SME VO SVETE

COVENTRY CITY MÁ VLASTNÝ KONDÓM

Fanúšikovia anglického futbalového klubu Coventry City už môžu používať aj klubový kondóm s názvom Sky Blue (Modrá obloha). Coventry je prvý anglický a pravdepodobne i svetový klub, ktorý má kondóm s vlastnou značkou. „Nie je to žiadny žart. Sme zodpovedný klub. Dávame veľký pozor, aby náš produkt vyhovoval všetkým štandardom,“ povedal Paul Coles, ktorý má na starosti predaj nového kondómu. Predávať sa bude v automatoch na štadióne Highfield Road a v dvoch supermarketoch.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

BILLINGTON STÁL CAPITALS JEDEN DOLÁR

SkryťVypnúť reklamu

Novou brankárskou dvojkou tímu NHL Washington Capitals sa stal Craig Billington. Pikantériou je, že generálny manažér tímu z hlavného mesta USA George McPhee získal Billingtona z Colorado Avalanche za jeden dolár. Tridsaťtriročný ochranca svätyne, ktorý patrí medzi najlepších náhradných brankárov v celej NHL, sa stal pre lavíny nepohodlným po tom, ako sa do klubu etabloval mladý nádejný Marc Denis a jasnou jednotkou naďalej zostal Patrick Roy. „Craig je jeden z mála náhradných brankárov, ktorí pochopili svoju úlohu v tíme. Myslím, že to je skvelý krok aj pre Kolziga, na ktorého nebude vyvíjaný enormný tlak,“ vyjadril sa McPhee. „Som hrdý na to, že chytám v najlepšej lige sveta. Poznám svoju úlohu v mužstve a som typ brankára, ktorý je pripravený chytať hneď, ako je to potrebné,“ povedal Craig Billington, ktorý má zmluvu na 850 000 dolárov, čo je na hráča mimo stabilnej zostavy veľmi slušný zárobok.

SkryťVypnúť reklamu

PREDALI TÍM NBA VANCOUVER GRIZZLIES

Tím zámorskej basketbalovej profesionálnej ligy Vancouver Grizzlies predali. Štyri roky fungujúci klub v NBA kúpili majitelia hokejového St. Louis Blues Bill a Nancy Laurieovci. Bill Laurie - basketbalový fanatik - sa už nedávno neúspešne pokúšal kúpiť tím Denver Nuggets. Jeho manželka Nancy je dcéra Jamesa „Buda“ Waltona, spoluzakladateľa najväčšej siete obchodných domov Wal-Mart s bratom Samom. Predaj musí schváliť Rada guvernérov NBA, ktorá o tom rozhodne tento víkend. Podľa pravidla sa však tím môže sťahovať do iného mesta až po piatich sezónach, takže Grizzlies zostanú ešte rok vo Vancouveri, ale i tak hrozí ojedinelý prípad sťahovania klubu z Kanady do USA.

(SITA, TASR)

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Komerčné články

  1. Leto, ktoré musíš zažiť! - BACHLEDKA Ski & Sun
  2. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  3. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  4. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre
  5. Zažite začiatkom mája divadelnú revoltu v Bratislave!
  6. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor
  7. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné
  8. Wolt Stars 2025: Najviac cien získali prevádzky v Bratislave
  1. Leto, ktoré musíš zažiť! - BACHLEDKA Ski & Sun
  2. Slovensko oslávi víťazstvo nad fašizmom na letisku v Piešťanoch
  3. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  4. Zlaté vajcia nemusia byť od Fabergé
  5. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max
  6. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  7. Ako ročné obdobia menia pachy domácich miláčikov?
  8. Probiotiká nie sú len na trávenie
  1. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor 6 589
  2. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre 6 315
  3. Unikátny pôrod tenistky Jany Čepelovej v Kardiocentre AGEL 4 715
  4. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max 4 127
  5. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy 3 341
  6. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné 2 906
  7. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice? 1 871
  8. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky? 1 384
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu