Rum.) 47,72, 800 m: 1. D. Takács 1:48,73, 2. Ruža (ČR) 1:49,13, 60 m prek.: 1. D. Kiss 7,70/7,68,...Novosad (SR) 8,25/8,25, Výška: 1. Bernard (V. Brit.) 220,...3. Benko (SR) 210, Trojskok: 1. Vaľukevič (SR) 16,72, 2. Batagelj (Slovin.) 16,09, 3. Golley (V. Brit.)16,07,...6. Dobrovodský (SR) 14,90. Ženy - 60 m: 1. Maherová (Ír.) 7,54/7,47, 2. Okparaebová (Nór.) 7,52/7,53,...Vrlíková (SR) 7,84/7,71, 200 m: 1. Stanbolová (Bul.) 23,58, 2. Sheehyová (Ír.) 23,78, 400 m: 1. Morosanuová (Rum.) 53,29, 800 m: 1. Harewoodová (V. Brit.) 2:00,53, 2. Kolarovová (Bul.) 2:02,03,...8. Fugliová (SR) 2:19,68, 60 m prek.: 1. Vukimirovičová (Slovin.) 8,44/8,32, 2. Váriová 8,55/8,35, 3. Tomičová (Slovin.) 8,49/8,39, Výška: 1. Györffyová 194,...7. Horňáková (SR) 170, 9. Srnková (SR) 170, Žrď: 1. Molnárová 445, 2, Vasziová 420, 3. Spainová (V. Brit.) 420, Diaľka: 1. Ščerbová (ČR) 632, 2. J. Velďáková (SR) 631, 3. Vegváriová (90) 617, Trojskok: 1. Martinovičová (Srbsko a ČH) 14,08, 2. D. Velďáková (SR) 13,98 - nár. rekord, 3. Beskrovnaja (SR) 13,32.

Skryť Vypnúť reklamu

B .BYSTRICA - MAJSTROVSTVÁ STREDOSLOVENSKEJ OBLASTI, muži - 60 m: 1. Peter Krčmárek (Spartak Dubnica n/V.) 6,98, 60 m prek.: 1. Matúš Janeček (Spartak Dubnica n/V.) 8,40. Ženy - 3000 m: 1. Pavla Solivarská (Banská Štiavnica) 10:36,50, žrď: 1. Slavomíra Sľúková (Spartak Dubnica n/V.) 340, guľa: 1. Martina Danišová) 14,20.

BOSTON - HALOVÝ MÍTING, muži - 60 m: 1. Tramell 6,57, 2. Smoots 6,62, 3. Burns (Trin.) 6,62,...7. D. Phillips 6,86. 600 m: 1. J. Johnson (USA) 1:18,63, 2. B. Jackson 1:18,65, 3. Rock 1:19,40. 1000 m: 1. Krummenacker 2:21,37, 2. Alemu (Et.) 2:22,00. Mí?a: 1. Angwenyi (Ke?a) 3:55,95, 2. Lunn 3:56,77, 3. L. Rotich (Ke?a) 3:56,83, 4. Brannen (Kan.) 3:57,17, 5. Goucher 3:57,60. 2 míle: 1. Motram (Austr.) 8:26,54, 2. Sihine (Et.) 8:27,03, 3. Cragg (Ír.) 8:27,39,4. T. Bekele (Et.) 8:27,56, 5. Cheboiywo (Ke?a) 8:27,75, 6. Lincoln 8:27,85, 7. Dinkessa (Et.) 8:28,22. Gu?a: 1. Hoffa 21,07, 2. Cantwell 21,03, 3. Nelson 20,99, 4. Godina 19,78. Ženy, 60 m: 1. Barberová 7,09, 2. L. Williamsová 7,13, 3: Daigleová-Bowenová 7,30, 4. Stewartová 7,31. 200 m: 1: Trotterová 23,56, 2. Brooksová (Jam.) 23,76. 400 m: 1. Richardsová 52,10, 2. Hendersonová 52,63, 3. Ponteenová (Sv. Krištof) 52,97. Mí?a: 1. Doumová-Hussarová (Kan.) 4:29,52, 2. Clementová 4:29,93, 3. McWilliamsová 4:30,03, 5. Toomeyová 4:30,39. 3000 m:1: Defarová (Et.) 8:30,94, 2. Ejiguová (Et.) 8:57,79, 3. McGregorová 9:01,79, 4. Tollefsonová 9:01,80. 5000 m. 1. T. Dibabová (Et.) 14:35,46, 2. E. Dibabová (Et.) 15:18,97. Výška: 1. Howardová 195, 2. Acuffová 192.

Skryť Vypnúť reklamu

BOX

AMERIČAN VIRGIN HILL sa stal novým boxerským šampiónom ťažkej váhy podľa asociácie WBA v piatok v Atlantic City, keď zdolal ruského boxera Valerija Brudova na body 118:110. Bol to Hillov prvý zápas od mája roku 2004, keď po prehre s Francúzom Jean-Marc Mormeckom oznámil ukončenie kariéry.

NEMEC MARKUS BEYER po štvrtý raz za sebou obhájil titul majstra sveta v superstrednej hmotnostnej kategórii v Berlíne, keď zdolal Taliana Alberta Colajanniho technickým KO.

FLORBAL

EXTRALIGA - 8. KOLO: FBC Hurikán BA - FBC Dragons Ružinov BA 4:4, FLORKO Košice - ŠK Lido BA 17:3, ŠK 1. FBC Trenčín - ŠK Victory Stars N. Dubnica 19:5, FBC Dragons Ružinov BA - FLORKO Košice 5:8, ŠK Victory Stars N. Dubnica - FBC Hurikán BA 3:8, ŠK Lido BA - ŠK 1. FBC Trenčín 0:32, ATU Košice - FTTU Trnava 36:0, FTTU Trnava - ŠK Juventa Žilina 0:25, HKL-MJM Petržalka - ŠK Slávia SPU DFA Nitra 13:0, HKL-MJM Petržalka - ATU Košice 10:5.

Skryť Vypnúť reklamu

FUTBAL

PRÍPRAVNÉ ZÁPASY: Spartak Trnava - ŠK Močenok 3:0, Artmedia Bratislava - Šoproň 2:1 (1:0), Inter Bratislava - Viktoria Plzeň (ČR-I. liga) 0:1 (0:0), ZTS Dubnica - FC Senec (II. liga) 2:1 (0:1), ZTS Dubnica - FC Zlaté Moravce (II. liga) 1:1 (1:0), HFC Humenné - Svidník 1:1 (1:1), FK Poprad - Lipany 0:1 (0:0), Tatran Prešov - Slavoj Trebišov 5:1 (2:1), Vítkovice - Matador Púchov 2:2 (1:2), FC Újpest - Dukla Banská Bystrica 2:0 (1:0), AS Trenčín - FK Hlučín 3:2 (2:2), FC Nitra - Kunovice 1:1 (1:1), Slovan - Kroměříž 2:1 (1:0), Slovan Bratislava - Lamač 2:2 (1:2), Zemplín Michalovce (II.) - Diósgyör (Maď. - II. liga) 1:0 (0:0), Ružomberok - Viktoria Plzeň (ČR-I.) 0:2 (0:2).

AFRICKÝ POHÁR NÁRODOV: Egypt - Pobrežie Slonoviny 3:1 (1:1), Líbya - Maroko 0:0.

Skryť Vypnúť reklamu

CARLSBERG CUP: Kórejská republika - Chorvátsko 2:0 (1:0)

FUTSAL

Slovenská liga, 15. kolo: ŠK Mima Trnava - Futsal team Nitra 3:4 (1:1), Baláž 3 - Pavlovič 2, Šebo, Suchan, 120 divákov. 1. FSC Nafta Malacky - Across Pinerola Bratislava 1:2 (1:2), Ciprys - Socha, Nemček, 150. Slov-matic FOFO Bratislava - F. A. C. Górnik Trnava 6:4 (2:2), Berky 2, Mikita, Blažej, Haľko, Čambal - Semanco, Sládeček, Hajnik, Macho, 150. FC Izolex Košice - AC Karpatia Juniors Bratislava 1:2 (1:0), Hernández - Filo, Dobiáš, 150. ŠK Futsal Program Dubnica - 1. HFC Lučenec 12:3 (6:1), Staňo, Turza, Basila, Kozík po 2, Ondráš, Grendel, Švikruha, Závodný - Golián 2, Koreň, 100.

1. Slov-matic 15 14 1 84:31 42
2. Nitra 15 12 1 2 73:58 37
3. Dubnica 15 11 2 2 90:49 35
4. Mima 15 9 1 5 71:73 28
5. Semic 14 6 3 5 54:50 21
6. RCS Košice 14 6 1 7 45:48 19
7. Nafta Malacky 15 6 1 8 60:79 19
8. Pinerola 15 3 1 11 40:61 13
9. Górnik 14 2 4 8 50:61 10
10. Karpatia 15 3 1 11 39:57 10
11. Lučenec 15 3 1 11 47:70 10
12. Izolex 14 1 6 7 35:51 9

HOKEJ

FÍNSKO - 43. KOLO: Espoo Blues - Pelicans Lahti 2:1, Hämeenlinna - Tappara Tampere 3:4 pp, Jyväskylä - Kärpät Oulu 1:4, KaIPa - Jokerit Helsinki 1:3, TPS Turku - Ässät Pori 1:2.

Skryť Vypnúť reklamu

ŠVÉDSKO - 42. KOLO: Modo Hockey - Linköpings 4:1, Timra - Leksands 2:1, Mora - Frölunda 2:3, Brynäs - Färjestad 4:3, HV 71 - Lulea 2:1, Södertälje - Djurgardens 4:0.

ŠVAJČIARSKO: Bazilej - Ambri-Piotta 1:4 (1:2, 0:1, 0:1), Bern - Rapperswil-Jona Lakers 4:3 (2:1, 2:1, 0:1), Fribourg-Gottéron - Zürich 2:3 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:1), Ženeva - Lugano 2:5 (2:1, 0:3, 0:1), Langnau - Kloten Flyers 4:1 (1:0, 1:1, 2:0), Zug - Davos 3:3 (3:1, 0:1, 0:1 - 0:0).

POZEMNÝ HOKEJ

LA SPEZZIA - ME, ženy - B-skupina: Slovensko - Portugalsko 4:2 (1:1), Rusko - Poľsko 3:6 (2:2), Španielsko - Slovensko 5:2 (2:1), Poľsko - Taliansko 2:5 (1:2), Muži - skupina o 5.-8. miesto: Slovensko - Chorvátsko 3:4 (1:2), Slovensko - Škótsko 1:5 (1:2).

RÝCHLOKORČUĽOVANIE

COLLABO - SP, 500 m, muži - sobota: 1. Cheek (USA) 35,11, 2. Oikawa (Jap.) 35,43, 3. Velde (Hol.) 35,57, 4. Fitzrandolph (USA) 35,74, 5. Potala a Hanninen (obaja Fín.) obaja 35,77, 1000 m: 1. Davis 1:09,26, 2. Cheek (obaja USA) 1:09,32, 3. Imai (Jap.) 1:10,22, 4. Velde (Hol.) 1:10,41, Ženy - 500 m: 1. Simionatová (Tal.) 38,51, 2. Wolfová (Nem.) 38,70, 3. Kajanová (Rus.) 39,05, 4. Žurovová (Rus.) 39,24, 5. Starová (Hol.) 39,31, 6. Tonoikeová (Jap.) 39,35, 1000 m: 1. Friesingerová (Nem.) 1:16,36, 2. Tonoikeová (Jap.) 1:18,11, 3. Deutekomová 1:18,38, 4. Loorová 1:18,71, 5. Boerová (všetky Hol.) 1:19,16, 6. Angermullerová (Nem.)1:19,28. Nedeľa - Ženy - 1000 m: 2. kolo: 1. Friesingerová (Nem.) 1:15,47, 2. Simionatová (Tal.) 1:15,65, 3. Tonoike (Jap.) 1:17,37, 4. Loorová (Hol.) 1:17,45, 5. Wittyová (USA) 1:17,71, 6. Deutekomová (Hol.) 1:17,95, 500 m: ženy: 1. Simionatová (Tal.) 38,63, 2. Wolfová (Nem.) 38,91, 3. Kajkanová (Rus.) 39,26, 4. Tonoike (Jap.) 39,42, 5. Star (Hol.) 39,47, 6. Wijsmanová (Nem.) 39,65, muži: 1. Cheek (USA) 35,18, 2. Dorofejev (Rus.) 35,20, 3. Fitzrandolph (USA) a Oikawa (Jap.) obaja 35,42, 5. Velde 35,47, 6. Wennemars (obaja Hol.) 35,62.

Skryť Vypnúť reklamu

SNOUBORDING

EURÓPSKY POHÁR, VRÁTNA - obrovský slalom, sobota - muži: 1. Karl (Rak.), 2. Margus (Slovin.), 3. Fiegl (Rak.),... 8. Židek (SR), 26. Petruňák. Ženy: 1. Dujmovitsová, 2. Plätzerová (obe Rak.), 3. Sauerbreijová (Hol.),... 22. Kupcová (SR). Nedeľan - muži: 1. Karl, 2. Unterkofler, 3. Fiegl (všetci Rak.), ...12. Židek, 24. Petruňák (obaja SR). Ženy: 1. Dujmovitsová (Rak.), 2. Sauerbreijová (Hol.), 3. Penteľevovová (Bulh.),...19. Kupcová (SR). M-SR, muži: 1. Židek, 2. Petruňák, 3. Herko. Ženy: 1. Kupcová, 2. Bakošová, 3. Podkonocká.

WINTERBERG - SKOKY: 1. Petek (Slov.) 53,9 bodov, 2. Ruokanen (Fín.) 48,4, 3. Reynders (Belg.) 47,6.

STOLNÝ TENIS

EXTRALIGA - 8. kolo, muži: Čadca - Ružomberok 10:3, Michalovce - Nitra 1:10, Rožňava - Komárno/Šahy 4:10, Topoľčany - Malacky 10:4, Michalovce - Komárno/Šahy 10:3, Rožňava - Nitra 0:10, Topoľčany - Bratislava 2:10. Ženy: Ružomberok - Topoľčany B 5:5, Nitra - Topoľčany A 4:6, Bratislava - Dunajská Streda 1:9, Malacky - Bratislava 7:3, Zvolen - Lučenec 3:7, Ružomberok - Topoľčany A 1:9, Nitra - Topoľčany B 8:2, Bratislava - Bratislava 7:3, Malacky - Dunajská Streda 3:7.

Skryť Vypnúť reklamu

STREĽBA

VZDUCHOVKOVÁ VC MNÍCHOVA, VzPi 60 muži: Izakov (Rus.) 689,9, 2. Kiriakov (Bul.) 686,7, 3. Lukašyk (Biel.) 685,7,... 8. Fabo (SR) 678,9,... 10. Kopp 581, 24. Tužinský 577, 49. Marko 571, VzPu 60 muži: 1. Farnik (Rak.) 702,1, 2. Sidi (Maď.) 700,4, 3. Planer (Rak.) 700,2,... 13. Homola (SR) 594, 14. Gönci 594, 15. Baláž 594, 35. Veselka 592, VzPi 40 ženy: 1. Snyderová (USA) 488,2, 2. Sekaričová (SČH) 486,9, 3. Meyerhoffová (Dán.) 484,9,... 47. Katušáková (SR) 374, VzPu 40 ženy: 1. Pfeilschifterová 501,5, 2. Binderová 00,4, 3. Härtingerová (všetky Nem.) 500,4,... 10. Pešková (SR) 397.

TENIS

BERGHEIM (15 000 dolárov) - štvrťfinále: Lacko (SR) - Haider-Maurer (Rak.) 6:3, 6:2. Semifinále: Lacko (SR) - Mergea (Rum.) 6:1, 6:4.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 355
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 18 317
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 13 584
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 317
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 629
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 195
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 483
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 324
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 247
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 159
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu