Váha bodov v Čermeli visela prekliato nízko, všetky tri si odvážajú hostia z Petržalky

Lokomotíve uletel v sobotu bodík z hrste v poslednej minúte. Už-už sa chystala uspokojiť aspoň s remízou, keď jej vietor z plachiet zobral petržalský Strelec. Zasadil jej naozajstné k. o. Šok po zápase najsamprv v sebe dusil tréner Karol Kisel. "V boji ..

Lokomotíve uletel v sobotu bodík z hrste v poslednej minúte. Už-už sa chystala uspokojiť aspoň s remízou, keď jej vietor z plachiet zobral petržalský Strelec. Zasadil jej naozajstné k. o. Šok po zápase najsamprv v sebe dusil tréner Karol Kisel. "V boji o každú loptu gólom z našej strany zaváňala len jedna šanca. Nevyvinuli sme dostatočný tlak na bránu hostí, ktorí v defenzíve nerobili chyby. Preto si aj so šťastím odniesli všetky tri body" Príčiny tohto výbuchu pred vlastným publikom sme sa však nedozvedeli, lebo kormidelník stihol len dva razy zdupľovať, že hráčov neminie rozbor tohto zápasu i pohovory a potom sa uvidí, čo ďalej "Viac nebudem rozprávať, počkajme si na rozbor!"

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Vladimír Weiss bol po šťastnom rozuzlení pochopiteľne zhovorčivejší, lebo víťazstvo dvihlo všetkým za bratislavským mostom sebavedomie. Sám súhlasil s názorom, že divákom oba celky mnoho neponúkli, ale aspoň konštatoval: "Lokomotíve sa viac darilo pred prestávkou a nám po nej. Šťastena nám neukázala odvrátenú tvár, tak ako to bolo na jeseň, preto môžem chlapcom k víťazstvu iba poďakovať." Jarné vykročenie Artmedie je pritom obdivuhodné, veď v posledných štyroch vystúpeniach získala dovedna desať bodov. Športovo však treba priznať, že zmierlivý rozchod by bol spravodlivejší a aj to, že váha bodov tentoraz v Čermeli visela prekliato nízko. Trápny, ba až malátny prejav oboch mužstiev nectil superligovú úroveň a zamyslieť sa musia v jednom i druhom tábore. A tiež si povedať, že takto ďalej nie. Iste, zázraky čakať z večera do rána nemožno, no divák podobné antifutbalové "kúsky", akých bol v sobotu chtiac-nechtiac svedkom, pardónovať zaiste dlho nebude.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Komerčné články

  1. Zlaté vajcia nemusia byť od Fabergé
  2. Leto, ktoré musíš zažiť! - BACHLEDKA Ski & Sun
  3. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  4. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  5. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre
  6. Zažite začiatkom mája divadelnú revoltu v Bratislave!
  7. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor
  8. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné
  1. Leto, ktoré musíš zažiť! - BACHLEDKA Ski & Sun
  2. Slovensko oslávi víťazstvo nad fašizmom na letisku v Piešťanoch
  3. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  4. Zlaté vajcia nemusia byť od Fabergé
  5. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max
  6. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  7. Ako ročné obdobia menia pachy domácich miláčikov?
  8. Probiotiká nie sú len na trávenie
  1. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor 6 551
  2. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre 6 257
  3. Unikátny pôrod tenistky Jany Čepelovej v Kardiocentre AGEL 4 706
  4. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max 4 039
  5. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy 3 146
  6. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné 2 932
  7. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice? 1 830
  8. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky? 1 430
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu