Banská Bystrica - ZŤS Dubnica 7:0 (4:0)

GÓLY: 6., 21. a 52. Faktor, 12. a 62. Malatinský, 39. a 54. Rusnák. DUKLA: Juračka - Strelec, Karásek, Kentoš, Praženica - Boháčik (85. Klimpl), Libič (69. Jelenčík), Faktor, Malatinský - Rusnák, Kostúr (66. Bažík). FK ZŤS: Pavol Kováč - Šupka, Hevessy, .

GÓLY: 6., 21. a 52. Faktor, 12. a 62. Malatinský, 39. a 54. Rusnák. DUKLA: Juračka - Strelec, Karásek, Kentoš, Praženica - Boháčik (85. Klimpl), Libič (69. Jelenčík), Faktor, Malatinský - Rusnák, Kostúr (66. Bažík). FK ZŤS: Pavol Kováč - Šupka, Hevessy, Turza, Homér - Straka, Švikruha (46. Bagín), Balcír (46. Nemečkay), Suchý - Polách (66. Bochnovič), Bari. Pred 1683 divákmi rozhodoval Jakubec, žltá karta Rusnák.

Napriek ťažkému rozmočenému terénu predvádzali vojaci od úvodu technický futbal s peknými akciami a priam zázračným zakončením. Tradične sa prvý v šanci ocitol Faktor v 4. min, ale z 18 m mieril vedľa. O dve minúty si na pravej strane narazil Libič s Boháčikom a po jeho centri stačilo Faktorovi nastaviť nohu, aby vedúcim gólom odštartoval strelecký koncert Dukly a svoj. Hostia sa snažili kontrovať, ale nemali presnú mušku ako Balcír v 10. min. O 120 sekúnd sa po Rusnákovej "českej uličke" ocitol v pokutovom území Malatinský a Kováčovi nedal šancu. Po deväťminútovej medzihre sa dobre uvoľnil Rusnák, jeho strelu Kováč iba vyrazil a "všadebol" Faktor zvýšil. Potom skúšali niečo vymyslieť Dubničania, ale v 25. min Homér netrafil medzi žrde a až Bariho strela o minútu neskôr narobila Juračkovi problémy. V 39. min zobral Libič loptu Homérovi, prebil sa cez Turzu a po jeho nahrávke sa dočkal gólu aj Rusnák. Aj po prestávke si z obrany hostí urobil diaľnicu, v 46. min síce mieril nad, ale po jeho akcii sa dostal k lopte Faktor a skompletizoval hetrik. Dukla koncertovala ešte desať minút, keď si sóla zopakovali Rusnák a Malatinský hlavou po milimetrovom centri Kostúra. V poslednej dvadsaťminútovke domáci ponúkli strojárom priestor na zníženie, no Turza, Bochnovič, Suchý a dvakrát Bari neuspeli proti Juračkovi. MIRO GREŠKO

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Komerčné články

  1. Zlaté vajcia nemusia byť od Fabergé
  2. Leto, ktoré musíš zažiť! - BACHLEDKA Ski & Sun
  3. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  4. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  5. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre
  6. Zažite začiatkom mája divadelnú revoltu v Bratislave!
  7. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor
  8. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné
  1. Leto, ktoré musíš zažiť! - BACHLEDKA Ski & Sun
  2. Slovensko oslávi víťazstvo nad fašizmom na letisku v Piešťanoch
  3. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  4. Zlaté vajcia nemusia byť od Fabergé
  5. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max
  6. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  7. Ako ročné obdobia menia pachy domácich miláčikov?
  8. Probiotiká nie sú len na trávenie
  1. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor 6 551
  2. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre 6 254
  3. Unikátny pôrod tenistky Jany Čepelovej v Kardiocentre AGEL 4 704
  4. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max 4 031
  5. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy 3 130
  6. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné 2 934
  7. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice? 1 829
  8. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky? 1 433
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu