Utorok, 28. september, 2021 | Meniny má VáclavKrížovkyKrížovky

Horoskop na rok 2005

Rok 2005 sa začal a my by sme radi vedeli, čo na nás "chystá". Podľa numerológie má číslo 7 - tajomnosť. Prinesie nám teda mnoho prekvapení, skôr príjemných ako nepríjemných, lenže nie všetky dokážeme hneď zužitkovať a využiť každú šancu. Je možné, ...

Rok 2005 sa začal a my by sme radi vedeli, čo na nás "chystá". Podľa numerológie má číslo 7 - tajomnosť. Prinesie nám teda mnoho prekvapení, skôr príjemných ako nepríjemných, lenže nie všetky dokážeme hneď zužitkovať a využiť každú šancu. Je možné, že nakoniec ani nebudeme vedieť, či sme ho prežili so ziskom, alebo pôjde skôr o stratu. Ale bude skutočne zaujímavý a nikto sa nebude nudiť.

Baran
(21. 3 - 20. 4.)

Barani ako ohnivé znamenie sa v roku s číslom 7 nebudú môcť vyhovárať na nedostatok síl či energie. Vaša bojovnosť vzrastie, dokážete aj nemožné, len aby ste sa mohli uplatniť a dosiahnuť úspech. Konečne pochopíte, že svet okolo nie je pusté miesto, ale je mnohofarebný, plný zaujímavých a príjemných ľudí, s ktorými sa oplatí byť v kontakte.

Skryť Vypnúť reklamu

Niektorí z vás sa konečne odhodlajú k zásadným rozhodnutiam, ako sú svadby či plánovanie rodičovstva. Je fakt, že neradi niečo dlhodobo plánujete, no tentoraz by ste mali, oplatí sa vám pripraviť sa na rôzne možnosti. Bude ich až priveľa, osud vám ponúkne rozsiahle zmeny a zostane len na vás, ktoré z nich využijete.

Mali by ste pozornejšie počúvať svojich priateľov - znamenia Vodnára, Strelca či Leva, dokážu vám objasniť všetko záhadné, problémové, utajované a aj tie najhoršie intrigy odhalia včas.

Nemali by ste zostávať sami, vyhľadávajte spoločnosť, potrebujete, aby vaše myšlienky zneli vo viacerých hlavách, inak ťažko dosiahnete harmóniu medzi tým, čo sami chcete, čo vám bude osud ponúkať a čo dokážete vy sami využiť.

Vhodné obdobia na akékoľvek zmeny budú na jar a na jeseň, v letných mesiacoch si dávajte pozor na zásahy a rady ľudí, s ktorými sa vídate častejšie, mohli by vám poradiť zlý smer. Z neho by sa vám už ťažko vracalo.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk
(21. 4. - 21. 5.)

Býci sa v tomto roku naučia veľa nového. Nielen o tom, že bojom a tvrdohlavosťou sa nedá dosiahnuť všetko a priveľa energie ničí aj ten najlepší zámer, ale aj o svojom vnútri. Čaká vás niekoľko ciest na nové miesta a práve v novom prostredí zistíte, že je možné zaujať aj iný než bojovný postoj, že všetko nie je jednoznačné, že život je založený na chaose, zmenách, prekvapeniach, nie na dokonalosti a vyváženosti.

Mladším takéto "precitnutie" neuškodí, práve naopak, zužitkujete aj toto poznanie - tým, že lepšie využijete svoj vlastný potenciál, ktorý si konečne uvedomíte v celom rozsahu. Sebapoznávacie obdobie vás čaká v období od 25. mája do 25. júna, od 25. septembra do 25. októbra a na radikálne zmeny by ste si mali rezervovať jeseň. Skôr by ste nemali na svojom živote meniť nič zásadné.

Skryť Vypnúť reklamu

Starším Býkom tento rok vôbec nesadne, aj keď si uvedomia, že konajú nesprávne, už nebudú mať toľko sily, aby zvrátili to, čo bude podľa nich dôležité. Ale práve tu by ste mohli pre seba niečo urobiť - väčšmi uprednostnite svoje súkromie než prácu a financie.

Pokiaľ ide o zdravie, mlaších i starších nečakajú zásadné problémy, ale nemali by zanedbávať svoje vrodené problémy - trávenie a črevá.

Blíženci
(22. 5. - 21. 6.)

Blížencom to v niektorých oblastiach života pôjde ľahšie, ako sú zvyknutí. Akoby sa konečne pohlo to, čo vás brzdilo a čo vám prekážalo, čo vás ťažilo a neustále miatlo. Vaše očakávania sa konečne začnú plniť. Len by ste nemali byť až príliš požadovační, nechcite viac, ako dokážete zvládnuť. Mohlo by sa vám stať, že sa zamotáte do primnohých aktivít a nakoniec nič neurobíte poriadne.

Skryť Vypnúť reklamu

Hviezdy radia, aby mladší Blíženci, ktorí sa chystajú na sťahovanie či iné domáce zmeny, väčšie nákupy alebo investície, počkali na obdobie od 21. marca do 20. apríla, alebo na leto - od 15. júla do 15. augusta. V tomto čase budú príležitosti na výhodné obchody a zmysluplné aktivity, v inom čase budú plány len mámením a pokušením. Nie je správne vrhnúť sa hneď do všetkého bezhlavo, tento rok od vás vyžaduje pokoj, rozhodnosť a triezve uvažovanie, aj keď sa pre vás úspech stane bežnou udalosťou.

V láske sa mnohí z vás konečne ustália a uvedomia si, že nemôžu nájsť nikoho lepšieho, než toho, kto je práve teraz s nimi. Dokonca uznáte aj to, že máte sami primnoho chýb na to, aby ste mohli mať prílišné nároky.

Osamelým Blížencom sa črtá šanca na nový vzťah, bolo by teda vhodné, aby ste sa zamysleli nad svojím obvyklým správaním, či by nebolo namieste zmeniť sa aspoň v niečom. Takáto "inovácia" by mohla spôsobiť, že nová láska sa bude rozvíjať bez takých ťažkostí ako predchádzajúce.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak
(22. 6. - 22. 7.)

Raci sa v tomto roku nájdu. Milujú tajomstvá, záhady, prekvapenia, každé zahmlenie skutočnosti je pre nich zábavou, chcú hľadať, pátrať a nachádzať, potrebujú sa zaoberať tým, čo je pre iných utajené, nejasné, vysvetľovať a viesť ostatných. Preto je pre vás tento rok ako stvorený. Len by ste si mali dať pozor na to, aby ste sa sami nestali obeťami nejakých nejasností, problémov, intríg, ľahko by ste sa mohli zamotať do pavučiny, z ktorej by ste sa nedostali bez ujmy.

Vyhýbajte sa najmä Pannám, Váham a Vodnárom. Tieto znamenia na vás budú mať až zhubný vplyv. Dajte si pozor na ľudí okolo seba - mali by ste byť s tými, ktorých máte radi a ktorí vás nesklamali.

Ak budete chcieť a dokážete viac hovoriť o vašich predstavách, či už pôjde o kariéru, alebo o súkromie, všetko bude na dosah, premôžte len svoju nedôveru a niektorí aj pochybnosti o sebe samých. Je čas na to, aby ste začali budovať svoj život na iných základoch, nie na piesku, ale na istote, ktorej ste mali v minulosti málo. Práve tento rok sa môžete väčšmi spoliehať na vlastné sily a usporiadať si život podľa vlastných predstáv.

Skryť Vypnúť reklamu

Čo sa týka zdravia, máte zopár nedoriešených a zanedbaných oblastí, pozornosť si zaslúžia najmä trávenie a problémy s bolesťami chrbta. Mali by ste byť k sebe prísnejší a dožičiť aj svojmu telu toľko pozornosti, koľko budete venovať svojej duši.

Lev
(23. 7. - 23. 8.)

Levy sa v roku 2005 budú cítiť dosť zmätene. Ich povahe nevyhovuje tajomnosť, ticho a prílišné usporiadanie, potrebujú sa realizovať priebojnejšie, a tak je pre nich ťažké prispôsobiť sa okoliu. Všade okolo nich sa totiž ľudia začnú správať inak a im to vôbec nebude po chuti. Uvedomte si však, akí ste náladoví vy sami a že neraz meníte svoje názory bez toho, aby ste niekomu niečo vysvetľovali. Skúste prijať aj vy takéto zmeny ľudí, ktorí sú vám blízki - oni museli prijať vás, tak im to teraz vráťte. Starším Levom sa nič príliš nevydarí, celý rok budú mať pocit, akoby sa len tak presúvali z miesta na miesto a nič poriadne za nimi neostalo. Čo keby ste radšej využili takúto "medziprestávku" na to, aby ste zvýšili svoju ľudskú hodnotu? Investujte do seba, do vlastného rozvoja, telesného aj psychického. Nové štúdiá, získavanie vedomostí, nové športy - to všetko prinesie do vášho života správnu mieru zmeny a vy tak nebudete mať pocit straty.

Skryť Vypnúť reklamu

Mladším Levom tento rok tiež ponúka možnosť rozvíjať sa, ale viac v kariére, postúpiť vpred bez toho, aby vás to niečo stálo. Len musíte byť v správny čas na správnom mieste, ale to vy, vďaka svojmu obchodníckemu čuchu, viete vystihnúť.

Panna
(24. 8. - 23. 9)

V roku 2005 budete mať v mnohom schodnejšiu cestu ako doposiaľ. Ostane vám teda veľa energie, ktorú ste inokedy museli vynaložiť na dosiahnutie svojho cieľa a vy nebudete vedieť, čo s ňou. Namiesto toho, aby ste ju použili na nejaké obchodné plány, mali by ste sa začať zaujímať o svoje súkromie a naučiť sa viac prejavovať nehu a pozornosť, aj city. Celý rok by ste sa mali zaoberať svojou osobnosťou a jej vplyvom na iných, hľadať si nových priateľov a budovať si dobré vzťahy so svojimi partnermi či partnerkami.

Skryť Vypnúť reklamu

Staršie Panny by mali vo väčšej miere uznávať svoje omyly a snažiť sa lepšie vychádzať so svojimi rovesníkmi, no dávať aj nové možnosti mladším.

Po zdravotnej stránke čaká Panny vyrovnaný rok, ich organizmus bude dostatočne silný a dokážu sa ubrániť ťažkým chorobám. Úspešnými obdobiami bude pre vás jar a jeseň, v lete a v zime by ste sa nemali príliš preceňovať a ani pristupovať k nejakým radikálnym záverom.

Stredná generácia môže v lete očakávať náhly prísun financií formou dedičstva.

Podnikajúce Panny sa môžu spoliehať len na vlastné sily a na pomoc skutočne overených známych, s ktorými dokážu komunikovať skoro bez slov. Vyhnite sa dlhodobejším cestám mimo domova, nevyplatia sa vám tak ako inokedy.

Váhy
(24. 9. - 23. 10.)

Rok 2005 vám v máločom vyhovie. Budete sa chcieť presadiť v práci, zvýšiť si svoju kvalifikáciu a nájsť si nové možnosti uplatnenia. Nič však nepôjde tak ľahko, ako by ste chceli. Jedine v láske a citovom živote sa budete môcť realizovať naozaj ukážkovo, no práve na tom vám nebude záležať. Vaše ciele budú iné, ale nemali by ste odmietať možnosti a premáhať osud.

Skryť Vypnúť reklamu

Váš živel je vzduch, rok 2005 vám nie je naklonený, a aj keď sa budete veľmi snažiť, stále budete na jednom mieste. Vzdajte sa svojej netrpezlivosti a užívajte si to, čo vám je prístupné. Mali by ste uznať, že potrebujete prestávku a už ste na kraji svojich síl. Trochu oddychu vám naozaj neuškodí a ani vám nič neutečie, pretože s novou energiou a nápadmi sa dostanete oveľa ďalej ako vyčerpaní. Stále sa niekam ponáhľate a žijete aspoň jeden deň vopred, no takto sa naozaj nesplnia vaše sny.

Dajte si do poriadku aj svoje zdravie, tiež ste ho často zanedbávali. Ženy by si mali dožičiť nejaké liečenie, muži začať s upevnením svojej kondície. Či starší alebo mladší, Váhy by mali oddychovať a prílišné zmeny či namáhavé aktivity nechať na iných.

Skryť Vypnúť reklamu

Škorpión
(24. 10. - 22. 11.)

Škorpiónom spôsobí rok 2005 ťažké chvíle. Najmä jeho začiatok vám dokáže znepríjemniť situáciu v každom smere. Snažte sa čím menej rozhodovať o neprehľadných úlohách a v obchodovaní počúvajte rady starších ľudí v znamení Kozorožca alebo Raka. Tak sa vyhnete tomu najhoršiemu, aj keď zvyčajne o všetkom rozhodujete sami a vyhýbate sa rozširovaniu svojich plánov a rozhodnutí.

Ani zdravie nebude úplne v poriadku, ohlásia sa všetky bývalé problémy a nové sa objavia na celkom neočakávaných miestach.

Jar a leto budú pre vás ťažkými obdobiami, dariť sa vám začne až na jeseň a v zime. Skúste zmeniť aj svoj životný postoj, pretože ak budete stále rovnako reagovať na podobné situácie, nepohnete sa z miesta.

V mnohých smeroch sa dopúšťate zbytočných chýb a ťažko znášate kritiku, najmä ak je oprávnená. Je potrebné, aby ste sa konečne nad sebou a svojimi činmi v minulosti zamysleli.

Skryť Vypnúť reklamu

Ženy v tomto roku čaká veľa zmien v citovom živote, nové lásky, známosti, flirty a aj tie najskeptickejšie znovu uveria v lásku. Ak ste uvažovali o dieťati, môžete sa spoľahnúť na výborný vplyv hviezd.

Muži by mohli dosiahnuť veľký postup vpred vo svojej kariére a aj vo finančných operáciách môžu dosiahnuť oveľa lepšie výsledky ako doposiaľ.

Zdravie budete mať slabšie, ale nehrozí vám žiadna závažná choroba, ktorá by príliš narušila váš život.

Strelec
(23. 11 - 21. 12.)

Strelci sa môžu spoliehať na svoju šťastnú hviezdu.

Aj keď budete väčšmi citliví a nájdete si mnoho príležitostí na smútok, slzy, melanchóliu a depresie, v lete roku 2005 sa z vás stanú silné osobnosti. Začiatok roka by ste mali venovať svojmu zdraviu, najmä črevám, žalúdku a aj chrbtici, aby ste sa nemuseli neskôr kvôli zdraviu vzdať svojich plánov.

Skryť Vypnúť reklamu

Budete môcť v každom smere posunúť svoj život vpred. Ak ste sa chceli v niečom radikálne rozhodnúť, niečo zmeniť a začať znovu, potom je rok 2005 ten správny a dokážete sa dostať medzi správnych ľudí. V lete sa vám podarí vycestovať a aj v zime nájdete nové možnosti, ktoré vám pomôžu dostať sa k úspechu.

Váš živel je oheň a vaša povaha je pod vplyvom Jupitera, preto vás nič nevie natrvalo vyradiť z boja a zakaždým prídete s novým riešením, aj keď ostatní by sa už dávno vzdali. Skúste preto realizovať aj svoje podnikateľské plány, hoci si nebudete istí úspechom. Pamätajte však na to, že vy viete vyhrať aj zdanlivo prehraté bitky, pretože nepoznáte obavy a neistotu. Vy si dostatočne veríte.

Kozorožec
(22. 12. - 20. 1.)

Kozorožcom prinesie tento rok nový začiatok v citovom živote. Uvedomíte si, že chcete mať pri sebe niekoho nového, vytvárať spoločné hniezdo a zlepšovať svoje súkromie. Nespokojným a sužovaným Kozorožcom sa ľahko môže stať, že prídu o svojho partnera či partnerku vlastnou vinou, no nemusia to príliš ľutovať, takáto strata bude pre nich povzbudením, aj keď to spočiatku nebude ľahké.

Skryť Vypnúť reklamu

Zmenám v súkromí sa nevyhnete a nebudú vôbec príjemné, no nemusí sa to skončiť tragicky, ak si vy sami uvedomíte, čo vlastne má pre vás cenu.

Rok 2005 bude vo vašom prípade rokom naprávania starých omylov, hľadania riešení a nachádzania nových smerov. Oslobodíte sa od toho, čo vás držalo v napätí a bránilo vám tešiť sa z pekných dní a dobrých ľudí.

Na každú stratu sa pozerajte ako na prospešnú a pozitívnu, ktorá vám pomohla posunúť sa vpred. Ak začnete nariekať, svoju situáciu iba zhoršíte. Musíte ťažiť zo svojej bojovnosti a ambicióznosti, ste predsa ctižiadostiví a schopní, prijmite teda problémy ako výzvu svojmu intelektu a bystrosti.

Vodnár
(21. 1. - 19. 2.)

Vodnárom rok 2005 vôbec nevyhovuje. Nemáte radi vyčkávanie, konanie poza chrbát a diplomaciu. Iste, keď ide o vaše zámery, viete sa stiahnuť a vyčkať správny okamih, no ak chcete dosiahnuť niečo sami, prekáža vám, ak vaši protivníci pridlho kľučkujú. Tento rozpor bude vaším veľkým problémom po celý rok - neustále kľučkovanie, spomaľovanie dobre rozbehnutých aktivít, zmeny plánov na poslednú chvíľu bez toho, aby vám bolo jasné, prečo. Neustále budete narážať na rôzne prekážky, na problémy, ťažkosti, ktoré vôbec nezaviníte vy, ale budete za ne platiť, či na ne doplácať. Hnev a podráždenosť budú teda dennými návštevníkmi vo vašej duši a ťažko od vás žiadať, aby ste zachovali pokoj.

Skryť Vypnúť reklamu

Nebude to teda vôbec ľahké ani jednoduché zmeniť sa vo vlastných očakávaniach, no inak to nepôjde. Ukážte svoju silu tým, že dokážete prekročiť vlastný tieň a prispôsobiť sa hre, aj keď vám dané pravidlá vôbec nesedia.

Jedine v láske môžete byť útoční, draví a dosiahnete aj očakávané výsledky, lenže pozor - neúprimnosť vás môže zaskočiť aj tu. Mali by ste si vyberať medzi Strelcami, Levmi, Váhami a Baranmi, tieto znamenia vám iste povedia, čo môžete čakať od vašich zámerov a citov. S ostatnými znameniami si tento rok "užijete".

Ryby)
(20. 2. - 20. 3.)

Ryby sa v roku 2005 nedokážu vysporiadať ani s bežnými problémami. Už začiatok roka vám prinesie niekoľko otrasov a donúti vás zamyslieť sa nad tým, či je vaše konanie naozaj správne, či nemáte zmeniť svoje životné zásady. Vaše korene sú však pevné a ťažko uveríte, že by ste sa mohli tak dlho mýliť a ísť sami proti sebe.

Skryť Vypnúť reklamu

Najmä Ryby v strednom veku čaká kríza a zasiahne ich na citlivých miestach. Každý z vás má v sebe niečo, na čom mu záleží, a práve o to môžete prísť. Preto by bolo vhodné, aby ste sa k ničomu nevyjadrovali hneď, rázne a jednoznačne, ani keď pôjde o maličkosti.

Treba spomaliť a analyzovať. V analýze ste dobrí, tak to využite. Neanalyzujte však niekoho iného či niečo iné, ale sami seba. Skúste aj kombinovať a väčšmi sa zamýšľať nad tým, čo je pre vás skutočne potrebné, nevyhnutné a čoho sa v žiadnom prípade nemôžete vzdať. Takýmito vnútornými rozhovormi si môžete zachrániť svoje pozície, a pritom nikto nemusí vedieť, že ste o ne mohli prísť.

Skryť Vypnúť reklamu

Inzercia - Tlačové správy

 1. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov
 2. Kuriéra nezastavili ani preteky. S dodávkou prešiel rely
 3. Potrebujeme poďakovať vzorom. Preto rozbiehame novú biznis cenu
 4. Mladí slovenskí filmári zvíťazili na festivale v Barcelone
 5. Varujú pred púštnymi búrkami v Dubaji
 6. Žabka rýchlo expanduje na západe Slovenska
 7. "Vzrušenie, nadšenie a radosť" tvrdí DJ Milan Lieskovský
 8. 30 000 eur pre tých, ktorí chcú zlepšiť život vo svojej komunite
 9. Vymenili startup za korporát. Dôvod bol iný, než by ste čakali
 10. Skladujete pivo pri izbovej teplote? Znižujete jeho kvalitu
 1. Skladujete pivo pri izbovej teplote? Znižujete jeho kvalitu
 2. Vymenili startup za korporát. Dôvod bol iný, než by ste čakali
 3. Mladí slovenskí filmári zvíťazili na festivale v Barcelone
 4. Orange pokračuje v systematickej podpore digitálneho vzdelávania
 5. Zahlasujte za ďalší klimatický projekt s podporou dm
 6. Vydajte sa po stopách kvalitnej kávy
 7. Orange má najkvalitnejšiu mobilnú sieť na Slovensku i v Európe
 8. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 9. "Vzrušenie, nadšenie a radosť" tvrdí DJ Milan Lieskovský
 10. Žabka rýchlo expanduje na západe Slovenska
 1. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi 7 079
 2. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov 7 055
 3. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 6 261
 4. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 5 178
 5. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať? 4 963
 6. Trnavské mýto: Od centrálneho trhoviska ku kongresovej sále 4 605
 7. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem 4 242
 8. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy? 3 446
 9. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 133
 10. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty 2 627
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Zatvoriť reklamu