Utorok, 28. september, 2021 | Meniny má VáclavKrížovkyKrížovky

Šláger sa hrá vo Zvolene

BRATISLAVA - Dnes pokračuje hokejová ST extraliga kompletným 36. kolom. Pred odchodom na Kontinentálny pohár stihne ešte Zvolen odohrať šláger so Slovanom. Bratislavčania cestujú pod Pustý hrad s posilou Šatanom a motiváciou získať prvý bod, čo sa im ...

BRATISLAVA - Dnes pokračuje hokejová ST extraliga kompletným 36. kolom. Pred odchodom na Kontinentálny pohár stihne ešte Zvolen odohrať šláger so Slovanom. Bratislavčania cestujú pod Pustý hrad s posilou Šatanom a motiváciou získať prvý bod, čo sa im v troch predchádzajúcich stretnutiach tejto sezóny nepodarilo.

Zvolenský líder si medzi sviatkami predohral dva zápasy. Zvíťazil nad L. Mikulášom aj Dubnicou a neprehral už šesť duelov v rade. Košice naopak nastúpia na zápas po týždňovej pauze a budú sa snažiť zmeniť nepriaznivú bilanciu, keď v posledných šiestich zápasoch päťkrát prehrali a zdolali len o gól Dubnicu, čím klesli až na šiestu priečku.

Dubnica potom stihla pred Vianocami ešte šokujúco zdolať Trenčín, čo by ju mohlo posmeliť pred dnešným zápasom so Skalicou, v ktorom by mohla znížiť jej hrozivý, ale ešte nie beznádejný náskok. Trenčín cestuje do Nitry, kde sa bude pokúšať po troch stretnutiach konečne zabodovať naplno. (per)

Dnešný program - 36. kolo, 17.00: Liptovský Mikuláš - Košice (hlavný rozhodca Jung, výsledky predchádzajúcich vzájomných zápasov - 3:4, 5:1, 1:4), Žilina - Poprad (D. Konc, 1:5, 5:0, 0:2), Nitra - Trenčín (Mihálik, 1:4, 2:4, 2:0), Dubnica - Skalica (Baluška, 4:3, 0:2, 2:3), Zvolen - Slovan (Marušin, 5:3, 3:2, 1:0).

10. Dubnica 36 3 1 2 30 61:156 10

(Zápasy, výhry v riadnom hracom čase - 3 body, výhry po predĺžení - 2, remízy - 1, prehry po predĺžení - 0, prehry v riadnom hracom čase - 0, skóre, body.)