BRATISLAVA
Virtuálny svet 3D - Orange Imax, 11.00
Nascar 3D - Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00
Návrat do 3D - Orange Imax, 13.00
Space Station - Orange Imax, 15.00, 20.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 17.00
Alexander Veľký - Istota, 15.30, 19.00; Multikino Metropolis, 11.10, 14.30, 16.35, 17.45, 19.50, 21.00; Palace/Aupark, 10.30, 12.40, 13.50, 16.00, 17.10, 18.20, 19.40, 20.30
Svet zajtrajška - Hviezda, 16.00, 18.00, 20.00; Multikino Metropolis, 11.40, 13.45, 16.05, 17.00, 18.15, 19.10,. 20.25; Palace/Aupark, 10.50, 13.10, 14.20, 15.40, 16.50, 18.10, 20.50
Zlá výchova - Mladosť, 16.00, 18.00; Palace/Aupark, 18.00, 20.20
Prekliata Argentína - Mladosť, 20.00; Multikino Metropolis, 14.50; Palace/Aupark, 11.30 19.10, 21.30
21 gramov - FK/Múzeum, 19.30
Baby to chcú tiež 2 - Zora, 19.00
Želary - Tatra, 19.00
Stratené v preklade - Tatra, 17.45, 20.00
Hriešny tanec 2 - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00
Hovor s ňou - FK Za Zrkadlom, 18.00
Fanny a Alexander - FK IC.SK, 17.50
Strach a chvenie - FK IC.SK, 18.00
Zúriaci býk - FK IC.SK, 18.15
Vyhnanie z raja - FK IC.SK, 18.30
Kukuška - FK IC.SK, 20.00
Dogville - FK IC.SK, 20.30
Život Briana - FK IC.SK, 20.45
Albín menom Nói - FK IC.SK, 21.00
Honba za pokladom templárov - Multikino Metropolis, 11.15, 13.00, 13.50, 15.30, 16.25, 18.05, 19.00, 20.40, 21.35; Palace/Aupark, 10.40, 11.20, 13.20, 14.10, 16.20, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00
Resident Evil - Apokalypsa - Multikino Metropolis, 14.25, 21.20; Palace/Aupark, 14.40, 16.40
Rodinka Úžasných - Multikino Metropolis, 10.40, 13.05, 15.35, 18.00; Palace/Aupark, 12.20, 15.30
Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch - Multikino Metropolis, 20.30; Palace/Aupark, 18.30, 21.00
Miluj ma! Prosím... - Palace/Aupark, 12.00, 18.40, 21.10
Protivné baby 2 - Palace/Aupark, 11.40, 14.30, 17.20
Bokovka - Palace/Aupark, 19.30, 22.10
Polárny expres - Palace/Aupark, 12.10, 14.20, 16.20
Slávici v klietke - Palace/Aupark, 21.40
Dannyho dvanástka - Palace/Aupark, 12.30, 15.20, 17.50, 20.40
Sexbomba odvedľa - Palace/Aupark, 11.00, 13.30, 15.50
PEZINOK
DK: o 19.00 h: Protivné baby
ŠURANY
Hviezda: o 19.00 h: Buena Vista Social Club
SEREĎ
Nova: o 19.00 h: Polárny expres
TRNAVA
Hviezda: o 15.30, 17.30 a 19.30 h: Santa je úchyl - SonycineMax: o 12.45 a 15.00 h: Rodinka Úžasných, o 13.00 a 15.15 h: Garfield, o 13.10, 16.45 a 18.45 h: Svet zajtrajška, o 17.00 a 19.10 h: Prekliata Argentína, o 17.15 h: Dannyho dvanástka, o 19.45 h: Alexander Veľký, o 15.10 a 20.50 h: Resident Evil: Apokalypsa
PIEŠŤANY
Fontána: o 15.30 h: Rodinka Úžasných, o 17.30 a 20.00 h: Dannyho dvanástka
Hviezda: o 17.00 a 19.30 h: Drž hubu - Urpín: o 17.00 a 19.30 h: Honba za pokladom templárov
ODA: o 18.00 h: Zlá výchova
MARTIN
Strojár: o 17.00 a 20.00 h: Alexander Veľký
RUŽOMBEROK
Kultúra: o 17.30 a 20.00 h: Pád do ticha
KOŠICE
Capitol: o 16.00, 18.15 a 20.30 h: Honba za pokladom templárov - Úsmev: o 16.00, 18.00 a 20.00 h: Svet zajtrajška - Impulz: o 16.15 a 19.15 h: Hriešny tanec 2 - Tatra: o 16.15 a 19.30 h: Alexander Veľký - Družba: o 17.00 a 20.00 h: Post Coitum
ROŽŇAVA
Panoráma: o 16.30 a 19.00 h: Rezident Evil: Apokalypsa
SPIŠSKÁ NOVÁ VES
Baník: o 16.30 a 19.00 h: Pád do ticha - Mier: o 17.00 h: Polárny expres
TREBIŠOV
Klub: o 17.00 h: Rodinka Úžasných
PREŠOV
Panoráma: o 17.00 a 19.30 h: Posádka 49 - Panorámka: o 17.15 a 19.15 h: Muž, ktorý zabil - Klub: o 17.30 a 19.30 h: Čínska odysea