Nedeľa, 28. november, 2021 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Výsledkový servis

AKROBATICKÉ LYŽOVANIE

SVETOVÝ POHÁR v japonskom Inawašire - duálna jazda na terénnych nerovnostiach, nedeľa - muži: 1. Bloom, 2. Cabral (obaja USA), 3. Nonogaki (Jap.), ženy: 1. Heilová (Kan.), 2. Satojová (Jap.), 3. Traaová (Nór.), sobota - muži: 1. Bloom (USA) 25,32 bodu, 2. Begg-Smith (Austr.) 24,43, 3. Ueno (Jap.) 23,87, ženy: 1. Vogtliová (USA) 23,47 bodu, 2. Marblerová (Rak.) 23,02, 3. Kearneyová (USA) 22,91.

SVETOVÝ POHÁR v skokoch v čínskom Šen-jangu - sobota, muži: 1. Peterson (USA) 247,63, 2. Omischl (Kan.) 242,52, 3. Chan (Čína) 232,40, ženy: 1. Sinsin Guo 192,99, 2. Nina Li (obe Čína) 187,61, 3. Ierodiaconouová (Austr.) 187,25.

Skryť Vypnúť reklamu

ATLETIKA

MÍTING VO VIEDNI - muži, II. beh: 1. Neunhauserer (Tal.) 1:48,94, 2. Pelikán (SR) 1:49,15, 1500 m: 1. Janoušek (ČR) 3:49,10,... 6. Fedák (SR) 3:53,98, 60 m prek.: 1. Giaconi (Tal.) 7,74,... 6. Janeček (SR) 8,42, diaľka: 1. Borek (ČR) 744,... 3. Prezbruchý (SR) 693, ženy, 60 m: 1. Zumerová (Slovin.) 7,52,... 6. Michalíková (SR) 8,01, 400 m: II. beh: 1. Kučerová (SR) 55,19, 800 m: 1. Romanová (Slovin.) 2:04,38,... 7. Pavlovičová (SR) 2:15,23, výška: 1. Horská (SR) 172, žrď: 1. Sľúková (SR) 403 - halový rekord SR.

SLOVENSKÁ REPREZENTANTKA vo vrhu guľou Martina Zaťková obsadila v rámci halových pretekov v Budapešti 2. miesto a utvorila slovenský výkon roka 14,13 m.

UNIVERZITNÉ PRETEKY - Minnesota, ženy - 5000 m: 1. Nayesová (USA) 18:20,69,... 4.

Skryť Vypnúť reklamu

Urbanová (SR) 19:04,55 Moorhead, muži - 1 míľa: 1. Kurgat (USA) 4:06,34,... 11. Puškár (SR) 4:20,29.

BEDMINTON

I. LIGA miešaných družstiev - 3. kolo, v Bratislave: Spoje Bratislava - Lokomotíva Košice A 5:3, Spoje - Lokomotíva B 6:2, Benni Nitra - Lokomotíva B 6:2, Nitra - Lokomotíva A 4:4, ATU Košice - CEVA Trenčín 4:4, ATU Košice - MI Trenčín 5:3, BC Prešov - Trenčín 6:2, Prešov - MI Trenčín 5:3.

CYKLISTIKA

TOUR DE LANGKAWI - konečné poradie: 1. Cox (JAR) 30:18:18, 2. Rujano (Venez.) +18, 3. Kannemeyer (JAR) +1:34,... 11. Jurčo (SR) +5:13.

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

ŠESŤDŇOVÉ PRETEKY v Kodani - po 3. dni: 1. Madsen, Piil (Dán.) 182, 2. Gilmore, Villa (Belg./Tal.) 127, 3. Slippens, Stam (Hol.) 127,... 8. Liška, Žabka (SR) 31 (-7 kôl).

HÁDZANÁ

Skryť Vypnúť reklamu

I. LIGA MUŽOV - 12. kolo: Prešov B - Levoča 31:30 (6:16), Levice - Topoľčany 24:30 (8:18), Prešov/Levoča - Modra 27:30 (11:15), Piešťany - Malacky 21:25 (10:11), ŠKP Bratislava B - Martin 25:27 (12:13).

HOKEJ

ČESKO - 45. kolo: Karlovy Vary - Zlín 4:2 (0:1, 2:0, 2:1), Nedorost (domáci) 1+0.

ŠVÉDSKO - 44. kolo: HV 71 Jönköping - Färjestad 3:2 pp (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0), Linköping - Timra 4:4 pp (0:1, 2:1, 2:2 - 0:0), Frölunda - Malmö 5:2 (1:1, 2:1, 2:0), Brynäs - Södertälje 2:4 (1:1, 0:2, 1:1), MoDo - Mora 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) - Marcel Hossa (Mora) 1+0, Djurgarden Štokholm - Lulea 0:3 (0:2, 0:0, 0:1).

FÍNSKO - 46. kolo: Ilves Tampere - Hämeenlinna 1:7 (0:5, 0:1, 1:1), Jyväskylä - Pori 4:1 (0:0, 3:0, 1:1), Rauma - Espoo 2:1 (1:0, 1:1, 0:0), Lahti - SaiPa 2:4 (1:2, 0:0, 1:2), TPS Turku - Tappara Tampere 4:3 (2:2, 0:0, 2:1), Oulu - Jokerit Helsinki 2:3 po nájazdoch (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0, 0:1).

Skryť Vypnúť reklamu

KARATE

SLOVENSKÝ POHÁR - 1. kolo v Nových Zámkoch, kata - muži: 1. Baďura (N. Zámky), ženy: 1. Žitňanská (ŠŠK Bratislava), kumite - muži, do 65 kg: 1. Tuleja (Rapid Bratislava), do 70 kg: 1. Putz (Rapid Bratislava), do 75 kg: 1. Dudič (Union Košice), do 80 kg: 1. Kovács (Šahy), nad 80 kg: 1. Valentin (Rapid Bratislava), open: 1. Vysolajský (SM Martin), ženy, do 53 kg: 1. Višňovská (Kachy Nitra), do 60 kg: 1. Ilčíková (Ekonóm Trenčín), nad 60 kg: 1. Černá (CMK B. Bystrica), open: 1. Ilčíková (Ekonóm Trenčín).

KOLKY

EXTRALIGA MUŽOV - 14. kolo: TKK Trenčín - ŠK Modranka 4:4 (3189:3127), Lokomotíva Vrútky - Spoje Bratislava 0:8 (3069:3258), Slavoj Veľký Šariš - Inter Bratislava A 7:1 (3445:3217), Tatran Spišská Nová Ves - Inter Bratislava B 4:4 (3309:3242), Tatran Sučany - Podbrezová 2:6 (3424:3426). Poradie: 1. Podbrezová 28 b, 2. Veľký Šariš 22, 3. ŠK Modranka 14.

Skryť Vypnúť reklamu

EXTRALIGA ŽIEN - 9. KOLO: TKK Trenčín - Podbrezová 0:8 (2739:3025), Tatran Sučany - Slavoj Veľký Šariš 6:2 (3194:3074), Zlaté Klasy - Tatran Spišská Nová Ves 7:1 (2993:2823). Poradie: 1. Sučany 14, 2. Podbrezová 12, 3. Zlaté Klasy 9.

RÝCHLOKORČUĽOVANIE

MS VO VIACBOJI v Moskve - konečné poradie, ženy: 1. Friesingerová (Nem.) 161,557, 2. Klassenová (Kan.) 163,214, 3. Pechsteinová (Nem.) 163,418, muži: 1. Davis 150,777 b., 2. Hedrick (obaja USA) 150,961, 3. Kramer (Hol.) 152,244.

SVETOVÝ POHÁR NA KRÁTKEJ DRÁHE, 5. kolo v Budapešti - sobota, muži, 5000 m štafeta - 1. kolo, V. rozjazda: 4. Slovensko (Užák, Greschner, Jeleň, Demovič) 7:30,650 - nepostúpili, 500 m - kvalifikácia, III. rozjazda: 5. Greschner 44,724 - nepostúpil, IX. rozjazda: 3. Jeleň 46,260 - nepostúpil, XV. rozjazda: 3. Užák 45,332 - nepostúpil, finále: 1. Turcotte 42,321, 2. Tremblay (obaja Kan.) 42,402, 3. Lee Seung-jae (Kór. rep.) 42,655. Ženy - 500 m, kvalifikácia - IV. rozjazda: 4. Karabová 51,947 - nepostúpila, VI. rozjazda: 3. T. Zimová 47,525 - postúpila, hlavná súťaž - 1. kolo, IV. rozjazda: 4. T. Zimová 1:06,108 - nepostúpila, finále: 1. Fu Tian-ju 46,113, 2. Wang Meng (obe Čína) 46,215, 3. Radanovová (Bulh.) 46,299. Nedeľa, muži - 1000 m, kvalifikácia - V. jazda: 3. Greschner 1:36,085 - nepostúpil, VIII. jazda: 3. Jeleň 1:37,891 - nepostúpil, XV. jazda: 1. Užák 1:35,020 - postúpil, rozjazdy: V. jazda: 3. Užák 1:39,760 - nepostúpil, ženy - 1000 m, kvalifikácia - I. jazda: 4. Karabová 1:47,666 - nepostúpila, XI. jazda: 3. T. Zimová 1:40,346 - postúpila, rozjazdy: II. jazda: 4. T. Zimová 1:37,986 - nepostúpila.

Skryť Vypnúť reklamu

SEVERSKÁ KOMBINÁCIA

B-KATEGÓRIA SVETOVÉHO POHÁRA v Karpaczi - klasické preteky: 1. Rieder (Švajč.), 2. Frey (Nem.) +0,4 s, 3. Churavý (ČR) +0,7,... 36. Pšenko +4:52,1, Michalák (obaja SR) nedokončil.

SNOUBORDING

SLOVENSKÝ POHÁR vo Vrátnej - snowboardcross, muži: 1. Ligda (Elán), 2. Václav (ČR), 3. Kubala (ŠK Regina Bratislava), ženy: 1. Machová (ATU Košice), 2. Darilová, 3. Izakovičová (obe Regina), ženy: 1. Machová (ATU), 2. Izakovičová, 3. Darilová (obe Regina).

SVETOVÝ POHÁR - skoky vo Winterbergu: 1. Petek (Slovin.) 52,6, 2. Fill (Rak.) 51,3, 3. Eratuli (Fín.) 47,5, paralelný slalom - muži: 1. P. Schoch 1000, 2. S. Schoch (obaja Švajč.) 800, 3. Prommegger (Rak.) 600, ženy: 1. Meuliová 1000, 2. Bruhinová (obe Švajč.) 800, 3. Rieglerová (Rak.) 600.

Skryť Vypnúť reklamu

STOLNÝ TENIS

TURNAJ TOP 12 v Rennes - štvrťfinále, muži: Boll (Nem.) - Čen Wei-xing (Rak.) 4:1 (7, 6, -5, 7, 8), Smirnov (Rus.) - Korbel (ČR) 4:0 (7, 6, 9, 10), Eloi (Fr.) - Karlsson (Švéd.) 4:3 (-9, 13, 12, -6, - 8, 7, 8), Samsonov (Biel.) - Schlager (Rak.) 4:0 (8, 10, 3, 8), ženy: Li Jiao (Hol.) - Borošová (Chorv.) 4:3 (9, 5, -4, 7, -4, -10, 4), Tóthová (Maď.) - Struseová (Nem.) 4:1 (-3, 8, 9, 8, 9), Steffová (Rum.) - Schöppová (Nem.) 4:0 (2, 8, 7, 8), Liu Jia (Rak.) - Badescuová (Rum.) 4:3 (-7, -8, 8, -4, 3, 9, 4).

TURNAJ MUŽOV o Pohár starostu obce Gemerská Poloma - 13. ročník, semifinále: Ľ. Pištej (1. FC Saarbrücken) - Gumáň (ŠKST Bratislava) 4:2, Košťál (ČR/Horní Suchá) - Čihák (ČR/Horní Suchá) 4:3, finále: Koštál (ČR/Horní Suchá) - Pištej (1. FC Saarbrcken/Nem.) 4:3.

Skryť Vypnúť reklamu

STREĽBA

ZIMNÁ LIGA - 3. kolo v Trnave - trap, muži: 1. Varga 71 terčov, 2. Peško (obaja ŠKP Trnava) 65, 3. Holbík 63, juniori: 1. Ryba (SŠŠR MV SR) 68.

ŠERM

SVETOVÝ POHÁR - kord, semifinále: Jakimenko (Rus.) - Feng Čen (Čína) 15:11, Lukašenko (Ukr.) - Covaliu (Rum.) 15:10, finále: Jakimenko (Rus.) - Lukašenko (Ukr.) 15:13.

TENIS

DELRAY BEACH (380 000 dolárov) - semifinále: Novák (2-ČR) - Moodie (JAR) 6:3, 6:3, Malisse (3-Belg.) - Spadea (1-USA) 7:5, 6:4, štvrťfinále: Moodie (JAR) - Wessels (Hol.) 5:0 - skreč, Malisse (3-Belg.) - Delgado (Par.) 6:2, 6:2, Novák (2-ČR) - Carlsen (7-Dán.) 6:3, 7:5, Spadea (1-USA) - Kim (8-USA) 7:5, 6:7 (0), 6:4.

VIŇA DEL MAR (380 000 dolárov) - semifinále: Gaudio (5-Arg.) - Ferrer (4-Šp.) 6:3, 4:6, 6:2, Gonzalez (2-Čile) - Volandri (3-Tal.) 6:4, 5:7, 6:2, štvrťfinále: Gaudio (1-Arg.) - Acasuso (6-Arg.) 6:2, 3:6, 6:1, Ferrer (4-Šp.) - Calleri (7-Arg.) 6:1, 6:3, Volandri (3-Tal.) - Ramirez-Hidalgo (Šp.) 6:4, 6:2, Gonzalez (2-Čile) - Zabaleta (5-Arg.) 4:6, 7:6 (4), 7:6 (2).

Skryť Vypnúť reklamu

MILÁNO (323 250 eur) - finále: Söderling (5-Švéd.) - Štěpánek (4-ČR) 6:3, 6:7 (2), 7:6 (5), semifinále: Štěpánek (4-ČR) - Ljubičič (2-Chorv.) 6:4, 6:2, Söderling (5-Švéd.) - Mirnyj (8-Biel.) 6:7 (5), 6:3, 6:4, štvrťfinále: Ljubičič, Vico (Chorv./Tal.) - Beck, Ulihrach (SR/ČR) 7:5, 6:7 (4), 6:3.

PATTAYA (170 000 dolárov) - finále: Martinezová (3-Šp.) - Grönefeldová (7-Nem.) 6:3, 3:6, 6:3, semifinále: Martinezová (3-Šp.) - Linecká (Rus.) 6:2, 4:0 - skreč, Grönefeldová (7-Nem.) - Ruanová-Pascualová (8-Šp.) 4:6, 6:2, 6:2.

HAJDARÁBAD (140 000 dolárov) - kvalifikáca, 1. kolo: Gajdošová (8-SR) - Tangphongová (Thaj.) 6:3, 6:4.

ZÁPASENIE

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v zápasení grécko-rímskym štýlom v Trenčíne - do 55 kg: 1. Gunázer (Dunajská Streda), 2. Bachman, 3. Ondrejkovič (obaja Dunajplavba Bratislava), do 60 kg: 1. Piskor (Snina), 2. Pavelek (Bánovce n/B.), 3. Radnóti (Rimavská Sobota), do 66 kg: 1. Drmola (AŠK Dukla Trenčín), 2. Abrahám (D. Streda), 3. Daniš (Baník Prievidza), do 74 kg: 1. Babrnák, 2. Volník (obaja Dukla), 3. Hanák (ZK Gabčíkovo), do 84 kg: 1. Mihalik, 2. Benko (obaja Dukla), 3. Lakatos (Komárno), do 96 kg: 1. Meduna (Dukla), 2. Farkas (Gabčíkovo), 3. Schnier (Prievidza), do 120 kg: 1. Farkas, 2. Lengyel (obaja Dukla), 3. Barbírek (Dunajplavba).

Skryť Vypnúť reklamu

Inzercia - Tlačové správy

  1. inFEEnity posilní Samuel Oriňák
  2. Trojica prestížnych fotografov hovorí o svojich tajomstvách
  3. Vianočné nákupy bez stresu? Pozrite sa, či na to idete správne
  4. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom?
  5. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť
  6. Ani najlepšia mama nevie, čo sa deje v tele jej dieťatka
  7. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije?
  8. Volkswagen predstavuje ďalší elektrický model
  9. Firmám sa vyplatí poznať uhlíkovú stopu vlastných výrobkov
  10. Dôchodkové sporenie s rešpektom k budúcnosti
  1. Mačka, ktorá žerie ľudí, kakajúce polienko, pavúky na stromčeku
  2. Krízové balíčky pre ohrozené domácnosti
  3. Dopyt po bytoch stúpa, ponuka bytov sa neustále zmenšuje
  4. Tatranský buk je Stromom roka 2021
  5. Vianočné nákupy bez stresu? Pozrite sa, či na to idete správne
  6. BLACK FRIDAY: Nakupujte výhodne prírodné produkty
  7. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
  8. Trojica prestížnych fotografov hovorí o svojich tajomstvách
  9. Spoločnosť v Lipt. Mikuláši dodáva námorný informačný systém
  10. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť
  1. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 28 225
  2. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 10 348
  3. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 6 366
  4. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom? 5 321
  5. Rekonštruujete? Pozor na romantické predstavy o vykurovaní 3 058
  6. Ako ušetriť náklady v sklade? Máme pre vás 9 tipov 2 493
  7. Obľúbená kozmetika, lieky a doplnky stravy so zľavou až 50% 2 377
  8. Volkswagen predstavuje ďalší elektrický model 2 233
  9. TIP: Úspech zakódovaný v DNA? Potvrdil to zlatý hattrick 1 873
  10. Ako predísť intímnym problémom? Vyvolať ich môže aj bežná vložka 1 782
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Očkovanie detí proti covidu.

Stačí súhlas zákonného zástupcu.


26. nov
V piatok prvý prípad nákazy omikronom ohlásilo Belgicko.

Variant omikron má celkovo 50 mutácií.


9 h
Aj obdarovávanie blízkych má svoju skrytú psychológiu.

Obdarovávanie je zvyk, ktorý buduje vzájomné vzťahy.


25. nov
Napätá situácia na poľskej hranici.

Naozaj sa musíme prisťahovalectvu brániť vodnými delami a žiletkovým plotom?


23. nov
Skryť Zatvoriť reklamu