BRATISLAVA
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 13.00, 16.00, 18.00, 20.00
Chrobáky - Orange Imax, 14.00, 17.00, 19.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 15.00, 21.00
Úsmev Mony Lisy - Istropolis, 18.00, 20.30; Multikino Metropolis, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50, 21.10; Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.30
Novo - Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Multikino Metropolis, 11.35, 14.05, 16.30; Palace/Aupark, 15.20, 17.50, 20.30
Pán prsteňov: Návrat kráľa - Istota, 18.30, Hviezda, 15.30, 19.00; Istropolis, 11.00, 15.45, 19.30; Multikino Metropolis, 10.50, 12.30, 14.40, 16.20, 18.30, 20.10; Palace/Aupark, 15.10, 16.10, 17.10, 19.00, 20.00, 21.00
Jedna ruka netleská - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 20.30; Multikino Metropolis, 15.00, 21.20; Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.40, 22.00
Fimfárum Jana Wericha - FK Múzeum, 16.00, 18.00, 20.00
Všetko o mojej matke - Tatra, 18.30, 20.30
Samuraj - FK Nostalgia, 18.30
Búrlivá svadba - FK Nostalgia, 20.45
Filmáčik: Mačky a psy - FK IC.SK, 15.30
Láska na grile - FK IC.SK, 18.00
Amarcord - FK IC.SK, 18.15
Ďaleko do neba - FK IC.SK, 18.30
Quo Vadis - FK IC.SK, 20.00
Čierna mačka, biely kocúr - FK IC.SK, 20.15
Jeepers Creepers 2 - Multikino Metropolis, 18.00, 20.05; Palace/Aupark, 20.10
Smrtiaca vášeň - Multikino Metropolis, 19.00, 21.25; Palace/Aupark, 19.20, 21.50
Hľadá sa Nemo - Multikino Metropolis, 11.50, 14.00; Palace/Aupark, 15.30, 17.50
Dvaja pátrači 3D: Game over - Multikino Metropolis, 12.00, 14.00, 16.00; Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30
Neznesiteľná krutosť - Multikino Metropolis, 12.55, 17.00, 19.10; Palace/Aupark, 14.40, 16.50, 19.30, 21.40
Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 16.20
Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 14.20, 18.00, 20.40
Tajomná rieka - Palace/Aupark, 14.50, 18.20, 21.30
Polnočná míľa - Palace/Aupark, 21.10
Baník: o 17.30 a 20.00 h: Smrtiaca vášeň
Urpín: o 17.00 a 19.30 h: Samuraj - Hviezda: o 16.00 a 19.45 h: Pán prsteňov: Návrat kráľa
MARTIN
Strojár: o 16.00 a 19.45 h: Pán prsteňov: Návrat kráľa
ŽILINA
Centrum: o 17.00 a 19.00 h: Úsmev Mona Lízy
Mier: o 16.00 a 19.45 h: Pán prsteňov: Návrat kráľa
KOŠICE
Capitol: o 15.30 a 19.00 h: Pán prsteňov: Návrat kráľa, o 18.00 h: Úsmev Mony Lisy - Impulz: o 17.15 a 19.15 h: Sladká smrť - Tatra: o 16.30 a 19.00 h: Chtíč - Cinefil: o 19.19 h: Swing
ROŽŇAVA
Panoráma: o 16.30 a 19.00 h: Prci, prci, prcičky - Svadba
SPIŠSKÁ NOVÁ VES
Mier: o 19.00 h: Pán prsteňov: Návrat kráľa - Baník: o 16.30 a 19.00 h: Biely oleander
PREŠOV
Klub: o 17.15 a 19.30 h: Úsmev Mony Lisy - Panoráma: o 17.00 a 19.30 h: Rozvod po francúzsky - Panorámka: o 17.15 a 19.15 h: Taxi 3