Utorok, 2. marec, 2021 | Meniny má AnežkaKrížovkyKrížovky

TV program

MARKÍZA 9.30 Obchodníci III. (3/22.)

10.30 Murphy Brownová VIII. (5/24.)

11.00 Aj múdry schybí.

12.00 Spoločníčka

14.00 Plný dom VI. (17/24.)

14.30 V.I.P. - Agentúra Vallery Ironsovej II. (15/22.)

15.30 Doma s Markízou.

16.30 Ostro sledovaná Markíza.

17.05 Sladká Lucia (99., 100/143.)

18.40 Markizáčik

18.55 Počasie

19.00 Televízne noviny.

19.30 Krok za krokom II. (18/24.).

20.00 Milionár.

20.45 Jaguár

22.25 Všetci sú za dverami.

23.15 Správy

23.30 Príšera z Bodamského jazera

STV 112.10 Živá panoráma

Skryť Vypnúť reklamu

12.35 Čriepky 2002.

12.45 Festival Gion.

13.05 Na ľudovú nôtu.

13.35 Doktor z hôr

14.28 Suveníry 20. storočia.

14.30 Hodvábna cesta

15.30 Kotúče DM.

16.00 ZOOpark (9/16.).

16.30 Maxihra.

17.00 Babinec s…

17.30 Žiť je úžasné.

17.45 Tip na víkend.

17.50 Minúty dňa

18.55 Večerníček.

19.08 Suveníry 20. storočia

19.20 Počasie

19.22 Dopravné informácie

19.24 Snehové správy

19.30 Noviny STV

19.52 Šport.

20.00 Uragán.

20.45 Nash Bridges

21.35 Čo dokáže ulica.

22.04 Čo my NATO?

22.05 Kokteil na dobrú noc.

22.10 24 hodín vo svete

22.20 Bozk vdovy.

STV 215.05 Živá panoráma

15.25 Infotext

16.05 Tipos Bingo

16.35 Família.

17.05 Čo nás páli.

17.30 Téma.

18.30 Regionálny denník.

18.55 Správy-Hírek.

19.00 Televíkend.

19.30 Noviny STV

Skryť Vypnúť reklamu

20.00 Hviezdy televízneho neba - Dnes večer s Júliusom Pántikom - Franz Werfel: Smrť malomeštiaka.

21.30 Noviny plus

21.55 Šport.

22.00 Keno 10.

22.04 Upútavky na edičnú činnosť

22.05 600 sekúnd o knihách.

22.15 Art spectrum: Bernard Buffet.

23.10 Cestuj s nami.

GLOBAL 7.50 Globalhity

8.55 Lokálne vysielanie.

10.00 Tradícia na Slovensku

10.30 Teležurnál a šport

11.00 Hor sa do Tokia.

11.30 Ako na to?

11.45 Mišmaš.

12.05 Globtéka

12.35 Bulvár Pacific Drive (145/260.).

13.05 Čo dokáže láska (74/130.).

14.00 Naša 17.

15.00 Bulvár Pacific Drive (146/260.).

15.25 Santa a Pete.

17.00 Čo dokáže láska (75/130.).

17.55 Lokálne vysielanie.

19.00 Na ľudovú nôtu

19.20 Teležurnál a šport

19.50 Vtipparáda (9/12.).

20.50 Možno práve vy!

Skryť Vypnúť reklamu

21.10 Maršal II. (4/12.).

22.00 Dievča mojich snov.

23.30 Teležurnál a šport

HALLMARK 6.00 Čas premien.

8.00 Anna Lee „Requiem“.

10.00 Prijateľné riziko.

12.00 Catherine Cooksonová: Prístavná štvrť.

14.00 Kameň lásky (4/8.).

15.00 Prijateľné riziko.

17.00 Čas premien.

19.00 Kameň lásky (4/8.).

20.00 Láska a vojna.

22.00 Prázdna kolíska.

TA37:00 - 24:00

štruktúra 30 min. spravodajského bloku:

- Hlavné udalosti dňa

- Spravodajstvo

-Finančný a ekonomický servis

- Spravodajstvo

-Šport

-Informácie o počasí

-Bez komentára

NOVA 8.30 Tulenia pieseň.

9.20 Anjeli.

11.05 Živá Británia (1/6.).

12.00 Alfred Hitchcock uvádza.

12.25 To je vražda, napísala XI. (8.).

13.15 Tajuplná žena (67.).

14.05 Divoký mesiac (31.).

14.55 Divoký anjel (113.).

Skryť Vypnúť reklamu

15.45 Áčko.

16.20 Práve teraz z regiónov

16.30 Oddiel 10 z Navarone.

18.30 Počasie

18.40 Walker, Texas Ranger IV. (15.).

19.30 Televízne noviny.

20.00 Chcete byť milionárom?

20.50 DO-RE-MI.

21.45 Krvavý príliv.

23.49 „Počasíčko“

23.50 „Peříčko“.

ČT 111.15 Osudové okamihy.

11.30 Človek v tiesni.

12.00 Správy

12.10 Doktorka Quinnová

12.55 „Chytrá princezna“.

14.05 Sanitka (7/11.).

15.05 Náš vidiek

15.25 Klub priateľov dychovky.

16.05 S CLUB 7 v LA

16.30 Star Trek: Vesmírna loď Voyager VII.

17.20 AZ-kvíz.

17.45 Predpoveď počasia

17.50 Večerníky

18.10 Kinobox.

18.35 Tak neváhaj a nakrúcaj!

19.00 Večerníček

19.15 Udalosti

19.35 Tu a teraz

19.45 Predpoveď počasia

19.50 Góly, body, sekundy

20.00 Gróf Monte Christo

21.55 Kojak: Vždy je tu niečo.

Skryť Vypnúť reklamu

23.30 Udalosti plus

23.40 Predpoveď počasia

23.45 Góly, body, sekundy

23.50 Na jednej lodi (1/22.)

ČT 212.00 Euronews

13.00 Filmy bratov Zuckerovcov a Jima Abrahamsa

14.00 Bludisko.

14.30 TVŠ - rátanie stonožiek (3/6.).

14.50 Detská encyklopédia sveta (19/21.).

14.55 „Letopísně“

15.00 Chcete ma?

15.15 Iste, pán premiér

15.45 Všetci starostovi muži II. (10/24.)

16.05 Na stope.

16.30 Dobrodružstvá vedy a techniky.

16.55 Podoby svetovej kultúry (3/5.)

17.55 Česko - Poľsko

19.20 Euronews

20.00 Európania.

21.00 „21“

21.30 Čaj pre tretieho.

22.00 Majstrovské diela z českých zbierok.

22.10 Kde sa ženie naša civilizácia (2/2.)

23.00 Celine Dion: All The Way.

PRIMA 9.35 Báječní a bohatí.

10.20 Doktor z vidieka (10.).

11.10 Prima jazda - Hviezdna hodina.

Skryť Vypnúť reklamu

12.25 A zase zamilovaná.

14.05 Simon a Simon (81.).

14.55 Hviezdna brána I. (15.).

15.45 Hunter VII. (9.).

16.35 Manuela (221.).

17.30 Mňam alebo Prima vareška.

17.50 Minúty regiónu

18.00 Sauna.

18.50 Prima televízia.

18.55 Počasie

19.00 Spravodajský denník

19.15 Domáci majster Tim (24.).

19.45 Bugs Bunny a priatelia (104.).

19.55 Siska II. (8.).

21.00 Hviezdna brána.

23.05 K veci!

23.15 Cracker Jack 3.

SPEKTRUM 9.00 Putovanie za vínom

9.35 Šéfkuchár bez čapice

10.10 Veda a vojna (3/6.).

11.05 Posledné raje

12.10 Odkaz plukovníka Colta.

13.15 Ľudský genom

14.10 Okienko do sveta XXVII. (2/4.).

14.20 Od vidlí po vidličku

14.50 Starostlivosť o ženské zdravie (6/10.).

15.25 Mestá viery (1/4.).

16.30 Míľniky západného umenia (3/6.).

Skryť Vypnúť reklamu

17.25 Okienko do sveta XII. (1/3.).

17.40 Tajomstvo faraónov.

18.50 Príroda ďalekého Severu (3/3.)

19.55 Život v meste (9/10.).

20.50 Založené v archívoch

21.45 Posledný deň (13/24.).

22.05 Posledný deň (14/24.).

22.25 Tajomstvo šifier

23.00 Farby oceánov (1/6.).

HBO 8.00 Príbeh malého slona.

9.15 Nevinný výlet

11.20 Simon Sez.

12.45 Chopsticks

13.00 Still Crazy.

14.40 Klub mladých detektívov.

16.05 Úspešný Mumford.

18.00 Honba za diamantmi.

19.30 Cinema, Cinema, Cinema.

20.00 Prístav nádeje.

22.00 Nikto ťa nebude počuť

23.40 Bratstvo neohrozených (9.)

0.40 Nezvratný osud.

2.20 Traja králi.

4.20 Hra na špiónov.

EUROSPORT 8.30 Jachting.

9.00 Tenis.

10.45 Alpské lyžovanie.

12.00 Futbal.

12.30 Olympiáda.

13.00 Biatlon.

Skryť Vypnúť reklamu

14.45 Tenis.

16.00 Alpské lyžovanie.

17.00 Boby.

18.00 Biatlon.

19.00 Boby.

20.00 Futbal.

20.30 Futbal.

22.30 Tenis.

23.30 Eurosport News.

23.45 Futbal.

M112.40 Správy

12.55 Pred Zimnými olympijskými hrami…

13.00 Oblastné magazíny

13.50 Hudobná reťaz

14.00 Dejiny maďarských železníc (3.).

14.30 O živočíšnej ríši (3.).

15.05 Letokruhy

15.30 Nečakaná cesta

16.30 Program pre deti

17.05 Prameň.

17.35 Tajomstvo zámku Black Rose (9.).

18.00 Správy, počasie

18.10 Rok čítania

18.15 Večerníček

18.35 Okno

19.25 Príroda sa hlási o slovo

19.30 Večerné správy

19.53 Športové správy

20.05 Zoránov koncert

21.40 Európske tváre

22.10 Aktuálne

22.30 Večerné správy, počasie

22.40 Pred Zimnými olympijskými hrami…

22.45 Téma

ORF1 8.25 Šarmantné čarodejnice.

Skryť Vypnúť reklamu

9.10 Mladý Einstein.

10.35 Krok za krokom.

11.00 Melrose Place.

11.45 Programy pre deti

14.55 Simpsonovci.

15.20 Krok za krokom.

15.45 Melrose Place.

16.30 Nebeská rodina.

17.15 Sabrina.

17.40 Šarmantné čarodejnice.

18.30 Priatelia.

19.00 Will & Grace.

19.30 Zeit im Bild

20.00 Šport

20.15 Miliónová show

21.15 Jasné nebezpečenstvo.

23.30 Polnočná horúčava.

ORF2 9.00 Zeit im Bild

9.05 Čerstvo uvariť je polovičná výhra

9.30 Bohatá a pekná.

9.50 Zlaté dievčatá.

10.15 Lilly.

12.00 Zeit im Bild

12.05 Vera

13.00 Zeit im Bild

13.15 Čerstvo uvariť je polovičná výhra

13.40 Tri dámy od grilu.

14.05 Hniezdivý vták - Rodina na podarovanie.

14.50 Vidiecky lekár.

15.35 Bohatá a pekná.

16.00 Show Barbary Karlichovej

17.00 Zeit im Bild

Skryť Vypnúť reklamu

17.05 Vitajte v Rakúsku

19.00 Spolková krajina dnes

19.30 Zeit im Bild

20.00 Seitenblicke

20.15 Starý.

21.20 Dejisko súd

22.10 Zeit im Bild

22.35 Moderná doba.

23.10 V mene zákona.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

  1. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  2. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  3. Štúdium ekológie, dizajnu či tech. inovácií je životný štýl?
  4. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  5. WESTech je distribútorom Dell Technologies na Slovensku
  6. Štúdium práva moderne, prakticky aj po anglicky!
  7. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  8. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  9. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  10. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  1. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  2. WESTech je distribútorom Dell Technologies na Slovensku
  3. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  4. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  5. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  6. FVT orientovaná na modernú výučbu prepojenú s praxou
  7. 26 years of providing you with essential information
  8. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  9. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou
  10. Tieto farmy dávajú prácu domácim. A podporujú región
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 25 280
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 13 830
  3. Séria dvoch príloh: Angličtina nielen pre maturantov 9 302
  4. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto! 9 006
  5. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 7 200
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur 6 976
  7. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 6 962
  8. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov 6 623
  9. Príbeh Patrika Tkáča a J&T, Lidl verzus Tesco a investičné tipy 5 733
  10. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 5 437
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu