Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Vianočné a novoročné odkazy čitateľov denníka SME *Láska, sloboda, spravodlivosť majú šancu, tvrdí katolícky kňaz Karol Moravčík a myslí pritom aj na Vianoce, ktoré sa zvyknú charakterizovať ako sviat

f Milý dedo, želáme Ti, aby si zahodil za hlavu všetky depresie, na minulosť spomínal iba v dobrom a na budúcnosť hľadel s optimizmom. Stále máš totiž okolo seba blízkych ľudí, ktorým na Tebe záleží. Ivan a deti.

f Milý Peťuško, želám Ti veľa krásnych chvíľ v meste na Dunaji, aby zapálené hviezdy šťastia v tvojich očiach nikdy nepohasli. Tvoja Angli.

f Drahý Paťo, milujem Ťa čoraz viac, i keď mi často chýbaš. Tvoja Martina.

f Milá rodinka Bieliková a Chomová z Brusna, želáme Vám krásne Vianoce, veľa zdravia, lásky a Božieho požehnania. Iva a Paľo zo Stračín.

f Láska a Delfín. Chcem byť vždy s Vami. Krásne Vianoce nám všetkým. Mama Naďa.

f Ahoj, Martinečko, želám nám krásne Vianoce a aby sa nám splnilo naše najtajnejšie želanie, ku ktorému sme už raz mali celkom blízko. Tvoje haló haló žabiatko sa pocikalo.

Skryť Vypnúť reklamu

f Zuzke z Humenného, radostné Vianoce, veľa darčekov a jedno veľké prekvapenie želá ocko.

f Milá mamička Jana, s vďakou Ti želáme radostné a veselé Vianoce. My už budeme dobrí. Ocko a dcéra Zuzka.

f Mojej Ivke a Dadovi. Zo srdca Vám želám, aby ste si čím skôr zahojili ranu, ktorá nás postihla a ubezpečujem vás, že hoci nemám doktorský diplom, budem vaším liečiteľom, pokiaľ mi budú sily stačiť. Zároveň dúfam, že naše vzťahy, ktoré si budujeme, nám všetkým vydržia do konca života. Váš oco.

f Ahoj, Mipe. Posielam Ti vztýčený prostredník na znak mojej lásky k Tebe, v novom roku ti želám veľa pracovných úspechov, dobrej nálady, peňazí, lásky a aby sa nám obom splnilo to, čo si želáme. Všetko bude dobré, neboj sa. Tvoj zajac.

f Drahá Ruženka, tohoročné vianočné sviatky sú po dlhom čase opäť aj pre mňa obdobím pokoja a liekom na doráňanú dušu. Za to všetko vďačím Tebe. Mojím najväčším darčekom je ubezpečenie, že Ti aj v budúcnosti budem partnerom, na ktorého sa môžeš vo všetkom spoľahnúť. Tvoj Ivo.

Skryť Vypnúť reklamu

f Vladimírovi Mečiarovi radostné a veselé Vianoce, pod stromčekom veľa pravdovravnosti a rýchly a šťastný odchod do politického dôchodku želá jeho obľúbený. Janko Hraško.

f Mojim dvom pekným dievčatám. Želám Vám pokojné Vianoce v našom malom rodinnom kruhu, veselý Silvester a šťastný nový rok v našom veľkom rodinnom kruhu v Nitre. Kajo.

f Ahoj, Búči. Darčeky pre Teba sú už nachystané a čo Ty? Tvoje kočeny Baška a Inka.

f Milá Anička a chlapci, želám Vám požehnané Vianoce a dúfam, že tohto roku všetci úspešne ukončíte školu. Janko Kožúško, Lúčka.

f Drahý Paťko, kam ma zoberieš na Silvestra? Tvoja dračica Martina.

f Bohuš, nemôžem bez teba žiť! Milujem ťa. Tvoja Viktória.

f Erike. Pred 24 rokmi si bola a navždy ostaneš mojím najkrajším vianočným darčekom. Mama.

Skryť Vypnúť reklamu

f Požehnané a milostiplné Vianoce želá všetkým Zdraveckým na Slovensku Peter.

f Ahoj, Babi a celá rodina, želám Ti a všetkým, aby Vás naďalej držal taký entuziazmus ako pri čítaní SME. Vnučka Adriana z Prešova

Všetkým "smenákom" želám príjemné Vianoce a šťastný a úspešný nový rok.

f Pelko, krásne Vianoce a veľa snehu na doskovanie Rózka.

f Milý pán veľvyslanec, želáme Vám a pani Anne a celej rodine pokojné Vianoce a šťastný nový rok, aby ste stále hovorili pravdu tak ako doteraz, za čo si Vás všetci nesmierne vážime. S úctou, Vaši FSNs.

f Milá mamička Evka Sabóková, všetko najlepšie k Tvojim meninám, šťastné Vianoce želajú Tvoje dcéry Silvia a Judita.

f Štefanovi Kelbelovi želáme všetko najlepšie k meninám, skoré uzdravenie, požehnané Vianoce a šťastný nový rok. Silvia a Judita s rodinami.

Skryť Vypnúť reklamu

f Ľubke zo Spišskej Novej Vsi radostné a bohaté Vianoce želá Ľubo z Humenného.

f Škorpiónka, aj tak Ťa milujem, budem na Teba myslieť a nech Ti to s tým herectvom vyjde. Tvoj "neperspektívny".

f Ahoj, Radovankári. Všetkým členom, bývalým členom, ako aj externým hráčom želám radostné a šťastné Vianoce a úspešnú už 39-u sezónu v novom roku 1998. Dr. Anton Rada, kapelník.

f Požehnané Vianoce a šťastlivý nový rok želáme našej mamime Paľo, Marek a Laura. P. S. Budúci rok sa budeme snažiť byť lepší.

f Drahá Sonička, želám ti šťastné a veselé prežitie vianočných sviatkov. Najkrajší darček dostaneš odo mňa osobne až po Vianociach. Iba Tvoj, veľmi Ťa milujúci Peťko.

f Čau, Kachna. Čo ste nám poručili, to ste nám taky vypili. Dúfam, že nepreležíš celé Vianoce v posteli. Všetko najlepšie k narodeninám. Pepo.

Skryť Vypnúť reklamu

f Milá naša Ľubka, ďakujeme za Tvoju lásku a želáme Ti krásne Vianoce. V novom roku nech sa ti splnia všetky Tvoje želania. Tvoji milujúci rodičia.

f Milá babka Erika a dedko Janko. Veselé, šťastné Vianoce a všetko najlepšie do nového roku ti želá Martin, Ejo a Máša.

f Ahoj, Bubo. Napriek tomu, že sú to ďalšie Vianoce, ktoré netrávime spolu s naším synom, želám Ti ich príjemné prežitie. Možno raz... Ľubim ťa, Kaťa z Bratislavy.

f Našim milým deťom a ich starostlivým rodičom zo 6-tej triedy materskej škôlky na Kolískovej ulici v Bratislave veselé Vianoce a v novom roku veľa spoločnej radosti želajú vaše pani učiteľky Ivanka a Katka.

f Ahoj, Honey-Bunny, strašne mi chýbaš. Dúfam, že toto budú posledné Vianoce bez teba. Už sa neviem dočkať tých ďalších. Ľúbim ťa. Tvoje kuriatko.

Skryť Vypnúť reklamu

f Milá Helenka, s láskou a vďakou Ti želám milostiplné Vianoce v kruhu svojich najbližších. Marekovi želám príjemné prázdniny s Luciou. Dedovi a babke teplý kozub s hojným štedrovečerným stolom, kde sa spolu s Aničkou všetci zídeme. Pavel.

f Koledníci dobrej noviny. Pozdravujem všetkých koledníkov, ktorí spevom, vinšami a požehnaním vnášajú do mnohých rodín pokoj a lásku, a tým pomáhajú najbiednejším deťom v Afrike. Nech sa Vám darí a veľa pekných zážitkov Vám praje Ivan Kňaz.

f Našim najdrahším babičke Márii Valérii a deduškovi Augustínovi Širokým z Hlohovca želajú v novom roku veľa zdravia, šťastia, lásky a pohody medzi nami všetky deti - tri dcéry, traja zaťovia, deväť vnúčat a pravnučka Katarínka. Na pohladenie čaká a labky podáva aj pes psíkov. P. S.: Babička, už sa tešíme na tvoje výborné koláče. Vnučky ti prídu pomôcť. Ľúbime vás. Vaše deti.

Skryť Vypnúť reklamu

f Ahoj, Klusáci. Príjemné a milostiplné vianočné sviatky všetkým klusákom v Poprade a okolí pri hojnom štedrovečernom stole želá Ing. Pavol Hrebeňár.

f Ušiačik môj, do nového roku Ti želám, aby Tvoje vysoké IQ nespalo vždy vtedy, keď riešiš osobné záležitosti. Mama.

f Chcel by som zablahoželať všetkým ľuďom všetko najlepšie na Nový rok, nech sa im v novom roku darí, nech sa im splnia všetky pedsavzatia. Osobne by som chcel pozdraviť moju mamu Magdu, moju spolupracovníčku Silviu a Mira, ďalej by som chcel pozdraviť mojich psíkov a celú moju rodinu a všetkým im želám to najkrajšie a najlepšie, čo ich môže stretnúť. Majte sa krásne.

f Ahoj, Jari. Konečne budeme spolu u mojej sekretárky. Tvoj šéf ti tiež určite nebude chýbať. Verím, že nám v novom roku to najdôležitejšie vyjde a od januára potom znova hurá na rúry do Trebišova. Tvoj Miky.

Skryť Vypnúť reklamu

f Šťastné, požehnané a veselé Vianoce všetkým lekárom a zdravotným sestrám chirurgického oddelenia v Humennom, zvlášť pánovi doktorovi Házajovi želá pacient Juraj Pavlišin, Humenné.

f Milý Norisko, pod vianočný stromček chcel si malý domček z tehál, skla a mramoru. Chceš ma priviesť do hrobu? Ja Ti môžem iba želať zdravia, šťastia, lásky veľa, lebo to vie každý hlúpy, že tie vedy nik nekúpi. Radosť v srdci, rozum v hlave potrebuješ predsa stále. Preto drž sa, Norisko. To ti želá Evisko.

f Lucke a Konorkovi pekné Vianoce, bohatého Ježiška a šťastný Nový rok želá babička a naďapa.

f Všetkým našim pacientom zo závodnej ambulancie Technickej univerzity v Košiciach želáme veľa zdravia Dr. Vendrák a dr. Vendráková.

f Pánovi Mečiarovi všetko dobré a najlepšie aj HZDS a vás nech zotne.

Skryť Vypnúť reklamu

f Ahoj Reni, Maťko a Lívijka. Všetko najlepšie Vám želám k vianočným sviatkom. Oco.

f Drahá Martinka, spolu s Mirkou a Filipom Ti ďakujeme za nehu a nespočetné množstvo pohladení a želáme Ti, ako aj celej rodine šťastie a veselé Vianočné sviatky. Tvoj Miro.

f Ahoj, Vlado. Nezabudni na mňa a ozvi sa čo najskôr. Dostaneš červený bod ako čerešňa. Eva.

f Príjemné prežitie vianočných sviatkov, bohatého Ježiška a veľa zdravia a optimizmu do nového roku želá všetkým známym aj neznámym Karol Kaigl s rodinou.

f Milé naše rodinky, požehnané Vianoce prežité v krásnej, pokojnej atmosfére očakávania a šťastný Nový rok želajú Kuko a jeho srdiečko zo Serede.

f Našej milej mamke želáme krásne Vianoce, veľa šťastia, zdravia a spokojnosti v Novom roku. Ocko s Ľubkou.

Skryť Vypnúť reklamu

f Milý Lacko, Riško, Lidka a Beátka, želám Vám krásne manželstvá a radosť z detičiek, aby ste si ako najbližšia rodina boli celý život oporou a istotou. Buďte si navzájom bezpečným prístavom na rozbúrenom mori života. Vaša milujúca mama a svokra.

f Baránkovi. V očiach svetlo na perách vločky a k tomu úsmev vianočný. Hľadal som slnko a našiel nočné more plné hviezd a radosť. Ďakujem Oriešok.

f Naša milá dcérka Evina. Krásne meno sme Ti dali, ale k nemu v predvianočnom zhone často blahoželať zabúdali a v poslednej chvíli spod stromčeka darček uberali. A preto dovoľ, aby sme Ti teraz touto cestou v predstihu zablahoželali všetko dobré, veľa zdravia a pohody nielen počas Vianoc, ale po celý život. Z celého srdca želajú rodičia Mirka a Andrej z Martina.

Skryť Vypnúť reklamu

f Čertík z Teplickej. Tvoja štetinka na Teba stále myslí a čo iné by robila?

f Milý náš poslanec Národnej rady za HZDS Vladko Homola - prajem Ti bohatú vianočnú nádielku od Tvojho menovca a vodcu Vladka Mečiara a v novom roku ďalej prikyvuj hlavou v parlamente, poslušne dvíhaj ruku pri protiľudových hlasovaniach, úspešne pokračuj v privatizovaní a bez hanby sa smelo dívaj do očí svojim bezprizorným voličom. Ja už som vytriezvel. Tvoj bývalý volič, tiež Vladko. P. S. Stretneme sa na predvolebných nákupoch v Jablunkove. Je tam lacnejšie.

f Drahá manželka Zuzanka a syn Miško, Boží syn k nám prišiel v stave bezmocnosti a úplnej odovzdanosti. Niečo veľmi podobné zažívate Vy po tieto dni v nemocnici. Myslíme na vás, vyprosujeme Vám milostiplné Vianoce a tešíme sa na váš príchod domov. Jozef a dcérka Katka z Trnavy.

Skryť Vypnúť reklamu

f Teta Ala z Bardejova, milostiplné a požehnané Vianoce, hojnosť Božích milostí v novom roku Ti opäť prajú vysokoškoláci z Nitry.

f Mojko môj jediný, pretože si veľmi vzdialený, prajem Ti aspoň touto cestou novinovou veľa krásnych chvíľ vianočných strávených v kruhu Tvojej rodiny, a keďže ja nemôžem byť sám družina, budem čakať. Tvoja Martina.

f Mami a oci, v tento čas cítim potrebu povedať Vám, že Vás mám veľmi rada a ďakujem Vám za to, že žijem. Vaša Jana.

f Veselé Vianoce, veľa zdravia a šťastia a vzájomného porozumenia do nového roku praje rodine Tarčiovej, Košťalovej, Šebestovej, Hamarovej, Kutnárovej, Kozlovej a Simorekovej - Dana, Nikolka a Lenka.

f Milá moja žena, tanečná noha, neboj sa, že naše malé dievčatko perlí krb, ešte si nesadne. V šťastnom budúcom roku, čo Vám prajem, sa to určite naučí. Tvoj muž, Dlhý chvost, Kakatváru.

Skryť Vypnúť reklamu

f Moja milovaná žubrienka! Prajem si stále plávať v Tvojich vodách. Tvoj žubro z Nového Jeruzaléma.

f Mamka Hryzka, aby si sa na nás po celý rok viacej usmievala Ti želajú syn René, dcéra Karolína a manžel Pavel.

f Pre najlepšiu mamičku na svete. Viem, čo by si si najviac priala, ale niektoré veci sa nedajú kúpiť ani za všetky peniaze sveta, dajú sa však splniť. Môžu to urobiť ľudia, ktorých miluješ, a ja sa Ti pokúsim v novom roku splniť aspoň časť tvojho želania. Prajem si len jedno, aby si bola šťastná, lebo Ťa nesmierne ľúbim. Krásne Vianoce, Katka.

f Prekrásna veverička. Ľúbim veveričku a chcem byť veveričkou ľúbený. Odložme dôležité rozhodnutia na budúce tisícročia. Príjemné Vianoce. Túžiaci jazvec.

f Drahé moje deti Marek a Ivanka, v novom roku Vám obom želám veľa úspechov v škole a držím palce po maturite, Tebe, Marek. Mama.

Skryť Vypnúť reklamu

f Pozdravujeme všetkých vegetariánov a vyslovujem im vďaku za to, že slávia najkrajšie sviatky lásky bez toho, aby sa pri tom podieľali na zbytočnom zabíjaní zvierat. Ľjuba Makovická z Bratislavy.

f Očami vidím zázrak sám, zo srdca lásku prikladám, čo každý deň cítim, nepovie, čas Vianoc nech všetko odkryje. S láskou vám len to najkrajšie Nikolka, Ľubka, Ditka, Laco a Kristína, Zdenka a dve Katky. Praje Miloš.

f Milí moji príbuzní a priatelia, prajem Vám radostné Vianoce so snehom a pekný nový rok a nám, čo ideme do Tatier, aj zdravie pri lyžovačkách, Vám, Slavovi a Marte, želám, aby ste už konečne našli spoločnú reč. Nezamestnaný Mikuláš z Bojníc.

f Pre pani doktorku Gálovú, zástupkyňu psychiatrického oddelenia v Rožňave. Veľmi radostné a štastné Vianoce, hodne zdravia v novom roku v jej dôležitom zamestnaní praje jej vďačná pacientka Alžbeta Kišová.

Skryť Vypnúť reklamu

f Tomáško z Piešťan, bez Teba sú dni také šedivé. Ponáhľaj sa ku mne domov a nech nám rok 98 vyjde čo najlepšie. Tvoj macík z Banskej Bystrice.

f Vážený pán Sucháň. S láskou a vďakou vám želám pokojné prežitie Vianoc. V novom roku pevné zdravie, sme s vami. Dávate nám energiu a chuť žiť tu u nás doma. Váš dôchodca z Púchova.

f Všetkým svojim priaznivcom v novom roku želám toľko zdravia, šťastia a úspechov, koľko sa mi dostalo od Vás lásky a pochopenia. Gabriel, Košice.

f Ahoj, Katka zo Želiezoviec. Tie hodinky značky Swatch som nezohnal, ale dúfam, že značka Sony, ktorú sme s Peťom vybrali, Ti tiež urobí radosť, Muru - muru - kuru - kuru.

f Drahá Gizi, pokojné a šťastné Vianoce. Nech Anči rastie do výšky i do krásy. Bozkáva Ťa Tvoja sestra Erži

f Milý Peťko, z celého srdca Ti prajem, aby nasledujúci rok bol pre Teba jedným veľkým úspechom. Milujem ťa. Tvoj človiečik.

f Milý Kontár, nech šťastne doštuduješ a nech sa ti splnia všetky túžby, aj tie, čo nie sú v skrinke. Tvoja Michelle.

f Milá Gituška, želám Ti, aby si sa v novom roku konečne zmohla na knižnicu a dúfam, že sa na Štedrý večer nepovadíme. Tvoja dcérenka.

f Milá Lenka - telátko, veselé Vianoce a šťastný nový rok Ti praje Tvoj medvedík

f Milá sestra Aďka. Žriebä je vyžrebované, los je vylosovaný, kapor je v chladničke. Želám Ti príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa šťastia a zdravia v novom roku. Tvoja sestra Eva.

f Ahoj, Vladko. Váľal si sa mesiac v bahne, dúfam, že tvoja láska padne. Feri zo Sporofondu.

f Ahoj, Milan, s láskou Ti želám Vianoce plné pohody. Podrobnosti Ti neprezradím, ale poviem Ti, že po Vianociach sa staneš maliarom. Tvoja Nina, Liptovský Hrádok.

f Milá naša Stanka, myslíme na Teba, silne držíme palce pri uzdravení, aby si sa uzdravená mohla tešiť na ďalšie a ďalšie Vianoce, ktoré prídu. Rodičia a sestra Zuzka z Kežmarku.

f Vinš pre Máriu Machovú, Senica, Kvetná ulica. Všetko najlepšie, veľa zdravia v novom roku s láskou želá Lucia.

f Drahá Anička, milá Bernadetta, Frederika a Kristínka. Želám Vám všetkým krásne, požehnané Vianoce a všetko najlepšie do nového roku. P. S. Mám Vás rád. Anička, Teba milujem Ferdo.

f Stanúšik môj milovaný sľubujem všetko, čo chceš. Veľmi Ťa ľúbim, ale nenechám si skákať po hlave, tak ešte raz sľubujem a veselé Vianoce a šťastný Nový rok. Tvoja Veronka.

f Ahoj, Jojko, veľmi Ťa ľúbim. K Vianociam si želám, aby sme ich prežili v láske a šťastí. Tak veľmi ma mrzí všetko, čo sa stalo zlé. Odpusť. Tvoja Číča.

f Rodine Kunikovej do Trnavy. Veselé a požehnané Vianoce, veľa šťastia, zdravia, darčekov a hlavne peňazí želá syn Dušan a nastávajúca nevesta Monika. Máme Vás radi.

f Ahoj pikolína Zuzka. To si prekvapená. V novom roku Ti želám, aby si stretala iba samých kamarátov a nezabudni, že jedného skutočného už máš vo svojej blízkosti.

f Požehnané a láskyplné vianočné sviatky milým trom kráľovnám Katke, Veronike a babke praje ich šéfkuchár Peťko Kilich.

f Chrumôčka moja, želám Ti šťastné a veselé Vianoce, do nového roku všetko najlepšie. Tvoj milujúci manžel.

f Milá moja manželka Andrea - s láskou a vďakou Ti želám požehnané Vianoce šťastný Nový rok a zároveň by som Ti chcel aj so svojimi deťmi Ottom a Oliverom zaželať všetko najlepšie v novom roku 1998.

f Svojmu najlepšiemu kamarátovi Jarkovi, Aničke, rodičom a sestre Evke ďakujem za nesmiernu pomoc, ochotu, lásku a porozumenie v tomto roku. Tým, ktorí sa smejú očami a milujú srdcom, pre ktorých šťastie znamená ty a nie ja radostných, prekrásnych, šťastných a požehnaných nastávajúcich 365 dní roku 1998. Zo srdca želá Štefan zo Slažian.

f Ahoj, Dušan z Trnavy, tento rok bude prvý, čo spolu strávime spoločné Vianoce a som šťastná, že ich môžem stráviť práve s Tebou a Tvojou rodinou. Ďakujem Ti za pochopenie, takisto ako aj Tvojej rodine.

f Maminka a ocko, želám Vám, aby sme tieto vianočné sviatky prežili v kruhu našej rodiny, v láske, zhode a porozumení a do nového roka Vám želám len to najlepšie. Vaša Miška z Banskej Bystrice.

f Milá Zojka, zo srdca Ti prajem, aby si prežila čo najkrajšie chvíle počas vianočných sviatkov a do nového roku nech sa Ti splnia všetky predsavzatia, ktoré máš. Jožo.

f Milá naša rodina, touto cestou by sme radi zaželali rodinám Mlčúchovcov, Kolárovcov z Nitry, Vávrovcov z Trnavy, Vávrovcov z Trenčína, Kopijovcov, Černikovcov z Trenčína a Letovancovcov z Bratislavy bohatého ježiška, šťastlivý Nový rok. Andrejke prajeme úspešnú maturitu. Bea a Zlatko Kolárovci z Komárna.

f Milá Anka, milujem Ťa a som stále s tebou, i pri štedrovečernom stole. Tvoja lochnesská príšera (alebo Lochnesska).

f Pre G. A. D. (Gabriela, Alena, Denisa) Košice. Príjemné prežitie sviatkov, veľa úspechov v podnikaní a jeden úspech v láske Ti v novom roku praje D. (Denisa).

f Drahí naši rodičia, Gitka a Berci, prajeme Vám radostné a požehnané vianočné sviatky a v novom roku 1998 veľa zdravia, aby sme sa mohli všetci spolu tešiť. Dcéra Daniela a syn Bernard s rodinou.

f Alicka, vďaka Ti, že si mi pravidelne kupovala moje obľúbené noviny. Teším sa, že spolu s Matúškom prežijeme radostné Vianoce. Ostatné si povieme pri novoročnom prípitku.

f Oľga, šťastné a veselé sviatky a všetko naj, naj, naj, to Ti k Tvojim pätnástym narodeninám praje Benči.

f Pre pána Daniela Heviera, básničkára a láskavého človeka. Dobrý deň pán Hevier, príjmite ako malý darček k Vianociam moje úprimno-srdečné poďakovanie za všetky básničky, ktoré ste pre deti objavili a za všetky ľudsky teplé slová v denníku SME. Ďakujem Vám hlavne za odvahu uverejniť také názory na kvality života, aké sú dnes bohužiaľ v menšine. Katarína Gočová zo Starej Ľubovne.

f Moji najmilší, rodinka moja, Deniska a Matúško, prajem Vám šťastné a veselé vianoce pri spoločnosm stromčeku a v novom roku veľa šťastne prežitých spoločných dní, Váš Šimon.

f Bábika Lívijka, aj tak sme stále frajeri. Šaňo, Dobrá Voda.

f Ahoj, Dušan, želáme Ti veľa šťastia a pevnú ruku, presnú mušku pri love nielen žien, ale hlavne zveri, veľa zdravia a pokoja v novom roku, šťastné a požehnané Vianoce. Dúfam, že nám všetko vyjde a na Silvestra budeme všetci spolu. Tvoja srnka s kmotrou laňou a detičky líštičky. Z dedinky pod Chočom.

f Ahoj, tu je Jarmila Kováčová zo Starej Bystrice, chcela by som zaželať krásne a šťastné sviatky rodičom, mame a otcovi do Starej Bystrice, môjmu bratovi Petrovi, bratovi Jaroslavovi a jeho rodinke, mojim kamarátkam Daniele, Renátke, krstniatku Dankovi a všetkým, ktorí ma poznajú.

f Našej zlatej Nikolke, jej mamke Alene, manželovi, synom Richardovi, Medardovi a Gregorovi a redakcii SME prajem krásne Vianoce a úspešný nový rok. Mama a čitateľka SME Antónia Kiserová, Kežmarok.

f Ahoj, Janka. Želal som Ti zabudnúť - pre Boha, veď to nechcem. Keď ma aj láska tresce, ja mám stále na ňu chuť. V novom roku s Tebou. Stano z Trnavy.

f Kníhkupectvo Exlibris na Michalskej ulici ďakuje priateľom a zákazníkom za príjemné stretnutia. V novom roku želá všetkým veľa šťastia a zdravia.

f Milá stará mama, všetko najlepšie a veľa zdravia v novom roku želá Lucia zo Senice.

f Milý chrobáčik, chcela by som Ti popriať k Vianociam všetko dobré a v novom roku veľa spoločne strávených chvíľ. Tvoja Bledula.

f Drahý Milan, aj keď nemôžeme byť tieto vianočné sviatky spolu, želám Ti, aby si ich prežil pokojne a šťastne. S láskou Beata.

f Svojim drahým rodičom, obom starým mamám a všetkým priateľom a známym príjemné prežitie sviatkov a do nového roka hodne zdravia, pohody a trpezlivosti s dcérkou, kamarátkou a priateľkou. Želá Irenka z Bardejova.

f Milý Matúš, želám Ti do nového roka veľa zdravia, šťastia a lásky, hlavne to zdravie a bohatého ježiška. A hlavne, dúfam, že budúce leto prežijeme spolu na nejakom krásnom mieste - Tvoja Cucka.

f Ocko Ivko a moja Klárinka, prajem Vám krásne Vianoce. Ľúbim Vás, mamička.

f Sluší sa, aby sa každý človek mal kde uchýliť, aby každý človek našiel aspoň jediné miesto, kde budú mať s ním zľutovanie.

f Drahá Dášulka, moje srdce mi hovorí, že vie, kde by sme obidve mali byť, ale nie sú na to mapy, ale ja chcem začať aj bez nich. A Ty? Tvoja D. S.

f Maminka, ocinko a Katuška, dajte si v novom roku pozor na brušká, buďte len šťastní, spokojní a zdraví, nech sa Vám všetko, do čoho sa pustíte, darí. To Vám praje Vaša Zuzuška.

f Najzlatší čvirko, si to najkrajšie čo ma v živote stretlo. Ľúbim Ťa a chýbaš mi. Najkrajší darček k vianociam si Ty sama. Tvoj Ďuso.

f Milá mama, rodina Baloghová a Tobáková s láskou a vďakou Vám želáme požehnané Vianoce a šťastný Nový rok. Gabča a Tomáš z Košíc.

f Ingrid, využívame aj s deťmi túto príležitosť, aby sme sa Ti aj touto cestou poďakovali za všetko, čo pre nás robíš a čo pre nás znamenáš. Bozk lásky a vďaky Ti posielajú deti Karolínka a Edko. S láskou manžel Juraj.

f Mamičke Márii Tokovičovej, s láskou a vďakou Ti prajem veselé Vianoce, veľa darčekov, hodne zdravia, veľa peňazí a šťastný nový rok 1998. Tvoja dcéra Monika.

f Ahoj, Macko, s láskou Ti želám požehnané Vianoce. I keď nemôžeme byť spolu, v mysli budem stále s Tebou. Dúfam, že v novom roku sa všetko vyrieši a dopadne tak, ako si to prajeme. Sladké pusinky Ti posiela Tvoja milujúca Valika.

f Ivetka moja, prajem Ti šťastné a veselé Vianoce, ale prosím Ťa, prestaň už piecť. Tvoj Dušan.

f Moje milované svetielko mám Ťa veľmi rád. Prečo mi nerozumieš? Tvoje uško?

f Kuko, tých spoločných 23 mesiacov bolo nádherných. Tvoje klbko.

f Všetkým, ktoré ma poznajú, želám Vianoce prežité v pokoji, nasledujúci rok plný v harmónie a dobrých rozhodnutí. M. S. K. - Bratislava, Žilina.

f Milej Peťke, teda chrústikovi. nech nám stále láska žiari, nech sa nám dvom stále darí, len pre seba žime dvaja, chráňme, čo nás spája. Tvojko.

f Celej I. B. veselé sviatky a veľa úspechov v novom roku Praje predseda Benči.

f Ahoj, Vladko z Košíc. Pozor ide havo, ja sa bojím. Ľúbia Ťa Tvoje dievčatá.

f Môjmu kocúrikovi Petríkovi a mačiatku mamke Anke, mačiatku Lenke. Všetkým pekné Vianoce. Petrík, v pexese už prehrávam, ale na autodráhe budem ja super, ja budem kráľ. Neželaj si ma, keď vyhráš.

f Milá babička Anička a dedko Miško, s láskou a vďakou Vám prajeme Vianoce. V novom roku veľa zdravia a pozitívneho myslenia. Vaši Aďka, Maťko, Ľubica a Šaňo.

f Méhečke, prajem Ti veľa zdravia a v novom roku sa naďalej zúčastňuj všetkých súťaží. Určite raz vyhráš, nielen z darov zeme. Bozkáva Ťa Alčuš.

f Milá Ruženka a babuľka, k Vianociam Vám prajem všetko najlepšie, bohatého Ježiška a aby sme sa mali radi v novom roku. To isté želám aj Peťkovi Veľkému, Aďke aj malému Petrovi. Váš tatúš Matúš.

f Môj milý Rastík, ľúbim Ťa a nech si kdekoľvek a akokoľvek dlho. Tvoj detektív Oriešok.

f Ahoj, Blaženka a Heliodor, máme Vás radi. Vaše dcéry, nevesty, synovia, zaťovia a vnúčatká.

f Rodine Sidových, mame, otcovi a sestre. Príjemné vianočné sviatky a veľa zdravia, lásky, úspechov a porozumenia vám želá Vaša Silvia.

f Ľubici, láska moja, prajem Ti príjemné a pokojné vianočné sviatky a ešte lepší a krajší nový rok so mnou. Tvoj macík.

f Celej rodine, priateľom a známym, počas vianočných sviatkov prajem toľko pohody v duši, koľko majú v srdci voči mne úprimnej lásky. Gabriel Pataky, Košice.

f Ahoj, tu je Jarmila, želám krásne vianoce svojej spolubývajúcej Katarínke a celej jej rodine a dúfam, že na Silvestra to poriadne oslávime.

f Milá moja Januška, do nového roku Ti želám všetko najlepšie hlavne veľa lásky, Tvoj Tibor.

f Milí moji mackovia, bachroškovia, želám Vám krásne Vianoce a v novom roku len to najlepšie Vaša mamička Zuzka.

f Vážený profesorský zbor z gymnázia P. O. Hviezdoslava v Kežmarku, úprimná vďaka za duchovnú podporu prejavenú v súvislosti s chorobou mojej dcéry Stanky. Prajem Vám všetkým, moji kolegovia, hlboké prežitie sviatkov božieho narodenia. Vaša kolegyňa Maja.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

 1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
 4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
 5. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
 6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
 7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
 8. Pomáhajte čítaním
 9. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
 10. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
 1. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
 2. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
 3. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
 4. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
 5. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
 6. Vynovená predajňa v Smrdákoch
 7. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 8. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
 9. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
 10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
 1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 32 767
 2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 23 900
 3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 21 281
 4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 995
 5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 311
 6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 573
 7. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 686
 8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 685
 9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 568
 10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 9 666
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu