Berti Vogts (tréner Nemecka): "S prvými šesťdesiatimi až sedemdesiatimi minútami nemôžeme byť spokojní, ale páčilo sa mi posledných dvadsať minút a výsledok. Ale hlavne spôsob, ako sa mužstvo vzoprelo proti hroziacej prehre. "
Slobodan Santrač (tréner Juhoslávie): "Vedeli sme, že Nemci budú nebezpeční až do samého konca zápasu. Žiaľ, vlastný gól a štandardná situácia viedli k vyrovnaniu nášho dvojgólového náskoku. Vo všeobecnosti som však spokojný s výkonom svojho mužstva, poznám dobre jeho prednosti i slabiny."
USA - IRÁN 1:2
Jalal Talebi (Irán): "Ďakujem Alahovi a iránskemu ľudu za podporu pri našom víťazstve. Všetci funkcionári, tréneri a športovci sa na tento úspech dlhé mesiace pripravovali."
Steve Sampson (USA): "V druhom polčase sme hrali agresívnejšie, trikrát sme v zápase trafili žrď a mali sme aj ďalšie dobré šance. Ale šťastie nebolo na našej strane. Irán hral podobne ako my, na rozdiel od nás však svoje šance využil."