Pondelok, 8. marec, 2021 | Meniny má Alan, AlanaKrížovkyKrížovky

Program

ROZHLAS

Sobota 24. 1. 1998

S1

8.00 Rádiovíkend 9.30 Štúdio Svet 10.30 Sobotník 12.30 Od soboty do soboty 13.00 Pozor, zákruta! 14.05 Nový gróf Monte Christo 15.30 Fór-uM 16.30 Minizábavník Magdy Pavelekovej 17.05 Relax 18.00 Rádiožurnál 18.30 Šport 19.20 Slovenské evergreeny 19.48 Dobrú noc, deti! 20.05 Zrkadlenie 22.15 Kniha pre vás

RÁDIO DEVÍN

8.05 Prelúdium 9.00 Prišli aj Pšlochaci 10.05 Symfonické matiné 11.00 L. Ballek: Zlatý stôl 11.30 Slovenská zborová tvorba 12.00 Muži ich nikdy nepochopia 12.45 Voříšek: Bravúrne variácie 13.05 Poludňajší koncert 14.05 Operný magazín 15.01 Stretnutie nad partitúrou 16.00 Klenotnica ľudovej hudby 17.00 Domino 18.00 Music mix 18.30 Odkazy 19.00 Svetová komorná tvorba 20.00 Operný koncert 21.00 Fresky 22.00 Džezová nálada 23.05 Nokturno

Skryť Vypnúť reklamu

RÁDIO TWIST

7.30 Twistík 9.30 Legenda 10.00 Záložňa 12.00 Siesta 13.00 Literárna revue 16.00 Pekná hudba 17.00 Víkend s legendou 18.00 Mólo 20.00 Šport 21.00 Bez slov 22.00 Klub Rádia Twist 24.00 Záložňa 2.00 Twist mix

Nedeľa 25. 1. 1998

S1

8.00 Keď budeš sám, zavolaj 9.30 Omša 10.35 Nedeľný zábavník - Silvester 97 - Silvestrovský snár 12.30 Králikovci (140) 13.00 Pozor, zákruta! 14.05 Roľnícka beseda 15.05 Zo stretnutia ľudových dychových hudieb vo Vajnoroch 16.00 Pozvete nás ďalej? 17.05 Country trh 18.00 Rádiožurnál 18.50 Šport 19.50 Dobrú noc, deti! 20.05 Evelina 21.10 Nedeľná lýra 22.15 Rozhlasové libresso 22.45 Stredoeurópsky magazín Alpy - Dunaj - Adria

RÁDIO DEVÍN

8.05 Prelúdium 9.30 Malá nočná služba 10.05 Organová hudba 10.35 ABC o hudbe 10.50 Nedeľné matiné 12.00 P. Vilikovský: Pohrobok 12.30 Iba pieseň 13.05 Skladatelia - diela - interpreti 14.30 J. Melichárková: Malá kniha Rúth 16.05 Zrkadlenie 18.30 Ľudové nástroje a ich výrobcovia 19.00 O prejave 19.15 Dialógy s hudbou 20.00 Poznaj hudobnú minulosť svojho kraja 21.00 B. Smetana: Dalibor. Opera

Skryť Vypnúť reklamu

RÁDIO TWIST

8.30 Zamyslenie 9.30 Automoto Twist 10.30 Apropo/ORĽ/Top čierna skrinka 12.00 Siesta 13.00 Duel alebo dialóg 14.00 Hitparáda Rádia Twist 16.00 Želania 18.00 Víkend s legendou 19.00 Kontinenty 20.00 Šport 21.00 Bez slov 22.00 Ružová nedeľa 24.00 Automoto Twist 1.00 Twist mix

DIVADLÁ

BRATISLAVA

SND - Opera a balet - sobota 19.00 h: Trubadúr - DPOH 19.00 h - sobota: Šesť postáv hľadá autora, nedeľa: Malá nočná hudba - Malá scéna - sobota, nedeľa 19.00 h: Marcus Aurelius pri Hrone - Astorka-Korzo 90 - nedeľa 15.00 a 17.00 h: Popoluška - West 19.00 h - sobota: Stretneme sa na Havaji, nedeľa: Telecvoking - Nová scéna - sobota, nedeľa 19.00 h: Ples v hoteli Savoy (premiéra) - Istropolis - nedeľa 14.30 h: Snehulienka a trpaslíci (MS) - MKC (Školská 14) sobota 19.00 h: Modrý Peter, nedeľa 10.30 h: Popletená rozprávka - Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca - nedeľa 16.00 h: Cappella Istropolitana - DK Ružinov (Ružinovská 28) sobota 18.00 h: Folklórny súbor Gymnik - DK Dúbravka - nedeľa 10.30 h: Včielka a ja (klauniáda) - Bibiana - nedeľa 16.00 h: Múdre nezmysly - DK Zrkadlový háj - sobota 15.00 h: Princezná Pilulienka

Skryť Vypnúť reklamu

ŽILINA

Mestské divadlo - nedeľa 16.00 h: Smetiak

BANSKÁ BYSTRICA

Bábkové divadlo na Rázcestí - nedeľa 15.00 h: Pipi Dlhá pančucha - Stredoslovenské divadlo - Štátna opera - sobota 18.30 h: Nabucco

ZVOLEN

Stredoslovenské divadlo - Divadlo J. G. Tajovského - sobota 19.00 h: Cigáni idú do neba

KOŠICE

Bábkové divadlo - nedeľa 14.30 h: Kozliatka a vlk - Východoslovenské divadlo - Divadlo J. Borodáča - sobota 19.00 h: Na skle maľované, nedeľa 14.30 h: Ako išlo vajce na vandrovku

PREŠOV

Východoslovenské divadlo - Divadlo J. Záborského - nedeľa 19.00 h: Pohreb (MS)

KINÁ

BRATISLAVA

Hviezda - sobota, nedeľa 15.30, 18.00 a 20.30 h: Vesmírna pechota (USA-MP) - Obzor - sobota, nedeľa 15.30, 18.00 a 20.30 h: L.A. Utajené skutočnosti (USA-MP) - Mladosť - sobota, nedeľa 15.30 a 17.30 h: Žiara (Austr.-MP), sobota, nedeľa 20.00 h: Marvinova izba (USA-MP) - YMCA - sobota, nedeľa 15.30, 18.00 a 20.30 h, sobota aj o 23.00 h: Votrelec 4: Vzkriesenie (USA-MP) - Tatra - sobota, nedeľa 15.30, 18.00 a 20.30 h: Votrelec 4: Vzkriesenie (USA-MP) - Istropolis sobota, nedeľa 15.00, 17.30 a 20.00 h: Vesmírna pechota (USA-MP), sobota, nedeľa 15.30, 18.00 a 20.30 h: Vesmírna pechota (USA-MP), sobota, nedeľa 17.00 a 19.30 h: Mikrokozmos (Franc.-MP) - Charlie centrum - sobota, nedeľa 17.30 h: Orbis Pictus (SR-MP), sobota, nedeľa 20.00 h: Leon (Franc.-MP), sobota, nedeľa 17.00 h: Sám doma 3 (USA-MP), sobota, nedeľa 18.00 h: Romeo a Júlia (USA-MP), sobota, nedeľa 18.45 a 20.30 h: Zajtrajšok nikdy nezomiera (USA-MP), sobota, nedeľa 15.00 h: Herkules (USA-MP), sobota, nedeľa 19.30 h: Podzemie (Franc./Nem./Maď.-MP), sobota, nedeľa 19.15 h: Vlastne sa nič nestalo (ČR-MP) - Nádej - sobota 17.30 a 20.00 h: Štyri izby (USA-MP), nedeľa 20.00 h: Ľud verzus Larry Flynt (USA-MN-15), sobota 15.30, nedeľa 15.30 a 17.30 h: 101 dalmatíncov (USA-MP) - Zora - sobota, nedeľa 17.00 a 19.30 h: Bean (USA-MP) - Devín - sobota, nedeľa 17.15 a 19.45 h: Muži v čiernom (USA-MP) - Odboj - sobota, nedeľa 17.00 a 19.30 h: Bean (USA-MP) - Olympia - sobota, nedeľa 19.00 h: Tú svadbu treba zrušiť (USA-MP) - Istota - sobota, nedeľa 17.30 a 20.00 h: Vesmírna pechota (USA-MP), sobota 15.00 h, nedeľa 10.00 a 15.00 h: Herkules (USA-MP) - DK Lúky - nedeľa 14.00 h: Zachráňte Willyho 3 (USA-MP)

Skryť Vypnúť reklamu

TRNAVA

Hviezda - sobota, nedeľa 15.30, 17.30 a 19.30 h: Votrelec 4: Vzkriesenie (USA-MP) - Oko - sobota, nedeľa 19.00 h: Stará láska nehrdzavie (USA-MP) - Stavbár - nedeľa 19.00 h: Peacemaker (USA-MP)

NITRA

Orbis - sobota, nedeľa 17.30 a 20.00 h: Votrelec 4: Vzkriesenie (USA-MP) - Palace - sobota, nedeľa 17.00 a 19.30 h: Reč peňazí (USA-MP) - Lipa - sobota, nedeľa 17.00 a 19.30 h: Spawn (USA-MP)

LEVICE

Junior - sobota, nedeľa 16.30 a 19.30 h: Piaty element (Franc.-MP) - Slovan - sobota 19.00 h: Niet čo stratiť (USA-MP)

PARTIZÁNSKE

Panoramatické kino - sobota, nedeľa 17.30 a 20.00 h: Zajtrajšok nikdy nezomiera (USA-MP)

PRIEVIDZA

Baník - sobota, nedeľa 17.30 a 20.00 h: Zajtrajšok nikdy nezomiera (USA-MP)

TOPOĽČIANKY

Národný dom - sobota 19.00 h, nedeľa 17.00 a 19.00 h: Drsný a drsnejší (USA-MP)

Skryť Vypnúť reklamu

ZVOLEN

Mier - sobota, nedeľa 17.15 a 19.30 h: L.A. Utajené skutočnosti (USA-MP)

ŽILINA

Úsvit - sobota, nedeľa 17.45 a 20.00 h: Zajtrajšok nikdy nezomiera (USA-MP) - Centrum - sobota, nedeľa 17.00 a 19.00 h: Votrelec 4: Vzkriesenie (USA-MP) - Klub DO - sobota, nedeľa 17.00 a 19.30 h: Piaty element (Franc.-MP)

BANSKÁ BYSTRICA

Hviezda - sobota, nedeľa 15.30 h: Štyri izby (USA-MP), sobota, nedeľa 17.45 a 20.00 h: Spawn (USA-MP) - Urpín - nedeľa 17.15 a 19.45 h: Air Force One (USA-MP), nedeľa 15.00 h: Babe (Austr.-MP) - Art kino 17.30 a 19.45 h - sobota: Oddaní láske (USA-MP), nedeľa: Singles (USA-MP)

MARTIN

Moskva - sobota, nedeľa 17.15 a 19.30 h: Vesmírna pechota (USA-MP) - Strojár - sobota, nedeľa 17.30 a 20.00 h: Trainspotting (GB-MN-15)

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE

Capitol - sobota, nedeľa 15.45, 18.00 a 20.15 h: Vesmírna pechota (USA-MP) - Úsmev - sobota, nedeľa 16.00, 18.00 a 20.00 h: Votrelec 4: Vzkriesenie (USA-MP) - Impulz - sobota, nedeľa 16.15 a 19.15 h: Jack a Sarah (USA-MP) - Družba - sobota, nedeľa 15.30, 17.45 a 20.00 h: Vesmírna pechota (USA-MP) - Tatra - sobota, nedeľa 16.00 a 19.00 h: Anglický pacient (USA-MP)

PREŠOV

Klub - sobota, nedeľa 17.00 a 19.30 h: Láska a vojna (USA-MP) - Panoráma - sobota, nedeľa 17.00 a 19.30 h: L.A. Utajené skutočnosti (USA-MP) - Panorámka - sobota, nedeľa 19.15 h: Pret-a-porter (USA-MP)

ROŽŇAVA

Panoráma - sobota, nedeľa 16.30 a 19.00 h: Krajina policajtov (USA-MP)

SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Baník - sobota, nedeľa 16.30 a 19.00 h: Zajtrajšok nikdy nezomiera (USA-MP)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  2. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  3. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  4. Čo napĺňa v práci úspešné ženy v jednej z najznámejších firiem?
  5. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  6. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  7. Nové číslo Historickej revue
  8. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  9. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  10. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  1. Faculty of Management Comenius University in Bratislava
  2. Čo napĺňa v práci úspešné ženy v jednej z najznámejších firiem?
  3. Svieže jarné ceny v PLANEO Elektro sú aj v marci extra výhodné
  4. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  5. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  6. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  7. Nové číslo Historickej revue
  8. Veolia dostala exkluzívne do správy projekt SKY PARK
  9. AS EUBA vyhlasuje protest proti novele zákona o VŠ
  10. Firmy sa spojili s učiteľmi, rozhodli sa pomôcť chudobným žiakom
  1. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať? 24 586
  2. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia 14 571
  3. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými? 12 328
  4. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj 11 780
  5. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou 11 040
  6. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 10 408
  7. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami 9 877
  8. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele 7 680
  9. Nové číslo Historickej revue 7 350
  10. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 6 165
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu