Dubnický tréner Jozef Jankech (vpravo) sleduje prvý tohtoročný tréning svojho mužstva. FOTO - TASR
ný reprezentačný obranca rozpadajúceho sa druholigového Slovana Bratislava Jozef Adámik. Kiškovi začala od nového roka plynúť dvojročná, Adámikovi trojročná zmluva.
Športový riaditeľ ZTS Peter Gergely informoval aj o tom, že na dobrej ceste je príchod bývalého tvorcu hry klubu Juraja Dovičoviča z hosťovania zo švédskeho Djurgaardens IF. "Jeho návrat ešte nie je dotiahnutý, ale zimnú prípravu začína u nás v Dubnici," uviedol Gergely. Zároveň dodal, že z B-tímu predbežne prichádza trio Tesák, Zápotoka a Gábor. Z hosťovania v druholigovom Trebišove sa vracia Jakubovič.
Z Dubnice počas zimy zatiaľ odišiel iba Tomáš Ďurica, ktorý sa vrátil do svojho niekdajšieho pôsobiska do Žiliny. Dubničania majú vzhľadom na úspešnú jeseň vyššie ambície než pred sezónou, chceli by zabojovať o európsky pohár, ktorý môže zabezpečiť prinajhoršom tretie miesto corgoňligovej tabuľky.
Zverenci trénera Jozefa Jankecha majú v pláne dve sústredenia a zatiaľ 12 prípravných zápasov, zaujímavosťou istotne je, že všetky sú naplánované na domácej umelej tráve. V dňoch 10. - 15. januára absolvujú Dubničania kondičné sústredenie na svojom obľúbenom vysokotatranskom mieste v Starej Lesnej. V závere prípravného obdobia (14. - 23. februára) nasleduje herné sústredenie v cyperskej Aya Nape. (sita, sv)