VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKROBATICKÉ LYŽOVANIE

SVETOVÝ POHÁR, TREBLANT (Kan.), moguls - muži: 1. Dawson 25,50, 2. Bloom 25,34, 3. Westerlund (všetci USA) 25,29, ženy: 1. Sudová (ČR) 25,39, 2. Marblerová (Rak.) 25,09, 3. Kearneyová (USA) 24,40.

SVETOVÝ POHÁR, MOSKVA, skoky - muži: 1. Eratuli 50,4, 2. Laivisto (obaja Fín.) 50,1, 3. Mausser (Rak.) 49,9.

ATLETIKA

KROS IAAF, BELFAST, muži - 9 km: 1. Ritzenhein (USA) 27:25, 2. E. Meli (Keňa) 27:34, 3. B. Kosgei (Keňa) 27:35, ženy - 5,9 km: 1. E. Kidaneová (Et.) 20:26.

KROSOVÝ SERIÁL, ELDORET (Keňa), 4 km: 1. E. Kipchoge 12:19, 2. I. Songok 12:20, 3. B. Kipruto 12:25.

HALOVÝ MÍTING, MOSKVA: 60 m: 1. Smirnov 6,80, 500 m: 1. Maščenko 1:02,98, 1000 m: 1. Adamovič 2:21,83, 60 m prek.: 1. Borisov 7,84, trojskok: 1. Burkeňa 16,81, ženy - 60 m: 1. Chalandyrevová 7,28, 300 m: 1. Pečonkinová 37,09, diaľka: 1. Kolčanovová 647.

HALOVÝ MÍTING, JEKATERINBURG: 60 m: 1. Jepišin 6,71, 300 m: 1. Foršev 33,88, 500 m: 1. Borščenko 1:02,98, 1000 m: 1. Borzakovskij 2:21,46, 2. Bogdanov 2:21,79, 60 m prek.: 1. Peremota 7,82, 5000 m ch.: 1. I. Markov 18:45,83, 2. Kuznecov 18:49,32, 3. F. Fernandez (Šp.) 18:50,63, 4. Sudol (Poľ.) 18:55,01, výška: 1. Uchov 229, 2. Kľugin 226, žrď: 1. Alexejev 555, ženy - 60 m: 1. Fiodorovová 7,20, 300 m a 500 m: 1. Krasnomovecová 37,52 a 1:09,26, 1000 m: 1. Žaová 2:35,34, 2. Vašencevová 2:37,98, 3. Čerkasovová 2:38,68, 2000 m: 1. Kanalesová 5:49,89, výška: 1. Čičerovová 192.

MARATÓN, DUBAJ, muži: 1. Guta (Et.) 2:10:49, 2. Cheruyiot (Keňa) 2:11:27, 3. Amha (Et.) 2:11:26, ženy: 1. Hundeová (Et.) 2:39:08, 2. Asiagová (Keňa) 2:39:13, 3. Malikovová (Rus.) 2:40:27.

HALOVÝ MÍTING ATLETICKÉHO ZVÄZU BRATISLAVY, muži - 60 m: 1. Rehor (Šurany) 7,09, 200 m: 1. Slovák (Nitra) 23,11, 300 m: 1. Filák (Zlín/ČR) 35,52, 2. Králik (Nitra) 36,60, 800 m: 1. Szabó (Prešov) 1:58,52, 1500 m: 1. Kohout (Brno/ČR) 4:07,63, 2. Balážik (Lučenec) 4:10,94, 3000 m: 1. Fedák (Slávia STU Bratislava) 8:35,04, 60 m prek.: 1. Novosád (Slávia UK) 8,45, diaľka: 1. Vaľukievič (Spartak Dubnica n/V./Biel.) 718, 2. Dobrovodský (N. Zámky) 698, trojskok: 1. Dobrovodský (N. Zámky) 14,19. Ženy - 60 a 200 m: 1. Putalová (Vital Bratislava) 7,87 a 25,85, 300 m: 1. Kopecká (Bebet Bratislava) 41,14, 800 m: 1. Pavlovičová (Nitra) 2:17,76, 1500 m: 1. Šimeková (Vital) 4:53,36, 3000 m: 1. Nováčková (Rača) 10:29,22, 60 m prek.: 1. Kopecká (Bebet) 9,54, výška: 1. Součková (Brno/ČR) 174, 2. Horňáková a Nyesöová (obe Slávia UK) po 174, diaľka a trojskok: 1. Beskrovnaja (Slávia UK) 556 a 12,84.

BASKETBAL

EXTRALIGA MUŽOV, 14. KOLO: SOBOTA: Svit - Lučenec 85:73 (25:22, 19:11, 24:19, 17:21), najviac bodov: Stojanovič 31, Gavran 11 - Klarič 22, Kruljac 18, 700 divákov. Nitra - Inter Bratislava 80:66 (22:15, 17:20, 15:8, 26:23), Fapšo 20, Páleník a Vaišvila po 14 - Bratič 15, Kuznecov 12, 900. Komárno - Košice 59:60 (18:16, 14:17, 9:14, 18:13), Ivan 19, Jurík 18 - Bučák a Zabavník po 15, 450. Žilina - Spišská Nová Ves 62:90 (17:24, 21:16, 13:26, 11:24), Miš 20, Wright 15 - Myrda a Demečko po 17, 200.

1. Košice 14 10 4 1046:936 24
2. Lučenec 14 10 4 1039:967 24
3. Svit 13 10 3 1026:842 23
4. Handlová 14 9 5 1125:1019 23
5. Sp. N. Ves 14 7 7 1308:961 21
6. Nitra 14 7 7 1043:1009 21
7. Komárno 14 6 8 1031:1091 20
8. Levice 14 5 9 987:1142 19
9. Inter 14 4 10 1010:1118 18
10. Žilina 13 1 12 858:1098 14

EXTRALIGA ŽIEN, 13. KOLO: SOBOTA: Poprad - Slovan Bratislava 96:53 (30:8, 23:15, 20:13, 23:17), najviac bodov: Husárová a Szijjártóová po 17 - Paulovičová 17, Rohová 11, 150 divákov. Lokomotíva Bratislava - UMB Banská Bystrica 62:76 (13:25, 18:23, 11:15, 20:13), Hrabáková 17, Hájková 14 - Danihlíková 19, Porubčanová 17, 40. AGM Banská Bystrica - Cassovia Košice 70:72 (14:20, 20:12,17:16, 19:24), Mečiarová 19, Antalecová 18 - Kažimírová a Šándorčínová po 14, 100. Delta Košice - Ružomberok 91:81 (17:14, 22:17,19:14, 33:36), Smithová 21, Jalčová 16 - Číkošová 15, Garčárová, Křížová a Furková po 13, 1800.

1. Delta 13 13 1275:766 26
2. Ružomberok 13 9 4 1147:739 22
3. Poprad 13 8 5 956:811 21
4. Cassovia 13 7 6 826:853 20
5. AGM 13 6 7 842:891 19
6. UMB 13 6 7 780:844 19
7. Slovan 13 2 11 691:1126 15
8. Lokomotíva 13 1 12 835:1322 14

BEH NA LYŽIACH

SLOVENSKÝ POHÁR, KREMNICA/SKALKA, 2. KOLO, muži+juniori (10+10 km): 1. Benka-Rybár 50:16,1, 2. Malák 50:20,6, 3. Holienčík (všetci Štrbské Pleso) 52:08,5, ...5. Oravec (B. Bystrica) 53:03,6 - najlepší junior, ženy+juniorky (5+5 km): 1. Plchová (L. Mikuláš) 29:59,1, 2. Kotschová (Vysoké Tatry) 30:20,6 - najlepšia juniorka, 3. Števicová (Dubnica) 30:33,8.

BIATLON

SLOVENSKÝ POHÁR, OSRBLIE, 1. KOLO, muži (10 km): 1. Škoviera 27:46,99 (1), 2. Škvaridlo (obaja Štrb. Pleso) 28:23,81 (1), 3. Smorada (Prešov) 32:43,30 (9), ženy (7,5 km): 1. Kalinová (Osrblie) 21:42,75 (3), 2. Košinárová (UMB) 26:15,37 (4), juniori (10 km): 1. Kic (Ban. Bystrica) 26:58,11 (0), juniorky (7,5 km): 1. Švejkovská (Osrblie) 22:25,30 (1). Nedeľa - preteky s hromadným štartom, muži (15 km):1. Škoviera 50:02,26 (8), 2. Škvaridlo 50:02,46 (6), 3. Regúly (Vyhne) 52:05,09 (7), ženy (12,5 km): 1. Halinárová (B. Bystrica) 39:49,79 (0), 2. Košinárová 47:41,12 (0), juniori (12,5 km): 1. Vozár (B. Bystrica) 38:23,72 (5), juniorky (10 km): 1. Švejkovská 40:04,20 (3).

FUTBAL

PRIATEĽSKÉ STRETNUTIE: Galatasaray - Dortmund 0:0, 4:2 na pok. kopy

TIGER CUP, majstrovstvá zoskupenia krajín juhovýchodnej Ázie (ASEAN), finále: Indonézia - Singapur 1:3 (0:2), góly: 90.+ Mahyadi - 3. Bennett, 39. Amri, 69. Casmir.

PRÍPRAVNÝ: Michalovce - Ličartovce B 2:0 (1:0), Ďuriš, Hreško. Vinica (Ukr.-II. liga) - Michalovce 1:0 (0:0).

HÁDZANÁ

WHIL, 11. KOLO - SOBOTA: Slavia Praha - Bánovce 38:29 (16:12), najviac gólov: Plamínková 8/2, Knytlová 7/1 - Tomašovičová 7, Antalová 7/3, 80 divákov. Bohunice - Zlín 19:22 (11:11), Vašková 7/4, Marková 4/1 - Kysučanová 8/1, Poznarová 8/4, 250. Šurany - Partizánske 24:25 (12:12), Csalava 10/6, Kollárová a Ostrožlíková po 4 - Szabová 11/3, M. Školková 7, 450. Predohrávky (v týždni): Veselí - Šaľa 25:23 (13:12), Fleková 9, Kočí 7/3 - Dubajová 4/1, Caltíková 4, 400. Banská Bystrica - Olomouc 33:28 (18:12), Hrmová a Tobiašová po 7 - Šašková a Hrbková po 8, 500.

1. Michalovce 10 9 1 329:217 18
2. Šaľa 10 8 2 303:224 16
3. B. Bystrica 10 7 3 283:232 14
4. Zlín 10 6 4 262:252 12
5. Veselí n/M 10 5 5 253:239 10
6. Slavia 11 5 6 310:318 10
7. Bohunice 10 5 5 233:266 10
8. Partizánske 10 4 6 231:269 8
9. Olomouc 10 3 7 262:294 6
10. Bánovce n/B 10 2 8 262:339 4
11. Šurany 11 2 9 244:322 4

LIGA MAJSTROV ŽIEN, A-skupina: CB Mar Valencia (Šp.) - Podgorica (Srb. a Č. Hora) 33:28 (16:11). B-skupina: Hypo Niederösterreich (Rak.) - Viborg HK (Dán.) 29:28 (14:14), Dinamo Volgograd (Rus.) - Oslo (Nór.) 28:22 (15:11). D-skupina: RK Niš (Srb. a Č. Hora) - Ľubľana (Slovin.) 23:24 (9:14). Bergen (Nór.) - Orsan Prestigio (Šp.) 25:33 (15:13).

HOKEJ

ČESKO, 38. KOLO: Pardubice - Znojmo 5:0 (2:0, 3:0, 0:0).

AHL - PIATOK: Albany - Hershey 1:2 - Budaj (Hershey) 23 striel/22 zásahov, Cleveland - Rochester 1:4, Binghamton - Wilkes Barre 5:1, Hartford - Portland 7:2 - Balej (Hartford) 2+2, Philadelphia - Syracuse 1:2, Hamilton - Grand Rapids 5:2, Norfolk - Bridgeport 5:2, Springfield - Providence 1:4 - Jurčina (Providence) 1+0, Cincinnati - Utah 6:0 - Pohanka (Cincinnati) 1+0, Manchester - Lowell 1:3, Milwaukee - Chicago 3:2, San Antonio - Worchester 1:4 - Kolník (SA) 1+0, Sejna (Worchester) 0+1. SOBOTA: Milwaukee - Houston 2:0, Hamilton - St. John's 2:3, Springfield - Hartford 4:3 - Balej (Hartford) 1+0, Binghamton - Syracuse 4:2, Portland - Providence 4:1, Wilkes Barre - Philadelphia 3:4 po sam. nájazdoch - Surový (WB) 0+2, Norfolk - Bridgeport 4:3, Cincinnati - Utah 2:0, Chicago - San Antonio 2:1, Cleveland - Grand Rapids 2:0, Manitoba - Edmonton 2:3.

ŠVÉDSKO, 34. KOLO: HV 71 - Färjestad BK 0:0 po predĺžení, Timra IK - Linköping HC 2:8, Malmö Redhawks - Frölunda HC 1:6.

FÍNSKO, 38. KOLO: Hämmenlinna - Ässät Pori 5:2, Jokerit Helsinki - Tappara Tampere 5:1, Kärpät Oulu - Pelicans Lahti 8:2, SaiPa - Espoo Blues 5:2, TPS Turku - Lukko Rauma 4:2.

ŠVAJČIARSKO, 34. KOLO: Ambri - Zug 3:4, Davos - Zürich 4:0, Kloten - Rapperswil 3:0, Lugano - Bern 3:3 po predĺžení, Langau - Lausanne 6:4, Servette - Fribourg 3:0.

PRÍPRAVA ŽIEN, COURCHEVEL: Francúzsko - Slovensko 3:1 (2:0, 1:0, 0:1), gól SR: Jurčová. Francúzsko - Slovensko 1:1 (0:0, 0:1, 1:0), Jurčová. Francúzsko - Slovensko 1:3 (1:0, 0:2, 0:1), Kisová, Dzuráková, Moravčíková.

MODERNÝ PÄŤBOJ

Andrej Brečka najlepší

BANSKÁ BYSTRICA - Za najlepšieho slovenského moderného päťbojára v roku 2004 vyhlásili v piatok v Banskej Bystrici Andreja Brečku. Dvadsaťjedenročný pretekár AŠK Dukla Banská Bystrica skončil piaty v súťaži jednotlivcov na juniorských MS v maďarskom Székesfehérváre, na MEJ v poľskom Drzonkove obsadil 12. miesto a prebojoval sa aj do finále seniorských ME v Albene, kde ho ako najlepšieho Slováka klasifikovali na 22. priečke. "Bola to dlhá a náročná sezóna a myslím si, že na medzinárodných podujatiach mi pomohlo aj to povestné športové šťastie," netajil spokojnosť nový držiteľ pohára pre najlepšieho moderného päťbojára Slovenska.

(sita)

POZEMNÝ HOKEJ

TURNAJ ŽIEN, VIEDEŇ, výsledky SR v základnej skupine: Slovensko - Rakúsko 2:3 (0:3), góly SR: P. Fischerová, T. Fischerová. Slovensko - Mníchov SC 4:1 (2:0), T. a P. Fischerové po 2. Slovensko - CKS Vyšehrad 8:3 (3:2), E. Kovalčíková a Strapková po 3, T. a P. Fischerové po 1.

RÝCHLOKORČUĽOVANIE

MSJ NA KRÁTKEJ DRÁHE, BELEHRAD, 500 m - juniori: 1. Cui Liang 43,386, 2. Žao Quinju (obaja Čína) 43,743, 3. Lee Ho Suk (Kór. rep.) 43,815,... 62. Valach 45,690, 67. Demovie 47,494, 77. Vigaš (všetci SR) 1:09,867, juniorky: 1. Robergeová (Kan.) 46,682, 2. Sun Young Park (Kór. rep.) 46,964, 3. Greggová (Kan.) 47,063,... 41. Tomšíková 50,026, 44. Karabová (obe SR) 50,762. Štafeta: 7. Slovensko. 1000 m - juniori: 1. Kim Hyun-Kon 1:29,467, 2. Kwak Yoon-Gy 1:29,564, 3. Lee Ho-Suk (všetci Kór.) 1:30,066, ..., 43. Valach (SR) 1:37,831, juniorky: 1. Jeon Ji-Soon (Kór.) 1:35,691, 2. Robergeová (Kan.) 1:35,813, 3. Ozawa (Jap.) 1:37,263, ..., 18. Zimová (SR) 1:39,455 - nový slovenský rekord.

ME, HEERENVEN (Hol.), viacboj - ženy: 1. Friesingerová 162,530 b, 2. Anschützová 163,691, 3. Pechsteinová 164,076. Muži: 1. Uytdehaage 150,997 b., 2. Kramer 151,107, 3. Verheijen (všetci Hol.) 151,488.

SEVERSKÁ KOMBINÁCIA

SVETOVÝ POHÁR, SEEFELD, šprint (skok na K-100, beh na 7,5 km): 1. Manninen (Fín.) 19:57,8 min, 2. Ackermann (Nem.) +0,5, 3. Rygl (ČR) +5,3. Klasické preteky (dva skoky na K-100, beh na 15 km): 1. Manninen (Fín.) 35:33,0 min, 2. Gottwald (Rak.) +3,0 s, 3. Ackermann (Nem.) +15,3. Poradie SP: 1. Manninen (Fín.) 746 bodov, 2. Ackermann (Nem.) 680, 3. Lodwick (USA) 460.

SNOUBORDING

PRETEKY FIS, TÁLE, snowboardcross, sobota - muži: 1. Sommer (Rak.), 2. Kitelä (Fín.), 3. Wolz (Nem.), 4. Zvarík (SR), ženy: 1. Machová (SR), 2. Soková, 3. Zucková (obe Nem.). Nedeľa - muži: 1. Fischer (Nem.), 2. Sommer (Rak.), 3. Drbohlav (ČR), ...6. Ligda, 7. Dobšinský, 10. Herko (všetci SR), ženy: 1. Machová, 2. Kupcová, 3. Izakovičová (všetky SR).

STREĽBA

EXTRALIGA V STREĽBE NA BEŽIACI TERČ, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, 1. KOLO, SOBOTA: VzBT 30+30: 1. Jurčo 575 bodov, 2. P. Pelach (obaja B. Bystrica) 573, 3. Ľ. Pelach (Dovalovo) 565. NEDEĽA: VzBT 40 mix: 1. Jurčo 388 bodov, 2. Ľ. Pelach 383, 3. P. Pelach 382.

EXTRALIGA V STREĽBE ZO VZDUCHOVÝCH ZBRANÍ, ŠAĽA, 1. DVOJKOLO, SOBOTA: muži - vzduchová puška 60: 1. Baláž (SŠŠR MV SR) 697,5 (594+103,5), 2. Homola (Dukla B. Bystrica) 691,6 (589+102,6), 3. Mészáros (SŠŠR MV SR) 690,6 (590+100,6), juniori: 1. Jancek (Dukla B. Bystrica) 690 (587+103), vzduchová pištoľ 60: 1. Kopp (SŠŠR MV SR) 684,3 (583+101,3), 2. Tužinský (Dukla B. Bystrica) 679,5 (580+99,5), 3. Fabo (SŠŠR MV SR) 670,6 (576+94,6), juniori: 1. Bencz (Maď.) 664,9 (568+96,9), ženy - vzduchová puška 40: 1. Pešková 496,4 (394+102,4), 2. Švecová (obe SŠŠR MV SR) 485,4 (387+98,4), 3. Škodová (ŠKP Skalica) 365, juniorky: 1. Krišová (ŠKP Prešov) 491,6 (389+102,6), vzduchová pištoľ 40: 1. Erdösová (Maď.) 473,8 (380+93,8), 2. Katušáková (SŠŠR MV SR) 467,2 (370+97,2), 3. Kučová (ŠKP Bratislava) 467,2 (369+98,2), juniorky: 1. Kubošková (SAV Bratislava) 454,2 (361+93,2). NEDEĽA: muži - vzduchová puška 60: 1. Baláž 598, 2. Homola 591, 3. Buberník (SŠŠR MV SR) 591, juniori: 1. Jancek (B. Bystrica) 594, vzduchová pištoľ 60: 1. Fabo 582, 2. Marko (B. Bystrica) 576, 3. Kopp 575, juniori: 1. Drgoňa (Jarovce) 56, ženy - vzduchová puška 40: 1. Pešková 398, 2. Švecová 388, 3. Radačovská (ŠKP Bratislava) 379, juniorky: 1. Hanáková (SŠŠR MV SR) 390, vzduchová pištoľ 40: 1. Husárová (Púchov) 377, 2. Kučová 374, 3. Mikerová (ŠKP Skalica) 371, juniorky: 1. Kubošková (SAV Bratislava) 371.

VODNÉ PÓLO

I. LIGA ŽIEN, BRATISLAVA, 2. TURNAJ, SOBOTA: Slávia UK Bratislava - Vrútky 3:30 (0:3, 1:8, 2:10, 0:9), Piešťany - Topoľčany 6:7 (1:2, 2:0, 3:3, 0:2), Vrútky - Piešťany 6:5 (1:1, 1:0, 1:2, 3:2), Slávia UK - Topoľčany 3:31 (0:7, 0:7, 1:9, 2:8). NEDEĽA: Vrútky - Topoľčany 5:1 (1:0, 0:1, 2:0, 2:0), Slávia UK - Piešťany 1:25 (1:6, 0:5, 0:7, 0:7).

VOLEJBAL

EXTRALIGA MUŽOV - nadstavbová časť, skupina o 1. - 6. miesto - 1. kolo: SOBOTA: Prešov - Púchov 3:1 (-23, 20, 23, 13), 97 min, 500 divákov. VKP Bratislava - Humenné 3:1 (17, 23, -18, 23), 86, 250. Zvolen - Nové Mesto nad Váhom 3:2 (18, 23, -21, -18, 11), 113, 400.

1. Prešov 19 18 1 55:13 37
2. Bratislava 19 15 4 48:16 34
3. Zvolen 19 15 4 49:21 34
4. N. Mesto 19 13 6 44:23 32
5. Humenné 19 11 8 40:34 30
6. Púchov 19 7 12 37:37 26

TURNAJ ŽIEN GALA CUP 2005, PEZINOK, SOBOTA: VTC Pezinok - Žiar nad Hronom 2:1, Maribor (Slovin.) - Nyíregyháza (Maď.) 2:1, Nyíregyháza - Pezinok 3:0, Žiar nad Hronom - Maribor 1:2, Pezinok - Maribor 0:3, Žiar nad Hronom - Nyíregyháza 2:1. NEDEĽA, semifinále: Maribor - Pezinok 0:3 (-21, -24, -25), Nyíregyháza - Žiar nad Hronom 3:1 (21, -24, 23, 10). Zápas o 3. miesto: Maribor - Žiar n. Hr. 2:3 (-18, -14, 23, 21, -10). Finále: Pezinok - Nyíregyháza 0:3 (-21, -23, -19).

ZIMNÝ TRIATLON

MAJSTROVSTVÁ SR, MARTIN (8 km beh, 10 km cyklistika a 10 km beh na lyžiach), muži: 1. Jurkovič (Žilina) 1:12:51, 2. Holiga (Martin) 1:13:29, 3. Čierňava (Stará Bystrica) 1:14:15, ženy: 1. Hrúzová (Donovaly) 1:29:26, 2. Šichtová (Turč. Teplice) 1:42:18, 3. Žídeková (Rajec) 1:58:30, juniori: 1. Kasidlo (Lipt. Hrádok) 1:16:18, juniorky: 1. Šovčíková (Prievidza) 1:29:45. Nominácia na ME - muži: Kuril a Bartoň, ženy do 23 rokov: Kalinová, juniorky: Uhláriková, juniori: Zachar.

ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE

SLALOM FIS, OSTIN (Nem.): 1. Ammererová 1:22,34, ...24. J. Gantnerová + 4,79, 39. P. Gantnerová +11,56, Štaffenová (všetky SR) nedokončila prvé kolo

EURÓPSKY POHÁR, LEUKERBAD (Švajč.), slalom - sobota: 1. Karasinská (Poľ.) 1:32,85, ...26. Maculová +3,82, 46. Gálfyová +9,48, Hučková (všetky SR) nedokončila 1. kolo, nedeľa: 1. Hansdotterová (Švéd.) 1:36,67 min, ... 25. Maculová +3,48.

SLALOM FIS, ŠACHTIČKY, ženy: 1. Charvátová (ČR) 1:25,32, 2. Repčinová (B. Bystrica) +0,10, 3. Palovičová (L. Mikuláš) +0,84, muži: 1. Babušiak (B. Bystrica) 1:25,79, 2. Magdolen (B. Bystrica) +1,04, 3. Wojtiuk (Poľ.) +1,86


Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

  1. Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.
  2. Štefánka by Pulitzer
  3. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  4. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny
  5. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  6. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  7. Šanca pre mladé talenty z oblasti umenia, vedy či športu
  8. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online
  9. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime
  10. Stotisíc ľudí rozhodlo: Nadácia banky rozdelí štvrť milióna eur
  1. Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov
  2. Prihlásili ste sa ako dobrovoľník na Olympiádu v Tokiu?
  3. Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.
  4. Štefánka by Pulitzer
  5. Počuli ste už o integrovane pestovanej zelenine?
  6. Konferencia - EU support for research
  7. Slovensko má zasiahnuť robotizácia
  8. Viete, aké sú najlepšie možnosti sporenia pre mladých?
  9. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  10. Hitem jsou cyklopočítače Mio - pro zábavu i výkon
  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť 24 510
  2. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny 17 802
  3. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu 8 874
  4. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku 6 945
  5. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť 6 455
  6. Čo sa stalo s mojimi úsporami v druhom pilieri? 5 284
  7. Štefánka by Pulitzer 5 177
  8. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma 4 275
  9. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online 3 537
  10. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime 2 948

Neprehliadnite tiež

Ruina hotela Junior v auguste 2018.
Prezident Andrej Kiska.
Stĺpček šéfredaktorky

Čo s mafiánskymi praktikami Fica?

Ako do Ficovej mafiánskej scény zapadajú policajné orgány?

Petra Vlhová.
(ilustračné foto)