Štvrtok, 4. marec, 2021 | Meniny má KazimírKrížovkyKrížovky

Banská Bystrica potrápila lídra

BRATISLAVA - Prvá hokejová liga pokračovala včera kompletným 39. kolom. Prešovský líder sa na svojom ľade poriadne potrápil s poslednou Banskou Bystricou, aby dosiahol chudobné víťazstvo. Disciplinovane hrajúca Detva si odviezla plný bodový zisk zo ...

BRATISLAVA - Prvá hokejová liga pokračovala včera kompletným 39. kolom. Prešovský líder sa na svojom ľade poriadne potrápil s poslednou Banskou Bystricou, aby dosiahol chudobné víťazstvo. Disciplinovane hrajúca Detva si odviezla plný bodový zisk zo Spišskej Novej Vsi. Senica si poradila s nedisciplinovanými Trebišovčanmi, z ktorých si až traja odsedeli desaťminútové tresty. Považská Bystrica zdolala po predĺžení Piešťany a Topoľčany tesne Dubnicu pred návštevou kola. Voľno mala Prievidza. V lige nasleduje prestávka až do 10. februára.

Výsledky - 39. kolo: Spišská Nová Ves - Detva 2:5 (0:2, 2:3, 0:0), góly: 31. Sagula, 32. Muránsky - 11. Velebný, 18. Gašpar, 23. Hlávka, 33. Cútt, 34. Béla, 530 divákov. Prešov - Banská Bystrica 3:2 (0:1, 1:0, 2:1), 24. Pavlovský, 54. Bogdaň, 57. Baránok - 20. Pažitka, 60. Kentoš, 722. Senica - Trebišov 5:2 (1:1, 2:0, 2:1), 19., 43. Gron, 26. Krajčo, 39. Ivan Černý, 46. Laštiak - 16. Franc, 52. Šalata, 1250. Považská Bystrica - Piešťany 4:3 po predĺžení (0:2, 2:1, 1:0 - 1:0), 38. a 66. Tománek, 40. Straka, 57. Zaťko - 10. Ručkai, 16. Pavelec, 35. Rehák, 1000. Topoľčany - Dubnica 4:3 (1:1, 3:1, 0:1), 6. a 21. Klačanský, 24. P. Hurtaj, 28. Fleischer - 17. a 60. Vodrážka, 35. Potáč, 1560.

Program 40. kola - piatok 10. 2.: B. Bystrica - Pov. Bystrica, Piešťany - Senica, Trebišov - Prievidza, Detva - Topoľčany, Dubnica - Prešov. Voľno má Sp. N. Ves.

11. B. Bystrica 35 8 2 4 21 88:134 32

(počet zápasov, výhry v riadnom čase - 3 body, výhry v predĺ. a po tr. strieľaniach - 2 b., prehry v predĺ. a po tr. strieľaniach - 1 b., prehry v riadnom čase - 0 b., skóre, body) (hup, sita, tasr)