BRATISLAVA
Dannyho dvanástka - Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15; Tatra, 20.00; Multikino Metropolis, 13.25, 16.00, 17.25, 18.40, 20.00, 21.25; Palace/Aupark, 15.30, 18.10, 20.50
Horem pádem - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.20
Muž v ohni - Mladosť, 16.45, 19.30; Multikino Metropolis, 20.30; Palace/Aupark, 17.30, 20.30
Návrat do 3D - Orange Imax, 18.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 21.00
Pád do ticha - Igric, DK Dúbravka, 19.00; Palace/Aupark, 19.40, 22.10
Santa a Snehuliak - Orange Imax, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00
Space Station - Orange Imax, 15.00, 20.00
Šialené rande - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Virtuálny svet - Orange Imax, 13.00
Trio z Belleville - FK IC.SK, 17.50
Návrat idiota - FK IC.SK, 18.00
Vzbura vo väznici Karandiru - FK IC.SK, 18.15, 20.45; Palace/Aupark, 14.40, 17.40, 20.40
Krátky film o láske - FK IC.SK, 18.30
Deviata brána - FK IC.SK, 19.30
Samsara - FK IC.SK, 20.00
Krátky film o zabíjaní - FK IC.SK, 20.30
Resident Evil: Apokalypsa - Multikino Metropolis, 15.00, 17.05, 18.10, 19.15, 20.15, 21.20; Palace/Aupark, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Protivné baby - Multikino Metropolis, 13.10, 15.15, 17.20, 19.25; Palace/Aupark, 11.40, 14.20, 16.30, 18.40, 21.10
Posádka 49 - Multikino Metropolis, 13.50, 16.10, 18.30, 20.50; Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50
Rodinka úžasných - Multikino Metropolis, 13.00, 15.30, 18.00; Palace/Aupark, ( (titulky) 12.00, 15.00
Bridget Jonesová 2 - S rozumom v koncoch - Multikino Metropolis, 15.10, 19.30, 21.45; Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.30
Sexbomba odvedľa - Multikino Metropolis, 14.00, 16.05, 21.30; Palace/Aupark, 16.10, 18.30, 21.10
Polárny expres - Multikino Metropolis, 13.20, 15.25, 17.30; Palace/Aupark, 14.00, 16.00
Votrelec vs. Predátor - Palace/Aupark, 10.30, 13.10
Santa je úchyl - Palace/Aupark, 14.40, 16.50, 19.20
Zlodeji pamäti - Palace/Aupark, 21.20
Dievča s perlou - Palace/Aupark, 18.20, 20.20
Príbeh žraloka - Palace/Aupark, 14.30, 16.20
TRNAVA
SonycineMax: o 16.15 a 19.00 h: Trója, o 15.45 a 19.30 h: Pád do ticha, o 17.40 h: Hriešny tanec 2, o 16.00, 18.00 a 20.00 h: Protivné baby - Hviezda: o 15.30 a 17.30 h: Rodinka úžasných, o 19.30 h: Osada
SEREĎ
Nova: o 19.30 h: Kráčajúca skala
PIEŠŤANY
Fontána: o 17.30 a 20.00 h: RRRrrr!!!
Orbis: o 17.00 a 20.00 h: Posádka 49 - Palace: o 18.00 h: Dannyho dvanástka - Lipa: o 18.30 h: Santa je úchyl
Baník: o 17.30 h: Polárny expres
Kino ODA: o 18.30 h: Život a smrť Petra Sellersa
Hviezda: o 17.00 a 19.30 h: Protivné baby - Korzo: o 18.30 a 20.30 h: Posádka 49
Mier: o 17.15 a 19.30 h: Dannyho dvanástka
ŽILINA
Klub: o 17.45 h: Príbeh žraloka, o 20.00 h: Pád do ticha - Centrum: o 17.30 a 20.00 h: Protivné baby
RUŽOMBEROK
Kino Kultúra: o 20.00 h: Votrelec vs. Predátor
KOŠICE
Capitol: Nepremieta - Úsmev: o 16.00, 18.15 a 20.30 h: Posádka 49 - Impulz: o 16.15 a 19.15 h: Hriešny tanec 2 - Tatra: o 14.00 h: Polárny expres, o 16.30, 18.00 a 19.30 h: Otvorené dvere - Družba: o 18.00 a 20.00 h: Zlodeji pamäti
ROŽŇAVA
Panoráma: o 16.30 a 19.00 h: Vyháňač diabla - Počiatok
SPIŠSKÁ NOVÁ VES
Baník: o 16.30 a 19.00 h: Protivné baby - Mier: o 19.00 h: Bridget Jonesová - S rozumom v koncoch
PREŠOV
Panoráma: o 17.00 a 19.30 h: Sexbomba odvedľa - Panorámka: o 17.15 a 19.15 h: Muž, ktorý zabil - Klub: o 15.45 h: Príbeh žraloka
BARDEJOVSKÉ KÚPELE
Žriedlo: o 19.00 h: Mobil