BRATISLAVA
Hviezda 16.00 a 18.00 h: 102 dalmatíncov (USA - MP), 20.30 h: Samotári - Obzor 15.30, 18.00 a 20.30 h: Vertical Limit - Mladosť 16.00 h: Happy End (ŠVÉD), 18.00 h: Je láska láska? (ŠVÉD), 20.00 h: Proroci a básníci, 22.00 h: Janek, Janeček, Vávra uvádějí... Hamsa, já jsem (ČR), AQnima mundi (USA/TAL) - Nádej 17.30 a 20.00 h: Červená planéta (USA -MP) - Odboj 19.30 h: X-Men (USA - MP) - Devín 17.00 a 19.30 h: Frekvencia (USA - MP) - FK Nostalgia 18.30 h: Šašek a královna (ČR - MP), 20.30 h: Pramen života - Der Lebensborn (ČR - MP) - Istropolis/VS 14.00 a 16.00 h: 102 dalmatíncov (USA - MP), 18.00 a 20.30 h: Vreskot 3 (USA - MP) - Istropolis/kinosála I. 16.00, 18.00 a 20.00 h: Kámo, kde mám fáro? (USA - MP) - Istropolis/Artkino 17.30 h: Acid House - Tatra 15.30, 18.00 a 20.30 h: Falošná hra (USA - MP) - Charlie centrum 20.30 h: Vyvolený (USA - MN), 21.00 h: Human Traffic (VB - MP), 17.15 h: Umenie boja (USA - MP), 18.15 h: Vertical Limit (USA - MP), 17.30 h: Musíme si pomáhať (ČR - MP), 18.00 h: Krajinka (SR/ČR - MP), 19.00 h: Hana a jej bratia (SR - MP), 20.00 h: Mŕtvy les a iný bulšit, 19.30 h: Javor a Juliana (SR - MP) - Istota 17.15 a 20.00 h: Stroskotanec (USA - MP), 15.00 h: 102 dalmatíncov (USA - MP) - Ymca 15.30, 18.00 a 20.30 h: Falošná hra (USA - MP) - FK 901 18.00 h: Bitva o život (ČR), 20.30 h: Začátek světa (ČR) - Ster Century Polus City Center 16.35, 18.55, 21.20, 23.45 h: Vreskot 3, 14.10, 14.25, 16.30, 18.40, 19.25 h: 102 dalmatíncov (premietanie o 19.25 h s titulkami, všetky ostatné so slovenským dabingom), 13.30, 16.15, 19.00, 21.45, 0.25 h: Stroskotanec, 20.45, 23.10 h: Perom markíza De Sade, 14.40, 17.10, 19.45, 22.15 h: Vertical Limit, 15.05, 17.35, 19.50, 22.10, 0.20 h: Vyvolený, 13.15, 15.40, 18.05, 20.30 h: Protivný svokor, 20.30, 22.50 h: Umenie boja, 14.45, 16.35, 18.20, 20.10 h: Kámo, kde mám fáro?, 21.55, 0.00 h: Human Traffic, 13.00, 15.10, 17.15 h: Žerních na úteku, 21.25, 23.55 h: The Million Dollar Hotel
TRNAVA
Hviezda 15.30, 17.30 a 19.30 h: Stroskotanec (USA - MP) - Oko 19.00 h: Hana a jej bratia (SR - MP)
SEREĎ
Nova 17.00 a 19.30 h: Riziko (USA - MP)
HLOHOVEC
Úsmev 17.30 a 20.00 h: Vertical limit (USA - MP)
TOPOĽČIANKY
Národný dom 19.00 h: Americké psycho (USA - MP)
PRIEVIDZA
Baník 17.30 a 20.00 h: Vyvolený (USA - MP)
PARTIZÁNSKE
Panoramatické kino 17.30 a 20.00 h: Vyvolený (USA - MP)
GALANTA
DK 17.30 a 20.00 h: Flintstonovci 2 (USA - MP)
ŽILINA
Centrum 17.00 a 19.00 h: Vertical Limit (USA - MP) - Úsvit 17.45 a 20.00 h: Kámo, kde mám fáro? (USA - MP) - Klub 16.00 h: 102 dalmatíncov (USA - MP), 17.45 a 20.00 h: Vreskot 3 (USA - MN)
MARTIN
Moskva 17.00 a 19.30 h: Stroskotanec (USA - MP) - Strojár 17.30 h: Samotári, 20.00 h: Vertical Limit (USA - MP)
BANSKÁ BYSTRICA
Urpín 17.00 a 19.30 h: Vyvolený (USA - MP) - Hviezda 16.00 h: 102 dalmatíncov (USA - MP), 17.45 a 20.00 h: Vreskot 3
ZVOLEN
Mier 17.15 a 19.30 h: Vertical Limit (USA - MP)
KOŠICE
Caitol - Vreskot 3 (USA MN-15) o 15.45, 18.00 a 20.15 h - Úsmev - 102 dalmatíncov (USA MP) o 16.00, 18.00 a 20.00 h - Impulz - Pasca (USA MP-12) o 17.15 a 19.15 h - Družba - Ženích na úteku (USA MP-12) o 16.00, 18.00 a 20.00 h - Tatra - Road Trip (USA MN-15) o 16.00, 18.00 a 20.00 h
ROŽŇAVA
Panoráma - Umenie boja (USA MP-12) o 17.00 a 19.00 h
SPIŠSKÁ NOVÁ VES
Baník - Stroskotanec (USA MP-12) o 16.30 a 19.00 h
PREŠOV
Panoráma - Kámo, kde mám fáro? (USA MP-12) o 17.00 a 19.30 h - Panorámka - Marvinova izba (USA MP-12) o 17.15 a 19.15 h
POPRAD
Tatran - Dokonalá búrka (USA MP-12) o 17.00 a 19.30 h
KEŽMAROK
Iskra - Vesmírni kovboji (USA MP-12) o 17.30 a 19.30 h
SABINOV
Torysa - Million Dollar Hotel (USA MP-12) o 19.30 h
VRANOV NAD TOPĽOU
Mladosť - Protivný svokor (USA MP-12) o 19.30 h
NOVÝ SMOKOVEC
Kriváň - Môj sused zabijak (USA MP-12) o 18.45 h
TATRANSKÁ LOMNICA
Tatry - Prameň života (ČR MP) o 19.00 h