Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Súhrn výsledkov finálových disciplín na XVIII. ZOH

AKROBATICKÉ LYŽOVANIE

MUŽI

Jazda v členitom teréne: 1. Jonny Mosley (USA) 26,93, 2. Janne Lahtela (Fín.) 26,00, 3. Sami Mustonen (Fín.) 25,76.

Skoky: 1. Eric Bergoust (USA) 255,64 (133,05/122,59), 2. Sebastien Foucras (Fr.) 248,79 (126,15/122,64 ), 3. Dmitrij Daščinskij (Biel.) 240,79 (118,86/121,93 ).

ŽENY

Jazda v členitom teréne: 1. Tae Satojová (Jap.) 25,06, 2. Tatjana Mittermayerová (Nem.) 24,62, 3. Kari Traaová (Nór.) 24,09.

Skoky: 1. Nikki Stoneová (USA) 193,00 (98,15 / 94,85), 2. Xu Nan-nan (Čína) 186,97 (87,57/ 99.40), 3. Colette Brandová (Švajč.) 171,83 (87.88/ 83,95).

Skryť Vypnúť reklamu

BIATLON

MUŽI

Šprint na 10 km: 1. Ole Einar Björndalen 27:16,2 min (0), 2. Frode Andresen (obaja Nór.) 28:17,8 (2), 3. Ville Raikkonen (Fín.) 28:21,7 (1)... 41. Ľubomír Machyniak (Slovensko) 30:30,3 (1).

Vytrvalostné preteky na 20 km: 1. Halvard Hanevold (Nór.) 56:16,4 (1), 2. Pier Carrara (Tal.) 56:21,9 (0), 3. Alexej Aidarov (Bielor.) 56:46,5 (1)... 38. Ľubomír Machyniak (SR) 1:01:43,7 (4).

Štafeta na 4 x 7,5 km: 1. Nemecko (Ricco Gross, Peter Sendel, Sven Fischer, Frank Luck) 1:21:36,2 (0), 2. Nórsko (Egil Gjelland, Halvard Hanevold, Dag Björndalen, Ole Einar Björndalen) 1:21:56,3 (0), 3. Rusko (Pavel Muslimov, Vladimir Dračev, Sergej Tarasov, Viktor Majgurov) 1:22:19,3 (0).

ŽENY

Šprint na 7,5 km: 1. Galina Kuklevová (Rus.) 23:08.0, (1), 2. Ursula Dislová (Nem.) 23:08.7 (1), 3. Katrin Apelová (Nem.) 23:32.4 (1), 4. Soňa Mihoková (SR) 23:42.3 (1)...7. Martina Schwarzbacherová (SR) 23:54.5 (1), 9. Anna Murínová (SR) 23:56.7 (0).

Skryť Vypnúť reklamu

Vytrvalostné preteky na 15 km: 1. Jekaterina Dafovská (Bul.) 54:52,0 (1), 2. Jelena Petrovová (Ukr.) 55:09,8 (1), 3. Ursula Dislová (Nem.) 55:17.9 (1) ... 26. Soňa Mihoková (SR) 59:20.8/ 3, 46. Martina Schwarzbacherová (SR) 1:01:56.5/ 5, 48. Anna Murínová (SR) 1:02:06.7/ 2 (dovedna klasifikovali 64 pretekárok).

Štafeta na 4 x 7,5 km: 1. Nemecko (Ursula Dieslová, Martina Zellnerová, Katrin Apelová, Petra Behleová) 1:40:13,6 (0), 2. Rusko (Oľga Melniková, Galina Kuklevová, Albina Achatovová, Olga Romasková) 1:40:25,2 (0), 3. Nórsko (Ann-Elen Skjelbreidová, Annette Sikvelandová, Gunn Margit Andreassenová, Liv Grete Skjelbreidová) 1:40:37,3 (2), 4. Slovensko (Schwarzbacherová, Murínová, Kutlíková, Mihoková) 1:41:20,6 (2),

BOBY

Dvojboby: 1.Taliansko I. 3:37,24 (54,51 / 54,29 / 54,17 / 54,27 - Günther Huber/Antonio Tartaglia) Kanada I. 3:37,24 (54,56 / 54,28 / 54,16 / 54,24 - Pierre Lueders/David MacEachern), 3. Nemecko I. 3:37,89 (54,82 / 54,62 / 54,11 / 54.34 - Christoph Langen/Markus Zimmermann).

Skryť Vypnúť reklamu

Štvorboby: 1. Nemecko II (Christoph Langen, Markus Zimmermann, Marco Jakobs, Olaf Hampel) 2:39,41 (52,70/52,90/53,81), 2. Švajčiarsko I (Marcel Rohner, Markus Nüssli, Markus Wasse, Beat Seitz) 2:40,01 (53,13/53,15/53,73), 3. Veľká Británia I (Sean Olsson, Dean Ward, Courtney Rumbolt, Paul Attwood) 2:40,06 (52,77/53,58/53,71) a Francúzsko I (Bruno Mingeon, Emmanuel Hostache, Eric Le Channony, Max Robert) 2:40,06 (53,13/53,30/53,63),

CURLING

Muži - finále: Švajčiarsko - Kanada 9:3, o 3. miesto: Nórsko - USA 9:4.

Ženy - finále: Kanada - Dánsko 7:5, o 3. miesto: Švédsko - V. Británia 10:6.

HOKEJ

Muži - finále: Rusko - Česká republika 0:1 (0:0, 0:0, 0:1), 49. Svoboda. Rozhodovali: McCreary - Scapinello (oba Kan.), Rönnmark (Švéd.), vylúčení 2:4, 10 010 divákov. O 3. miesto: Fínsko - Kanada 3:2 (2:1, 0:1, 1:0). Konečné poradie: 1. Česká republika, 2. Rusko, 3. Fínsko, 4. Kanada, 5. - 8. Bielorusko, Kazachstan, Švédsko a USA, 9. Nemecko, 10. SR, 11. Francúzsko, 12. Taliansko, 13. Japonsko, 14. Rakúsko.

Skryť Vypnúť reklamu

ŽENY

Finále: USA - Kanada 3:1 (0:0, 1:0, 2:1). O 3. miesto: Fínsko - Čína 4:1 (0:1, 3:0, 1:0).

KLASICKÉ LYŽOVANIE

ŽENY

5 km klasicky: 1. Larisa Lazutinová (Rus.) 17:37,9 min, 2. Kateřina Neumannová (ČR) 17:42,7 (+ 4,8), 3. Bente Martinsenová (Nór.) 17:49,4 (+11,5) ... 16. Jaroslava Bukvajová 18:39,7 (+1:01,8), 58. Alžbeta Havrančíková (obe SR) 19:48,5 (+2:10,6).

10 km voľnou technikou: 1. Larisa Lazutinová 46:06,9 min, 2. Oľga Danilovová (obe Rus.) +6,5 s, 3. Kateřina Neumannová (ČR) +7,3... 18. Jaroslava Bukvajová (SR) +2:04,6, 40. Alžbeta Havrančíková (SR) +3:51,4.

15 km klasicky: 1. Oľga Danilovová (Rus.) 46:55,4, 2. Larisa Lazutinová (Rus.) 47:01,0 (+5,6 s), 3. Anita Moenová-Guidonová (Nór.) 47:52,6 (+57,2) ... 10. Jaroslava Bukvajová (SR) 49:02,0 (+2:06,6).

Skryť Vypnúť reklamu

30 km voľne: 1. Julia Čepalovová (Rus.) 1:22:01,5 h, 2. Stefania Belmondová (Tal.) 1:22:11,7 + 10,2 s, 3. Larisa Lazutinová (Rus.) 1:23:15,7, +1:14,2 ... 15. Jaroslava Bukvajová (SR) 1:28:21,0 + 6:19,5, 25. Alžbeta Havrančíková (SR) 1:30:38,6 + 8:37,1.

Štafeta 4 x 5 km ženy: 1. Rusko (Nina Gavriľuková, Oľga Danilovová, Jelena Välbeová, Larisa Lazutinová) 55:13,5 min, 2. Nórsko (Bente Martinsenová, Marit Mikkelsplassová, Elin Nilsenová, Anita Moenová-Guidonová) 55:38,0, 3. Taliansko (Karin Moroderová, Gabrielle Paruzziová, Manuela di Centaová, Stefania Belmondová) 56:53,3.

MUŽI

10 km klasicky: 1. Björn Dählie (Nór.) 27:24,5 min, 2. Markus Gandler (Rak.) +8,0 s, 3. Mika Myllyllä (Fin.) +15,6 ... 60. Ivan Bátory +3:43,1, 64. Stanislav Ježík +3:46,7, 67. Martin Bajčičák +4:04,5, 85. Ivan Hudač +6:17,4.

Skryť Vypnúť reklamu

15 km voľnou technikou (v kombinácii s 10 km klasicky): 1. Thomas Alsgaard (Nór.) 1:07:01,7, 2. Björn Dählie (Nór.) 1:07:02,8 (+1,1), 3. Vladimir Smirnov (Kazach.) 1:07:31,5 (+29,8) ... 33. Ivan Bátory (SR) 1:11:42,2 (+4:40,5), 38. Martin Bajčičák (SR) 1:12:18,6 (+5:16,9), 57. Stanislav Ježík (SR) 1:15:54,3 (+8:52,6), 64. Ivan Hudač (SR) 1:17:38,7 (+10:37,0).

30 km klasicky: 1. Mika Myllylä (Fín.) 1:33:55,8, 2. Erling Jevne (Nór.) 1:35:27,1, 3. Silvio Fauner (Tal.) 1:36:08,5 ... 26. Iván Bátory (SR) 1:40:47,8, 28. Martin Bajčičák (SR) 1:40:52,5, 46. Stanislav Ježík (SR) 1:44:01,0, 59. Ivan Hudáč (SR) 1:50:11,6 (dovedna klasifikovali 64 pretekárov).

50 km voľnou technikou: 1. Dählie (Nór.) 2:05:08,2, 2. Jonsson (Švéd.) +8,1, 3. Hoffmann (Rak.) + 53,6...19. Ivan Bátory (SR) 2:13:54,5 (+8:46,3), Martin Bajčičák (SR) a Ivan Hudač (SR) preteky nedokončili.

Skryť Vypnúť reklamu

Štafeta 4 x 10 km: 1. Nórsko 1:40:55,7 (Sture Sivertsen, Erling Jevne, Björn Dählie, Thomas Alsgaard), 2. Taliansko 1:40:55,9 (Marco Albarello, Fulvio Valbusa, Fabio Maj, Silvio Fauner), 3. Fínsko 1:42:15,5 (Harri Kirvesniemi, Mika Myllylä, Sami Repo, Jari Isometsä)... 11. Slovensko 1:44:31,6 (Ivan Bátory, Martin Bajčičák, Andrej Párička, Stanislav Ježík).

Severská kombinácia: 1. Bjarte Engen Vik (Nór.) 41:21,1 (skoky 241,0 - 1. miesto/beh 41:21,1 - 16. miesto), 2. Samppa Lajunen (Fín.) +27,5 s (230,5 - 6./40:45,6 - 8.), 3. Valerij Stoľarov (Rus.) + 28,2 (235,0 - 2/41:13,3 - 14.)

Severská kombinácia - družstvá: 1. Nórsko 54:11,5 štafeta 4 x 5 km/skoky 225,3 b. (Halldor Skard, Kenneth Braaten, Bjarte Engen Vik, Fred Borre Lundberg), 2. Fínsko 55:30,4 (Sampa Lajunen, Jari Mantila, Tapio Nurmela, Hannu Manninen), 3. Francúzsko 55,53,4 (Sylvain Guillame, Nicolas Bal, Ludovic Roux, Fabrice Guy)

Skryť Vypnúť reklamu

Skoky na mostíku K-90: 1. Jani Soininen (Fín.) 234,5 (90 + 89), 2. Kazujoši Funaki (Jap.) 233,5 (87,5 + 90,5), 3. Andreas Widhölzl (Rak.) 232,5 (88 + 90,5) .. 60. Martin Mesík (SR) 61,0 (65).

Skoky na mostíku K 120: 1. Kazujoši Funaki (Jap.) 272,3 bodov (126,0 /132,5 m), 2. Jani Soininen (Fin.) 260,8 (129,5/126,5), 3. Masahiko Harada (Jap.) 258,3 (120,0/136,0) ... 26. Martin Mesík (SR) 198,0 (112,0/110,5).

Skoky na lyžiach - družstvá: 1. Japonsko 933,0 b (Takanobu Okabe 115,7 + 143,6 b - 121,5 + 137 m, Hiroja Saito 131,5 + 124,7 b - 130,0 + 124 m, Masahiko Harada 35,6 + 141,6 b. - 79,5 + 137 m, Kazujoši Funaki 114,3 + 126,0 b. - 118,5 + 125 m), 2. Nemecko 897,4 (Sven Hannawald 125,4 + 132,9 b. - 125,5 + 128 m, Martin Schmitt 73,9 + 126,2 b - 98,0 +126,5 m, Hansjörg Jäkle 71,3 + 122,3 b - 96,0 + 123,5 m, Dieter Thoma 130,5 + 114,9 b - 130,0 + 120,5 m, 3. Rakúsko 881,5 (Reinhard Schwarzenberger 83,2 + 113,3 b - 101,5 + 118,5 m, Martin Höllwarth 120,0 + 121,9 b - 122,5 + 123 m, Stefan Horngacher 83,6 + 92,9 b - 104,5 + 108 m, Andreas Widhölzl 123,9 + 142,7 b - 123 + 136,5 m.

Skryť Vypnúť reklamu

KRASOKORČUĽOVANIE

Športové dvojice: 1. Oksana Kazakovová/Artur Dmitrijev (Rus.) 1,5 b, 2. Jelena Berežná/Anton Sicharulidze (Rus.) 3.5, 3. Mandy Wötzelová/Ingo Steuer (Nem.) 4.0.

Muži: 1. Ilja Kulik (Rus.) 1,5, 2. Elvis Stojko (Kan.) 4,0, 3. Philippe Candeloro (Fr.) 4,5... Róbert Kažimír (SR) sa nekvalifikoval do finále.

Tanečné páry: 1. Paša Griščuková/Jevgenij Platov (Rus.) 2,0, 2. Anjelika Krylovová/Oleg Ovsiannikov (Rus.) 4,0, 3. Marina Anissinová/Gwendal Peizerat (Fr.) 7,0.

Ženy: 1. Tara Lipinská (USA) 2,0, 2. Michelle Kwanová (USA) 2,5, 3. Lu Čen (Čína) 5,0.

RÝCHLOKORČUĽOVANIE

MUŽI

500 m: 1. Hirojasu Šimizu (Jap.) 71,35 (35,76/35,59), 2. Jeremy Wotherspoon (Kan.) 71,84 (36,04/35,80), 3. Kevin Overland (Kan.) 71,86 (35,78/36,08).

Skryť Vypnúť reklamu

1000 m: 1. Ids Postma (Hol.) 1:10,64 - olympijský rekord, 2. Jan Bos (Hol.) 1:10.71, 3. Hirojasu Šimizu (Jap.) 1:11.00,

1500 m: 1. Aadne Sondral (Nór.) 1:47,87 - svetový rekord, 2. Ids Postma (Hol.) 1:48,13, 3. Rintje Ritsma (Hol.)1:48,52.

5000 m: 1. Gianni Romme (Hol.) 6:22,20 - svetový rekord, 2. Rintje Ritsma (Hol.) 6:28,24, 3. Bart Veldkamp (Belg.) 6:28,31

10 000 m: 1. Gianni Romme (Hol.) 13:15,33 - svetový rekord, 2. Bob De Jong (Hol.) 13:25,76, 3. Rintje Ritsma (Hol.) 13:28,19.

ŽENY

500 m: 1. Catriona LeMayová-Doanová (Kan.) 1:16,60 (38,39/38,21), 2. Susan Auchová (Kan.) 1:16,93 (38,42/38,51), 3. Tomomi Okazakiová (Jap.) 1:17,10 (38,55/38,55),

1000 m: 1. Marianne Timmerová (Hol.) 1:16,51, 2. Christine Wittyová (USA) 1:16,79, 3. Catriona LeMayová - Doanová (Kan.) 1:17,37.

Skryť Vypnúť reklamu

1500 m: 1. Marianne Timmerová (Hol.) 1:57,58 - svetový rekord, 2. Gunda Niemannová-Stirnemannová (Nem.) 1:58,66, 3. Christine Wittyová (USA) 1:58,97.

3000 m: 1. Gunda Niemannová (Nem.) 4:07,29, 2. Claudia Pechsteinová (Nem.) 4:08,47, 3. Anna Friesingerová (Nem.) 4:09,44.

KRÁTKA TRAŤ

Muži

500 m: 1. Takafumi Nišitani (Jap.) 42,862, 2. An Ju-long (Čína) 43,022, 3. Hitoši Uemacu (Jap.) 43,713.

1000 m: 1. Kim Dong-sung (J. Kórea) 1:32,375, 2. Jiajun Li (Čína) 1:32,428, 3. Eric Bedard (Kan.) 1:32,661, 4. Andrew Gabel (USA) 1:33,518.

Štafeta na 5000 m: 1. Kanada (Eric Bedard, Derrick Campbell, Francois Drolet, Marc Gagnon) 7:06,075, 2. Kórejská republika (Chae Ji-Hoon, Lee Jun-Hwan, Li Ho-Eung, Kim Dong-Sung) 7:06,776, 3. Čína (Li Jia-jun, Kai Feng, Je Juan, An Ju-long) 7:11,559,

Skryť Vypnúť reklamu

ŽENY

500 m: 1. Annie Perreaultová (Kan.) 46,568, 2. Jang Jang (Čína) 46,627, Isabelle Charestovú (Kan.) diskvalifikovali, Wang Čun-lu nedokončila, B-finále: 1. (celkovo 3.) Chun Lee Kyung (Kór. rep.) 46,335.

1000 m: 1. Chun Lee-Kyung (Kór. rep.) 1:42,776, 2. Jang Jang S (Čína) 1:43,343, 3. Won Hye-Kyung (Kór. rep.) 1:43,361.

Štafeta na 3000 m: 1. Južná Kórea 4:16,260 - svetový rekord (Čun Lee-kyung, Won Hye-kyung, An Sang-mi, Kim Yun-mi), 2. Čína 4:16,383 (Jang Jang A., Jang Jang S., Wang Čun-lu, Dandan Sun), 3. Kanada 4:21,205 (Christine Boudriasová, Isabelle Charestová, Annie Perreaultová, Tania Vicentová).

SANE

MUŽI

Jednotlivci: 1. Georg Hackl (Nem.) 3:18,436 (49.619/49.573/ 49.614/ 49.630), 2. Armin Zöggeler (Tal.) 3:18.939 (49.715/49.690/ 49.737/ 49.797), 3. Jens Müller (Nem.) 3:19.093 (49.954/49.700/49.729/ 49.710) - bez účasti SR, dovedna klasifikovali 32 pretekárov.

Skryť Vypnúť reklamu

Dvojsedadlové: 1. Stefan Krausse/ Jan Behrendt (Nem.) 1:41.105 min, 2. Chris Thorpe/Gordy Sheer (USA) 1:41.127, 3. Mark Grimmette/Brian Martin (USA) 1:41.217.

ŽENY

Jednotlivkyne: 1. Silke Kraushaarová (Nem.) 3:23,779 (51,197/ 51,178/50,787/50,617), 2. Barbara Niedernhuberová (Nem.) 3:23,781 (51,216/51,103/50,837/50,625), 3. Angelika Neunerová (Rak.) 3:24,253 (51,417/51,286/50,945/50,605)... 15. Mária Jasenčáková (SR) 3:27.365 (52,006/52,336/51,721/51,302).

SNOWBOARDING

MUŽI

Obrovský slalom: 1. Ross Rebagliati (Kan.) 2:03,96 (59,87 1:04,09), 2. Thomas Prugger (Italy) 2:03,98 (59,38/1:04,60), 3. Ueli Kestenholz (Švajč.) 2:04,08 (1:00,20/1:03,88).

U-rampa: 1. Gian Simmen (Švajč.) 85,2 bodov (43,8/41,4), 2. Daniel Franck (Nór.) 82,4 (38,1/44,3) 3. Ross Powers (USA) 82,1 (40,3/41,8).

Skryť Vypnúť reklamu

ŽENY

Obrovský slalom: 1. Karine Rubyová (Fr.) 2:17,34 (1:09,33/1:08,01), 2. Heidi Renothová (Nem.) 2:19,17 (1:11,92/1:07,25), 3. Brigite Koecková (Rak.) 2:19,42 (1:13,01/1:06,41) ... Jana Šeďová (SR) nedokončila 1. kolo.

U-rampa: 1. Nicola Thostová (Nem.) 74,6 (37,5/37,1), 2. Stine Kjeldaasová (Nór.) 74,2 (36,7/37,5), 3. Shannon Dunnová (USA) 72,8 (38,8/34,).

ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE

MUŽI

Zjazd: 1. Jean-Luc Cretier (Fr.) 1:50,11 min, 2. Lasse Kjus (Nór.) 1:50,51, 3. Hannes Trinkl (Rak.) 1:50,63, 4. Juerg Gruenenfelder (Švajč.) 1:50,64, 5. Ed Podivinsky (Kan.) 1:50,71, 6. Kristian Ghedina (Tal.) 1:50,76, 7. Andreas Schifferer (Rak.) 1:50,77, 8. Didier Cuche (Švajč.) 1:50,91, 9. Kyle Rasmussen (USA) 1:51,09, 10. Patrik Järbyn (Švéd.) 1:51,22.

Skryť Vypnúť reklamu

Kombinácia: 1. Mario Reiter (Rak.) 3:08.06 (zjazd 1:36.21 a slalom 1:31.85), 2. Lasse Kjus (Nór.) 3:08.65 (1:34.99+ 1:33.66), 3. Christian Mayer (Rak.) 3:10.11 (1:35.06 + 1:35.05).

Super G: 1. Hermann Maier (Rak.) 1:34,82 min, 2. Didier Cuche (Švajč.) a Hans Knauss (Rak.) obaja 1:35,43.

Obrovský slalom: 1. Hermann Maier (Rak.) 2:38,51 (1:20,36/ 1:18,15), 2. Stefan Eberharter (Rak.) 2:39,36 (1:20,94/1:18,42), 3. Michael von Grünigen (Švajč.) 2:39,69 (1:20,98/1:18,71).

Slalom: 1. Hans-Petter Buraas (Nór.) 1:49,31 (55,28/54,03), 2. Ole Christian Furuseth (Nór.) 1:50,64 (55,53/55,11), 3. Thomas Sykora (Rak.) 1:50,68 (55,06/55,62),

ŽENY

Zjazd: 1. Katja Seizingerová (Nem.) 1:28,89 min, 2. Pernilla Wibergová (Švéd.) 1:29,18, 3. Florence Masnadová (Fr.) 1:29,37.

Kombinácia: 1. Katja Seizingerová (Nem.) 2:40,74 (zjazd 1:28,52 + slalom 1:12,22), 2. Martina Ertlová (Nem.) 2:40.92 (1:29,76 + 1:11,16), 3. Hilde Gergová (Nem.) 2:41,50 (1:29,92 + 1:11,58).

Super G: 1. Picabo Streetová (USA) 1:18,02, 2. Michaela Dorfmeisterová (Rak.) 1:18,03, 3. Alexandra Meissnitzerová (Rak.) 1:18,09.

Slalom: 1. Hilde Gergová (Nem.) 1:32,40 (45,89/46,51), 2. Deborah Compagnoniová (Tal.) 1:32,46 (45,29/47,17), 3. Zali Steggallová (Austr.) 1:32,67 (45,96/46,71).

Obrovský slalom: 1. Deborah Compagnoniová (Tal.) 2:50,59 (1:18,94 + 1:31,65), 2. Alexandra Meissnitzerová (Rak.) 2:52,39 (1:20,13 + 1:32,26), 3. Katja Seizingerová (Nem.) 2:52,61 (1:20,19 + 1:32,42),

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  2. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Pomáhajte čítaním
  6. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  7. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  9. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  10. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  1. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  2. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  3. Pomáhajte čítaním
  4. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  5. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  6. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  7. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  8. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  9. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  10. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 29 217
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 490
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 445
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 12 997
  5. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 856
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 706
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 997
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 816
  9. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 9 547
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 9 531
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

CYNICKÁ OBLUDA

Čistá dobrovoľnosť

Najnovším premiérovým sebaklamom je tvrdenie, že obyvatelia chudobnej Oravy prišli na testovanie dobrovoľne.

Vláda si tlieska. Testy však mnohých neodhalili, varujú experti

Falošne zdravých považuje za problém aj minister Krajčí.

Premiér Igor Matovič a minister zdravotníctva Marek Krajčí.

Koronavírus: V štyroch nemocniciach Žilinského kraja sú covidové oddelenia plné (minúta po minúte)

Celkový počet nakazených na Slovensku dosiahol číslo 45 155. Pandémia Covid-19 si doteraz vyžiadala 165 obetí.

Ilustračná fotografia.
Podcast Dobré Ráno.