Streda, 3. marec, 2021 | Meniny má Bohumil, BohumilaKrížovkyKrížovky

Výsledkový servis

AKROBATICKÉ LYŽOVANIE

SVETOVÝ POHÁR - DEER VALLEY: výsledky - sobota - akrobatické skoky - muži - 1. Onge (USA) 243,59 bodu, 2. Pack (USA) 241,49, 3. Dašinskij (Bielorus.) 240,93, akrobatické skoky - ženy - 1. Ierodiaconouová (Austr.) 196,51 bodu, 2. Müllerová (Švajč.) 185,76, 3. Nina Li (Čína) 183,65 bodu, jazda na terénnych nerovnostiach - muži - 1. Dawson (USA) 27,34 bodu, 2. Lahtela (Fín.) 26,48, 3. Begg-Smith (Austr.) 26,33, jazda na terénych nerovnostiach - ženy - 1. Roarková (USA) 26,32 bodu, 2. Heilová (Kan.) 25,96, 3. Kjellinová (Švéd.) 24,04, výsledky - nedeľa - muži - 1. Dašinskij (Biel.) 130,53 b, 2. Shouldice (Kan.) 128,54, 3. Nissen (Kan.) 127,88, ženy - 1. Xinxin (Čína) 103,68, 2. Bauerová (Kan.).

Skryť Vypnúť reklamu

SVETOVÝ POHÁR - LES CONTAMINES: skikros - 1. Kraus (ČR), 2. Iezza (Tal.), 3. Gavaggio (Fr.).

ATLETIKA

OTVORENÉ HALOVÉ MAJSTROVSTVÁ - BRATISLAVA: muži - 60 m - 1. Rehor (Lok. Šurany) 7,08, 2. Slovák (Stavbár Nitra) 7,11, 200 m - 1. Wagner (ČR) 21,81,... 3. Mentel (Slávia Trenčín) 22,55, 1500 m: 1. Matúš Lajčák (Slávia UK) 4:01,13, výška - 1. Benko (Slávia UK) 212, 2. Kalafus (Vital Bratislava) 204, diaľka: 1. Miklós (Duslo Šaľa) 701, trojskok: 1. Vaľukevič (Dubnica n/V.) 16,53, 2. Dobrovodský (Slávia STU) 14,59, ženy - 60 m - 1. Čechová (ČR) 7,68, 2. Vrlíková (Akademik TU Košice) 7,84, 200 m - 1. Čechová (ČR) 25,30,... 3. Grigláková (Kežmarok) 26,39, 800 m -1. Janečková (Slávia UK) 2:19,40, 1500 m - 1. Nováčková (MAC Rača) 4:43,26, výška - 1. Srnková (Vital Bratislava) 171, žrď - 1. Čížková (Akademik TU Košice) 345 - slovenský žiacky rekord, diaľka: 1. Beskrovnaja (Slávia UK) 573, trojskok: 1. Beskrovnaja (Slávia UK) 12,94, guľa: 1. Chudá (Vital Bratislava) 12,48.

Skryť Vypnúť reklamu

BOBY

SVETOVÝ POHÁR - 5. KOLO - KÖNINGSSEE: výsledky - sobota - dvojboby - 1. Lueders, Brown (Kan.) 1:39,43 min, 2. Hüpfner, Köhne (Nem.) 1:39,73, 3. Annen, Hefti (Švajč.) 1:39,86,... 33. Jagnešák, Rájek (SR) 50,99 - nepostúpili do druhej jazdy, výsledky - nedeľa -štvorboby - 1. Kanada I (Lueders, Kotyk, Alexander, Brown) 1:37,26 min, 2. USA I (Hays, Jovanovic, Mesler, Kreitzburg) 1:37,46, 3. Nemecko I (Spies, Heyder, Kühn, Metzger) 1:37,57, 4. Švajčiarsko I (pilot Annen) 1:37,72, 5. Rusko I (Zubkov) 1:37,74,... 27. Slovensko (Jagnešák, Rájek, Benda, Kresťanko) 49,78 - nepostúpilo do II. jazdy.

BOX

DÁNSKY BOXER MIKKEL KESSLER získal titul v profesionálnej verzii WBA, keď uspel vo finálovom súboji strednej váhy proti vyzývateľovi Ericovi Lucasovi. Kanaďan nevydržal nápor a silu úderov súpera a v 10. kole odstúpil zo súboja. Kessler naďalej ostáva neporazený, v doterajších 37 víťazných dueloch uštedril svojim súperom 27 knokautov.

Skryť Vypnúť reklamu

CYKLOKROS

MEDZINÁRODNÉ PRETEKY - ST. AMAND-LES-EAUX: muži-elite - 1. Vervecken (Bel.) 1:02:25 h, 2. Gadret (Fr.) +0:01, 3. Knegt (Hol.) +0:25, 4. Šimúnek (ČR), 5. Nijs (Bel.), 6. Page (USA) - všetci +0:48, ...17. Barényi +3:24 min, 26. Plesník +7:26, 27. Metlička, 29. Bachratý (všetci SR), obaja - 1 kolo.

FUTBAL

MEMORIÁL KAROLA BORHYHO - TRENČÍN: TTS Trenčín A - LR Crystal Lednické Rovne 5:5, Spartak Bánovce nad Bebravou - TTS Trenčín B 5:0, AFC Nové Mesto nad Váhom - SK Sereď 3:2, Baník Handlová - AS Trenčín 2:7, LR Crystal Lednické Rovne - SK Sereď 4:2.

FUTSAL

I. slovenská liga, 14. kolo: 1. HFC Lučenec - FC IZOLEX Košice 4:5 (2:1), Ruttkay 2, Strmeň, Sudímák - Nagy 2, Hérnandez, Surgent, Hrabčák, 400 divákov. F. A. C. GÓRNIK Trnava - FC SEMIC ATLETICO 1985 Bratislava 0:4 (0:1), Féhervári 2, M. Habaj, Zimányi, 100. 1. FSC NAFTA Malacky - SLOV-MATIC FOFO Bratislava 2:4 (2:3), Sobolič, Išunin - Mikita 2, Blažej, Várady, 340. RCS Košice - ŠK FUTSAL PROGRAM Dubnica 1:3 (1:1), Jakab - Kozík 2, Turza, 500.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Slov-matic 14 13 1 78:27 39
2. Dubnica 14 10 2 2 78:46 32
3. Nitra 13 10 1 2 66:53 31
4. Mima 13 8 1 4 62:64 25
5. FC Semic 14 6 3 5 54:50 21
6. RCS Košice 13 5 1 7 43:48 16
7. Malacky 13 5 1 7 55:74 16
8. Górnik 13 2 4 7 46:55 10
9. Lučenec 13 3 1 9 41:54 10
10. Pinerola 13 2 1 10 36:57 10
11. Izolex 12 1 6 5 34:47 9
12. Karpatia 13 2 1 10 32:50 7

HOKEJ

II. DIVÍZIA MS DO 20 ROKOV - B-SKUPINA - BELEHRAD: Estónsko - Srbsko a Čierna Hora 7:1 (3:0, 4:0, 0:1), Kórejská rep. - Chorvátsko 5:3 (0:1, 3:2, 2:0), Mexiko - Čína 5:3 (2:1, 3:0, 0:2), Estónsko - Srbsko a Čierna Hora 7:1 (3:0, 4:0, 0:1).

FÍNSKO-SM LIGA - HELSINKI: IFK Helsinki - TPS Turku 2:0 (1:0, 1:0, 0:0), Hämeenlinna - Jokerit 10:2 (1:0, 6:1, 3:1), Lukko Rauma - Espoo Blues 2:1 (2:0, 0:1, 0:0), Pelicans Lahti - Tappara 5:1 (0:0, 3:0, 2:1), Jyväskylä - Kärpät Oulu 0:2 (0:0,0:0, 0:2), KaIPa Kuopio - SaiPa 1:4 (0:1, 1:0, 0:3), Ilves Tampere - Ässät Pori 4:3 po sam. nájazdoch (1:0, 1:3, 1:0 - 0:0, 1:0).

EURÓPSKA ŽENSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (EWHL - MARIBOR: HK Terme Maribor - Slovan Bratislava 1:3 (1:0, 0:1, 0:2).

ŠVAJČIARSKO - NLA - BERN: Ambri - Rapperswil 3:0 (1:0, 1:0, 1:0), Kloten - Bern 2:2 po predĺžení (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0), Lugano - Fribourg 3:4 (2:1, 0:1, 1:2), Langnau - Davos 5:2 (2:0, 1:2, 2:0), Servette - Zug 3:3 po predĺžení (2:2, 0:1, 0:1 - 0:0).

Skryť Vypnúť reklamu

KONTINENTÁLNY POHÁR - SZÉKESFEHÉRVÁRI: Lada Togliatti (Rus.) - Alba Volán Székesfehérvár 4:3 (1:1, 1:1, 2:1), Zürich SC Lions - HK Riga 4:5 (1:2, 2:2, 1:1).

RÝCHLOKORČUĽOVANIE

MAJSTROVSTVÁ EURÓPY - HAMAR: výsledky - sobota - muži - 500 m - 1. Niedzwiedzki (Poľ.) 36,01, 2. Skobrev (Rus.) 36,74, 3. Fabris (Tal.) 36,75, 4. Šepel (Rus.) 36,84, 5. Bokko (Nór.) 36,90, 6. Lehmann (Nem.) 37,01, ženy - 500 m - 1. Lobyševová (Rus.) 39,27, 2. Abramovová (Rus.) 39,44, 3. Pechsteinová (Nem.) 39,60, 4. Wojcicková (Poľ.) 40,04, 5. Wustová (Hol.) 40,15, 6. Anschutzová Thomasová (Nem.) 40,36, ženy - 3000 m - 1. Groenewoldová (Hol.) 4:05,79, 2. Pechsteinová 4:08,47, 3. Sabliková (ČR) 4:08,60, 4. Wustová 4:08,92, 5. Haugliová (Nór.) 4:10,43, 6. Kleinsmanová (Hol.) 4:13,69, výsledky - nedeľa - 5000 m - 1. Ervik (Nór.) 6:23,33 min, 2. Kramer (Hol.) 6:24,26, 3. Fabris (Tal.) 6:24,33.

Skryť Vypnúť reklamu

SÁNKOVANIE

SVETOVÝ POHÁR - INGLS: výsledky - muži - sobota - 1. Züggeler (Tal.) 1:38,121 (48,995+49,126), 2. Rainer (Tal.) +0,580 (49,329+49,372), 3. Müller (Nem.) +0,715, 4. Kleinheinz (Rak.) +0,755, 5. Hühener (Švajč.) +0,854, 6. Geppert (Nem.) +0,954...10. SLÁVIK (SR) +1,015 (49,518+49,618)...19. NINIS (SR) +1,428 (49,763+49,786), výsledky - dvojice - nedeľa - 1. Florschütz, Wustlich (Nem.) 1:19,704 min, 2. Oberstolz, Gruber (Tal.) 1:19,727, 3. Plankensteiner, Haselrieder (Tal.) 1:19,735,...13. Mick/Marx ml. (SR) 1:20,572.

SNOUBORDING

SVETOVÝ POHÁR - KRONPLATZ: výsledky - sobota -snoubordkros - muži - 1. Smith (USA), 2. Huser (Švajč.), 3. Hale (USA),... 18. Židek (SR), snoubordkros - ženy - 1. Freiová (Švajč.), 2. Rubyová (Fr.), 3. Jekovová (Bulh.), výsledky - nedeľa - muži - 1. P. Schoch (Švajč.), 2. S. Schoch (Švajč.), 3. Iselin (Švajč.), 4. Jaquet (Švajč.), 5. Biveson (Švéd.), 6. Ebner (Nem.),... 45.Židek (SR), 57. Petrušák (SR), ženy: 1. Meuliová (Švajč.), 2. Pomagalská (Fr.), 3. Loová (Kan.), 4. Gorgonová (USA), 5. Güntherová (Rak.), 6. Kreinerová (Rak.).

Skryť Vypnúť reklamu

PRETEKY FIS V SNOUBORDKROSE - TÁLE: muži - 1. Fleišar (ČR), 2. Oberholzer (Švajč.), 3. (1. M-SR) Zvarík (SR),... 14. (2.) Kubala (SR), 15. (3.) Hrbáň, ženy - 1. Tomčíková (ČR), 2. (1.) Kupcová (SR), 3. Koukalová (ČR),... 5. (2.) Machová (SR), 7. (3.) Vráblová (SR).

STOLNÝ TENIS

EXTRALIGA - BRATISLAVA: muži - Bratislava - Čadca 8:6, Malacky - Ružomberok 4:10, Komárno/Šahy - Mostex Rača 0:10, Nitra - Topvar Topoľčany 10:3, Geológ Rožňava - Michalovce 3:11, Bratislava - Ružomberok 9:5, Malacky - Čadca 0:10, Komárno/Šahy - Topvar Topoľčany 7:7, Nitra - Mostex Rača 6:8, ženy - Lučenec - Nitra 5:5, Zvolen - Ružomberok 5:5, Dunajská Streda - Bratislava 7:3, Topoľčany - Malacky 6:4, Topoľčany - Trnávka Bratislava 8:2, Lučenec - Ružomberok 8:2, Zvolen - Nitra 2:8, Topoľčany - Trnávka Bratislava 7:3, Topoľčany - Malacky 4:6.

Skryť Vypnúť reklamu

STREĽBA

VEĽKÁ CENA PLZNE: vzduchová pištoľ 60 muži - 1. Tenk (ČR) 683,2 (585+98,2),... 3. Kopp (SŠŠR MV SR) 681,2 (582+99,2), 4. Tužinský (Dukla B. Bystrica) 679,5 (579+100,5), 12. Marko (Dukla B. Bystrica) 575, 14. Fabo (SŠŠR MV SR) 575, juniori: 1. Kuszyňski (Poľ.) 676,3 (576+100,3),... 11. Drgoňa (SŠŠR MV SR) 565, vzduchová puška 60 muži - 1. Känel (Švajč.) 701,0 (596+105,0),... 4. Baláž (SŠŠR MV SR) 697,9 (595+102,9), 9. Homola (Dukla B. Bystrica) 594, 11. Mészáros (SŠŠR MVSR) 594, bežiaci terč - VzBT 40 mix muži - 1. Pelach 384,... 3. Jurčo 381, 10. Plánovský (všetci Dukla B. Bystrica) 371, juniori - 1. Caknakis (ČR) 382, ženy - 1. Soquetová (Fr.) 379, juniorky - 1. Keczeliová (Maď.) 356.

TENIS

AUCKLAND (365 000 dolárov): dvojhra - finále - Nieminen (7-Fín.)- Ančič (5-Chorv.) 6:2, 6:2.

Skryť Vypnúť reklamu

SYDNEY ATP TOUR (419 000 dolárov): dvojhra - finále - Blake (8-USA) - Andrejev (Rus.) 6:2, 3:6, 7:6 (3), štvorhra - finále - Santoro, Zimonjič (4-Fr./Srb a Č. Hora) - Čermák, Friedl (ČR) 6:1, 6:4.

TAMPA (10 000 dolárov): dvojhra - 2. kolo - Wurtzman (USA) - Bocko (SR) 6:3, 6:3.

BARNSTAPLE (15 000 dolárov): dvojhra - štvrťfinále - Stančík (SR) - Scherrer (7-Švajč.) 7:6 (6), 7:5.

STUTTGART (10 000 dolárov): dvojhra - 2. kolo - Lacko (SR) - Hájek (7-ČR) 6:4, 1:6, 6:3.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  2. Študuj aj popri zamestnaní! Moderná vysoká škola!
  3. Čo zamestná mladého človeka v dobe 4.0?
  4. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  5. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  6. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  7. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  8. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  9. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  10. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  1. BILLA má nový vernostný program pre deti – „SuperOsma“
  2. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  3. WESTech je distribútorom Dell Technologies na Slovensku
  4. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  5. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  6. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  7. FVT orientovaná na modernú výučbu prepojenú s praxou
  8. 26 years of providing you with essential information
  9. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  10. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 22 324
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 14 836
  3. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 7 359
  4. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 860
  5. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 6 856
  6. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými? 6 711
  7. Príbeh Patrika Tkáča a J&T, Lidl verzus Tesco a investičné tipy 6 137
  8. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov 6 079
  9. Séria dvoch príloh: Angličtina nielen pre maturantov 5 999
  10. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou 5 978
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Koaličná kríza: Kollár pozval partnerov na rokovania.

Koaličnú krízu spustil nákup vakcíny Sputnik V. Richard Sulík vyzval na rekonštrukciu Matovičovej vlády. Sledujte aktuálny vývoj minútu po minúte.

3 h
Komentár šéfredaktorky Beaty Balogovej

Už nejde len o facky Sulíkovi

Beata Balogová, šefredaktorka denníka SME

Uzná Matovič, že dostal krajinu do krízy?

2 h
Lídri koaličných strán.

Vzdávanie sa moci ide proti prirodzenosti strán.

4 h
KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Matovič to predsa len prehnal

Peter Tkačenko

V OĽaNO si vyberú medzi Matovičom a Slovenskom.

36m