BRATISLAVA
Nascar 3D - Orange Imax, 14.00, 16.00, 20.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 15.00, 19.00
Návrat do 3D - Orange Imax, 17.00
Space Station - Orange Imax, 18.00, 21.00
Alexander Veľký - Istota, 19.00; FK IC.SK, 18.45; Multikino Metropolis, 14.30, 16.35, 17.45, 19.50, 21.00; Palace/Aupark, 10.30, 12.40, 13.50, 16.00, 17.10, 18.20, 19.40, 20.30
Svet zajtrajška - Hviezda, 16.00, 18.00, 20.00; Multikino Metropolis, 13.45, 16.05, 17.00, 18.15, 19.10,. 20.25; Palace/Aupark, 14.20, 15.40, 16.50, 18.10, 20.50
Zlá výchova - Mladosť, 16.00, 18.00; Palace/Aupark, 18.00, 20.20
Prekliata Argentína - Mladosť, 20.00; Multikino Metropolis, 14.50; Palace/Aupark, 19.10, 21.30
Zväčšenina - FK/Múzeum, 19.30
Biely diamant - Tatra, 17.00
Tú starú treba zabiť - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Volanie mora - FK Nostalgia, 18.30, 20.45
Dogville - FK IC.SK, 18.45
Samotári - FK IC.SK, 18.30
Život Briana - FK IC.SK, 20.30
Fany a Alexander - FK IC.SK, 17.45
Jedna ruka netleská - FK IC.SK, 21.00
Anjeli univerza - FK IC.SK, 18.00
Mullholland Drive - FK IC.SK, 20.00
Strach a chvenie - Artkino Za Zrkadlom, 20.00
Annie Hall - FK Za Zrkadlom, 18.00
Trio z Belleville - Artkino Lúky, 20.00
Honba za pokladom templárov - Multikino Metropolis, 13.00, 13.50, 15.30, 16.25, 18.05, 19.00, 20.40, 21.35; Palace/Aupark, 10.40, 11.20, 13.20, 14.10, 16.20, 17.00, 19.00, 20.00
Resident Evil - Apokalypsa - Multikino Metropolis, 14.25, 21.20; Palace/Aupark, 14.40, 16.40
Rodinka úžasných - Multikino Metropolis, 13.05, 15.35, 18.00; Palace/Aupark, 15.30
Bridget Jonesová - S rozumom v koncoch - Multikino Metropolis, 20.30; Palace/Aupark, 18.30, 21.00
Miluj ma! Prosím... - Palace/Aupark, 12.00, 18.40, 21.10
Protivné baby 2 - Palace/Aupark, 11.40, 14.30, 17.20
Bokovka - Palace/Aupark, 19.30
Polárny expres - Palace/Aupark, 14.20, 16.20
Slávici v klietke - Palace/Aupark, 21.40
Dannyho dvanástka - Palace/Aupark, 15.20, 17.50, 20.40
Sexbomba od vedľa - Palace/Aupark, 15.50
TRNAVA
SonycineMax: o 15.10 a 20.50 h: Resident Evil - Apokalypsa, o 13.10, 16.45 a 18.45 h: Svet zajtrajška, o 19.45 h: Alexander Veľký, o 12.45 a 15.00 h: Rodinka úžasných, o 17.15 h: Dannyho dvanástka, o 17.00 a 19.10 h: Prekliata Argentína, o 13.00 a 15.15 h: Garfield - Hviezda: o 17.30 a 19.30 h: RRRrrr!!!
PIEŠŤANY
Kino DU: o 9.00 a 18.00 h: Príbeh žraloka
Orbis: o 17.00 a 20.00 h: Honba za pokladom templárov - Palace: o 18.00 h: Krajina Strelcov
Baník: o 17.30 a 20.00 h: Baby to chcú tiež 2
PARTIZÁNSKE
Panoramatické kino: o 19.00 h: Resident Evil - Apokalypsa
Metro: o 17.00 a 19.15 h: Pád do ticha
Hviezda: o 17.00 a 19.30 h: Dannyho dvanástka - Korzo: o 19.00 h: Miluj ma
Mier: o 16.30 a 19.30 h: Alexander Veľký
MARTIN
Strojár: o 19.45 h: Alexander Veľký - FK Alternatíva: o 17.30 h: Toto je moje telo
ŽILINA
Úsvit: o 17.45 a 20.00 h: Po západe slnka - Centrum: o 19.00 h: Alexander Veľký
KOŠICE
Úsmev: o 16.00, 18.00 a 20.00 h: Svet zajtrajška - Capitol: o 16.00, 18.15 a 20.30 h: Honba za pokladom templárov - Tatra: o 16.15 a 19.30 h: Alexander Veľký - Impulz: o 16.15 a 19.15 h: Prezumpcia viny - Družba: o 17.00 a 20.00 h: Dannyho dvanástka - Cinefil: o 19.15 h: Kráľ zlodejov