Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Čo nám na tento rok nadelili hviezdy

V novom roku každý z nás niečo očakáva a o niečom sníva. Ako to naozaj bude a čo nám osud dopraje, to sa dozvieme z dnešného horoskopu. Budeme sa venovať každému znameniu osobitne, ale ešte skôr sa pozrime na číselnú analýzu roku 2004.

Tento rok nám prinesie viac jemnosti, zmierenia, hoci spočiatku nás čakajú rôzne nepríjemné prekvapenia a ťažkosti. Už jar bude v znamení prebúdzania sa nielen prírody, ale aj lepšieho Ja v každom z nás. Rok 2004 je v znamení nehy, jeho číslom je 6 - Nežnosť. Bude v nás podporovať to, čím sa k sebe dokážeme priblížiť. Nadviažu sa nové priateľstvá, nové kontakty a to, čo bolo dobré, sa vráti späť, mnohé staré krivdy sa podarí vyriešiť, vyhrávať bude diplomacia a ústupčivosť.

Baran 21. 3.-20. 4.

Skryť Vypnúť reklamu

Barani sa v roku 2004 budú musieť prispôsobovať.

Musieť? Veru áno, aj keď vy toto slovo nepoznáte, neuznávate vnucovanie vôle niekoho iného, chcete ísť stále svojou cestou a vymýšľať si vlastné životné pravidlá. Tentoraz to bude iné, sami budete prekvapení, ako ľahko sa dokážete zamotať a aj v jednoduchých záležitostiach narobiť zmätky. Každý váš rozhodný čin narazí na množstvo prekážok, ľudia vám neustúpia len tak, nedostanete sa k ničomu ľahko, aj overení ľudia vám spôsobia problémy. Nuž, mali by ste uznať, že pomaly ďalej zájdeš, a držať sa tohto príslovia celý rok.

Aj v láske aj v kariére, bude pre vás postup vpred ťažký, preto by ste nemali nič unáhľovať, ani nútiť ostatných k tomu, aby vám vyhoveli hneď. Tento rok každý Baran aj Baranka uzná, že nemôže hlavou preraziť múr, aj keď sa to inokedy darilo.

Skryť Vypnúť reklamu

Mladším Baranom sa do cesty dostane človek, ktorý v nich vzbudí chuť lepšie spoznať samých seba, motivuje ich k výkonnosti, no nie v obchodovaní či podnikaní, ale pri poznávaní vlastnej duše. Zamerajú sa sami na seba, na vlastné ciele, túžby, ale nepohrnú sa hneď do ich realizácie, výnimočne dobre zvážia, čo je pre nich dôležitejšie a čo nevyhnutne potrebujú.

Starším Baranom bude rok 2004 signalizovať, že je na čase, aby sa dali zdravotne do poriadk. Ak zvažujú operáciu, vhodný čas je od 25. 3. do 15. 4. a od 25. 7. do 15. 8. 2004. Radikálne zmeny, ktorým sa nebude dať vyhnúť, by mali uskutočniť koncom roka. Na jeseň sa môžu stať starými rodičmi.

Financie budú skôr v mínuse ako v pluse, ale Barani neostanú bez prostriedkov. Majú v sebe dostatok vynaliezavosti, aby dokázali vyriešiť pálčivé problémy a s tými menšími si nebudú robiť ťažkú hlavu.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk 21. 4.-21. 5.

Býci môžu počítať s priaznivým vplyvom hviezd. Ich aktivity budú úspešné, plány sa zrealizujú a myšlienky ujmú. Ich nadšenie však skalí niekoľko životných sklamaní v iných ľuďoch.

Medziľudské vzťahy - to bude to, čo vás v tomto roku potrápi. Spoliehate sa na ľudí, ktorí to s vami ani v najmenšom nemyslia dobre, popremýšľajte, či skutočne Barani, Vodnári, Váhy a Ryby sú tí, ktorí majú mať k vám blízko a ktorým môžete veriť. Skúmajte viac to, či činy a sľuby sú v súlade, nezabúdajte vyžadovať zodpovednosť a uznajte len oprávnené dôvody, keď sa niečo nevydarí. Spoliehajte sa viac sami na seba, vy dokážete nájsť potrebnú silu na to, aby sa všetko dalo do poriadku, ak budete chcieť.

V tomto roku budete potrebovať viac energie, viac optimizmu, viac sebadôvery. To však všetko môžete nájsť v sebe, len ak si doprajete dostatok času na oddych. Vy si viete dopriať všetkého, ale v poslednom čase ste až príliš aktívni, neustále sa niekam ženiete, a to sa už odráža na vašom organizme.

Skryť Vypnúť reklamu

Najmä starším Býkom môže ľahko vypovedať trávenie, chrbtica, hrozí im alergia, astmatické záchvaty, je potrebné, aby sa viac šetrili a nezanedbali ani maličkosti.

V láske sa tento rok môžu na úspechy tešiť najmä mladší a tí, ktorí boli už dávnejšie opustení. Nie ste síce úplní romantici, ale veríte v lásku na prvý pohľad, na to, že duše sa môžu nájsť a príde to ako blesk z jasného neba - a to vás tento rok čaká. Také náhle vzplanutie, ktoré vám prinesie veľa potešenia a menej trápenia, než ste zvyknutí. V láske teda uspejete, hoci je pravda, že až príliš často robíte tie isté chyby a nepoučíte sa z nich.

Blíženci 22. 5.-21. 6.

Vzdušní Blíženci sa v tomto nežnom roku nebudú cítiť dobre. Všetci sa akosi od nich odvrátia, nedokážu nájsť podporu v nikom. Problém však bude skôr v nich ako v ostatných.

Skryť Vypnúť reklamu

Vy máte až príliš často vysoké nároky, ktoré nemôže nikto splniť a ľudia sa radšej vzdávajú komunikácie s vami, aj priateľstva, len preto, že chcete priveľa. A sami nedávate. To nie je správne, preto tento rok do vášho života vnesie rôzne konflikty, keď budete musieť uznať svoju chybu, svoj podiel viny. Až potom sa dokážete pohnúť z miesta.

Ak budete sami k sebe kritickí, môžete svoje nedostatky zmeniť a uprednostniť svoje lepšie stránky. Je to možné, aj keď to stojí dosť námahy. Vy sa predsa boju nevyhýbate, viete, ako kombinovať a postupovať vpred. Využite teraz svoje obchodnícke myslenie, ktoré vám dáva vaša vládnuca planéta Merkúr, a ukážte, že niet prekážky, cez ktorú by ste sa nevedeli dostať.

V láske sa v roku 2004 bude dariť viazaným Blížencom, upevnia svoje manželské a partnerské zväzky, môžu očakávať aj nový prírastok do rodiny, len by nemali zatvárať oči pred realitou a pred problémami, ktoré prináša každodenný stereotyp.

Skryť Vypnúť reklamu

Je jasné, že vy nechcete s nikým blízkym bojovať, ale neustupujte, keď máte pravdu a myslíte si, že váš nápad by mohol oživiť vaše spolužitie. Prekonajte konzervatívne názory vašich príbuzných, ocenia to, aj keď spočiatku budú proti.

Starším Blížencom žijúcim osamelo umožní tento rok nadviazať na starú lásku a prežiť pekný vzťah s človekom, ktorý pre nich kedysi veľa znamenal. Slobodní Blíženci by si mali na svoje city a vášne dávať pozor, zvedú ich na scestie, a to by pre nich nebolo vôbec dobré. Vy by ste mali na prvé miesto postaviť svoju kariéru.

Rak 22. 6.-22. 7.

Raci sa v roku 2004 dostanú do popredia. Ich životná energia sa konečne naplno prejaví, dokážu dosiahnuť akýkoľvek cieľ. Tento rok bude pre nich ako stvorený, lenže oni si už málo veria, nevedia snívať, pochybujú o sebe a tak to, že im miznú prekážky z cesty a všetko ide ľahšie, nebudú brať ako niečo samozrejmé, práve naopak - ako čudné. Kým sa spamätajú, niekoľko šancí im zmizne v nedohľadne, ale to nevadí, ďalšie sa objavia raz-dva.

Skryť Vypnúť reklamu

Je jedno, či mladší či starší, každý z vás môže dosiahnuť svoje túžby, len je podstatné, aby ste si sami nestáli v ceste nahor. Uverte, že aj vy môžete ľahšie postupovať a šťastie môže stáť aj pri vás a že práve teraz vás nič nezastaví. Môžete skúšať aj šťastie v hre. Vaše šťastné čísla na tento rok sú: 1, 3, 5 12, 18, 25, 27, 30, 32, 41, 42, 47, 50, 52, 58, 63, 64, 75, 78, 79, 80, 85, 89, 92, 93 a 97.

V láske sa vám takisto bude dariť. Najmä slobodným a voľným Rakom môžu Amorove šípy nadobro „prestreliť" srdce a nájdete konečne toho pravého či pravú. No aj tu platí, že si musíte viac veriť a najmä sa nedať oslabiť vlastnými pochybnosťami. Dokážete si vybudovať nový vzťah, upevniť ten, čo máte, a len na vás záleží, či sa vaša rodina rozrastie o ďalších členov.

Skryť Vypnúť reklamu

Rok 2004 vám v každom smere vyhovie, iba si musíte vybrať to, čo je pre vás najpodstatnejšie - či peniaze, rodina alebo postup v kariére.

Pokiaľ ide o zdravie, máte pred sebou rok, ktorý vám umožní doriešiť zopár bolestivých problémov z minulosti a inak vás čakajú len bežné ochorenia. Užívajte si tento rok naplno, patrí práve vám - nenechajte sa oň obrať!

Lev 23. 7.-23. 8.

Levy sa v roku 2004 nedokážu naplno uplatniť ani v jednej oblasti svojho života. Všade narazia na prekážky, rôzne zdržania, ťažkosti, nepríjemnosti. Je pravda, že na to nebudú pripravení a ťažko ponesú, že im ľudia neustupujú a hľadajú možnosti, ako ich klamať. Raz za čas sa však aj vy musíte vzdať svojich nárokov a uznať, že aj iní majú šancu uspieť, aj keby mali ísť po vašich chrbtoch. Nie je pre vás ľahké stiahnuť sa do úzadia, no práve to by bolo najlepšie pre vašu budúcnosť a váš ďalší úspech. Krízy by takto zasiahli niekoho iného, nie vás, a vy by ste mali čas premyslieť si, čo vlastne v živote chcete ďalej robiť a dosiahnuť. Veď je pravda aj to, že už dávnejšie nedokážete analyzovať svoje vnútro, pretože stále niekam utekáte a hľadáte pre seba to najlepšie, lenže nie v správnych aktivitách.

Skryť Vypnúť reklamu

Robíte mnoho vecí, ale naozaj tie, čo vás tešia? Tento rok by bol vhodný ako akýsi medzičas, keď si sami „naordinujete" oddych, keď necháte, nech sa udalosti dejú bez vášho priameho zásahu a stanete sa na čas pozorovateľmi. Verte, že takto získate viac, ako keby ste sa hnali vpred a sami si uškodili svojou unáhlenosťou.

Nielen vaša duša, ale aj telo potrebuje oddych. Doprajte si aj v tomto smere akúsi „generálku", veď dobre viete, že bez toho, aby ste boli fyzicky v dobrej kondičke, môžete ťažko rátať s vysokým nasadením, ktoré vyžaduje váš spôsob života.

Panna 24. 8.-23. 9.

Panny sa v roku 2004 začnú meniť. Ich životné zásady dostanú zopár úderov. Zistia, že nie všetko, čomu verili, je aj správne a má zmysel. Nebude to však vôbec ľahké, pretože Panny nerady hľadajú chybu v sebe. Vždy najprv obvinia niekoho iného, spoločnosť, prácu, rodinu. Dlho trvá, kým uznajú, že za ich problémami by mohli byť ony samy.

Skryť Vypnúť reklamu

Lenže tento rok vás presvedčí, že nemôžete byť nároční len k iným, ale aj sami k sebe. Ak začnete analyzovať to, čo vás viaže k minulosti, a poučíte sa na vlastných chybách, ľahko sa dostanete do správneho prúdu a rok 2004 prežijete v pokoji, pohode a podľa vašich predstáv.

Ak sa však nenecháte skritizovať, ba ani sami neuznáte nejaké vnútorné výčitky, celý rok sa budete boriť s problémami, upadať do depresií a sťažovať život nielen sebe, ale aj ľuďom okolo. Ľahko si môžete zničiť svoje priateľstvá, funkčné vzťahy v obchode, prísť o podnikateľskú podporu a stratiť aj svoje investície. Nebolo by skutočne lepšie, keby ste našli sami pre seba nový smer a dali možnosť prejaviť sa aj svojej nežnejšej časti? Veď dobre viete, že aj city, jemnosť, nežnosť, miernosť a najmä tolerancia k chybám ostatných sú potrebné a v roku, ktorý prináša číslo 6 - Nežnosť - sa bez nich nedá uplatniť.

Skryť Vypnúť reklamu

Skúste spojiť svoj analytický prístup k životu so svojím cítením a uvidíte, že aj vy môžete uspieť vďaka svojmu vnútornému hlasu, vďaka intuícii. Zamerajte sa viac na svoje súkromie, najmä na jar a v lete, usporiadajte si život. Až neskôr, od konca leta, sa vrhnite do podnikania a na nové obchody. Jeseň vám prinesie oveľa viac možností a najmä tých správnych, ktoré vám vynahradia to, čo ste dovtedy venovali iným oblastiam vášho života.

Váhy 24. 9.-23. 10.

Váhy sa neskoro pustia do plánovania, preto sa aj minú so správnymi ľuďmi a po zmätenom začiatku roku 2004 zostanú stáť mimo diania. Všetci okolo už budú mať jasný smer, plány, myšlienky, len oni nebudú vedieť, čo vlastne chcú.

V roku 2004 budete naozaj typickými Váhami, neustále premýšľajúcimi, zvažujúcimi, neschopnými si vybrať, až sami uznáte, že potrebujete radu niekoho iného. Lenže pozor, práve v tomto je ten povestný háčik - s kým sa máte poradiť. Myslíte si, že okolo vás sú správni ľudia? Nuž, je to jeden z vašich bežných omylov. Nie sú, a ak sa necháte oklamať milými slovami, na dlhý čas sa vaša cesta životom zamotá. Spoliehajte sa radšej na ľudí, ktorí vás sem-tam donútili premýšľať, zastavili vás vo vašom vzdušnom plachtení, ktorému tak radi podliehate, a upozornili vás na realitu, hoci sa vám to vôbec nepáčilo. Poraďte sa teda s Kozorožcami, Pannami, Býkmi alebo Strelcami, oni vás dobre poznajú a vedia, čo vašej povahe môže byť blízke. Vyhnite sa Škorpiónom, Levom a Baranom, oni vás chcú len zneužiť pre vlastné ciele a ťažko sa im ubránite, keď si vás vyberú ako obetného baránka.

Skryť Vypnúť reklamu

Ak podnikáte, radšej si dajte dôkladne overiť dôveryhodnosť svojich partnerov, aby ste neboli nepríjemne zaskočení. Je dôležité, aby ste si urobili poriadok vo svojich dlhoch, uznali, že nie ste stvorení pre život v samote a nechali sa niekým viesť - no len tam, kde máte pocit, že patríte. Nedajte sa nahovoriť na niečo, čo vôbec nepoznáte, čo je vám cudzie a čo by mohlo spôsobiť, že sa dostanete do závislosti od niekoho iného.

Vy sami ste dostatočne výkonní aj schopní, nedávajte nikomu prílišnú moc nad sebou - vždy si nechajte priestor na vlastné manévrovanie. Tak znemožníte mnohé nekalé plány, ktoré s vami majú vaši takzvaní priatelia.

V láske sa v tomto roku na vás usmeje šťastie viackrát. Ste rodení donjuani, preto vám nie je dobývanie a lámanie sŕdc cudzie. Môžete sa v tomto realizovať, lenže pozor na neželané následky, opatrnosť by mala byť na mieste za každých, aj tých najvášnivejších okolností. Inak nebudete mať zo svojich výbojov žiadny dobrý pocit, skôr priveľa problémov.

Skryť Vypnúť reklamu

Škorpión 24. 10.-22. 11.

Škorpióni sa v roku 2004 nestretnú s veľkými prekážkami. Skôr sa budú nudiť, čo je pre takéto bojovné znamenie veľkým problémom. Kým si nájdu nejaké nové, podnetné záujmy, budú svojim blízkym prekážať. Začnú vyžadovať priveľa pozornosti sami pre seba a ostatní sa s nimi budú často prieť.

Bolo by preto dobré, keby ste hneď začiatkom roka začali pre seba hľadať niečo nové, niečo, čo vás doteraz síce zaujímalo, ale nemali ste na to čas. Tak by ste mohli naplniť svoj život a vyhnúť sa ťažkostiam, s ktorými nikto okolo neráta - vy predsa viete svoj život usmerňovať dobre, sami si vyberáte kam a ako, kedy a čo. Lenže teraz sa okolo vás všetko spomalí a vy by ste nemali ustrnúť na mieste. Uvedomte si, že všetko, čo ste robili doteraz, je už zabehané, overené, zabezpečené a poistené, preto je na čase zmeniť vaše zameranie a začať sa rozvíjať aj v tom, čo vám bolo doteraz nedostupné.

Skryť Vypnúť reklamu

Mladší by nemali čakať a začať sa realizovať v podnikaní, napríklad s nehnuteľnosťami, v obchodovaní s výpočtovou technikou či študovať, cestovať do zahraničia.

Starším by sa malo dariť v polititke a v rozbiehaní nových projektov, ktorých bude v tomto roku dosť. Nesmiete si dovoliť zaháľať, ale ani vybíjať si energiu na nevhodné aktivity. Dobre zvážte, s kým a či vôbec chcete spolupracovať, a najmä sa vyhnite jednému svojmu častému omylu - súkromným vzťahom na pracovisku. Vy až príliš často lovíte v takýchto vodách, lenže tento rok by ste na to mohli škaredo doplatiť. Buďte radšej zásadoví, ako keby ste mali mať poškodenú povesť.

Strelec 23. 11.-21. 12.

Strelci sa v roku 2004 dočkajú rôznych ocenení za minulé výkony, ale aj nových začiatkov a zmien, ktoré ich posunú vpred. Iste, nebudú to ľahké zmeny, ani jednoduché, lenže to oni prijmú bez problémov. Vedia dobre, že na to, aby mohli nikam postúpiť, musia aj niečo obetovať. A keďže sa už dávnejšie chceli dostať vyššie, využijú na to každú príležitosť, ba nezastavia sa ani pred neférovým konaním. Čo už, poviete si, cieľ svätí prostriedky a je najvyšší čas, aby sme sa aj my - sem-tam leniví, na niekom priživili. Nuž, môžete si to výnimočne dovoliť, pretože ste v minulosti pomohli mnohým ľuďom a máte nárok na akési odškodnenie, keďže aj vám je jasné, že by ste márne čakali na pomoc od tých, ktorým ste sami pomohli. Takto to nie je v živote zariadené, málokedy sa dočkáte vďaky, skôr sa na všetko dobré zabudne.

Skryť Vypnúť reklamu

Vy sa teda spoliehajte sami na seba, riskujte, útočte, a najmä, využívajte aj iných, aby ste mohli dosiahnuť, čo chcete. Len pozor na to, aby ste chceli to, čo pre vás naozaj bude prínosom. Nemýľte si želania iných s vašimi, dobre zvážte, komu vaše činy prospejú, pretože aj vás je ľahko manipulovať, keďže ste až nadmieru priateľskí a dôverčiví.

Preberte k životu svoj egoizmus, nedajte šancu žiadnym ľuďom, ktorí vás budú chcieť zastaviť a choďte pevne za svojimi zámermi. Úplne najlepšie by bolo, keby ste o svojich plánoch s nikým nehovoril. Tak by ste sa vyhli prezradeniu a prekážkam, ktoré by vám ostatní radi prichystali - niektorí zo závisti, iní z obáv z toho, že vás stratia. Ľudia si totiž na vás zvykli a neradi by vás stratili z dohľadu. Nebolo by však dobré, aby vás ktokoľvek brzdil vo vašich nápadoch.

Vy sami sa potrebujete prepracovať k tomu, čo by váš život lepšie naplnilo, či už ide o lásku, prácu alebo medziľudské vzťahy, tak si svoje šance na úspech nedajte vziať.

Kozorožec 22. 12.-20. 1.

Kozorožci budú môcť v roku 2004 spokojne spávať. Ich ambície sa budú napĺňať síce pomalšie, ale predsa. Vo všetkom budú cítiť isté spomalenie, čo však nebude na škodu, pretože Kozorožci radi stavajú na istotu, nie na uponáhľanosť.

To, že si každý nájde dostatok času na uvedomenie si podstaty problému, na riešenie a na realizáciu hoci aj nových myšlienok, vám nebude vôbec prekážať. Aspoň sa budete môcť venovať aj iným oblastiam svojho života. Napríklad svojim koníčkom, máte ich dosť, no času bolo vždy málo. A to sa môže zmeniť, môžete byť teraz pokojní, nič vám neutečie, len si do svojho života zaraďte aj to, čo vám chýbalo a čo vás teší.

Môžete pokojne zabudnúť na povinnosti, na ľudí, ktorí vás žiadali o pomoc aj v maličkostiach, každý si dokáže poradiť aj bez vás a vášho dohľadu. Nie je to o tom, že by ste mali ustúpiť iným, len nemusíte byť stále v pozore a neustále premýšľať, čo vaše plány ohrozuje. Tento rok nič. Nič vás nedokáže obrať o pokoj duše, nič vám neskomplikuje život, práve naopak, každý nový človek vám doň vnesie niečo krásne. Mali by ste teda byť otvorenejší, nebáť sa nových známostí, hoci aj s ľuďmi, ktorým ste donedávna nedôverovali. Pomôžete nielen sebe, ale aj im, ak im poskytnete svoje priateľstvo. Ste predsa ľudia, ktorí toho v živote veľa dosiahli, a je správne, ak sa o svoje poznatky dokážete podeliť.

V láske sa mladším Kozorožcom podarí zlomiť nezáujem jednej osoby, na ktorej im už dlho záležalo, ale aj sami budú obletovaní novými dobyvateľmi.

Starším Kozorožcom sa môže podariť nadviazať dve priateľstvá, ktoré im prinesú nielen spoločenské, ale aj finančné výhody.

Vodnár 21. 1.-19. 2.

Vodnári sa v roku 2004 nesmú príliš zastavovať.

Ak začnete priveľmi premýšľať, kombinovať a hľadať problémy aj tam, kde nie sú, len si svoje šťastie celkom narušíte. Bolo by lepšie, keby ste šli priamo vpred a príliš sa neobzerali okolo seba. Hoci to je pre vás ťažké, skúste to. Vaša ľahkomyseľnosť by vás totiž mohla vyjsť draho a doplatili by ste na zlé načasovanie.

Najmä tí z vás, ktorí podnikajú, veľa cestujú a riskujú svoje investície, by sa nemali nechať ovplyvniť nejakými zdržaniami, hľadaním utajených skutočností, ktoré môžu byť len vo vašej fantázii. Musíte byť pevní, ak ide o vaše ciele a potom sa úspech dostaví raz-dva. Inak sa v roku 2004 nedostanete ani o krok ďalej a zase zostanete stáť na mieste.

To by však bola pre vás tragédia, pretože najbližšie vhodné obdobie na radikálny postup vpred príde až o dva roky. Nestrácajte preto čas a radšej sa uvážlivo predierajte vpred, hoci aj pomedzi kritické a riskantné prekážky, s ktorými sa neradi potýkate. Ak si budete veriť, iste ich dokážete zdolať, nebudú až také veľké, ako sa vám budú zdať. Keď sa k nim priblížite, uvidíte, že nájdete aj riešenie. No bolo by chybou, keby ste sa vzdali už pri prvom pohľade na ne - ako ste to často robili doteraz.

Aj v láske je dôležité nevzdávať sa, hoci vám váš partner či partnerka zabuchnú dvere pred nosom. Vytrvalosťou zdoláte každý odpor a odmietanie, je to vo vašich silách. Rok 2004 vám dodá mnoho energie, podstatné však je, či ju dokážete správne využiť.

Ryby 20. 2.-20. 3.

Ryby sa v roku 2004 môžu spoliehať na šťastie. Čaká ich niekoľko zmien, najmä pracovných, ktoré im prinesú nielen nové finančné zdroje, ale aj nové známosti a nadviazanie na staré kontakty.

Celkovo budete spokojní s každým dňom v tomto roku, či už pôjde o vaše investície, podnikanie, rodinu, prácu alebo priateľstvá či lásku. Vždy sa v niečom pohnete vpred, získate viac sebadôvery, uvedomíte si svoju cenu a dokážete sa lepšie predať. V tomto ste mali zatiaľ mnoho nedostatkov - vo vlastnom sebahodnotení - a to sa vám podarí zmeniť. Nielen vo vašich očiach, ale aj v očiach iných ľudí budete naraz vyzerať inak, lepšie, vaše ambície sa budú dať realizovať a požiadavky, ktoré sa doteraz zdali celkom nereálne, budú naraz prístupné. Stačí len natiahnuť ruku a získate to, čo chcete.

Mladším Rybám by však malo byť jasné, že za všetko, čo chcú, budú musieť aj niečo zaplatiť, najmä pokiaľ ide o voľný čas a rodinu. Môžu stratiť domáce zázemie, ak si naberú na plecia viac, ako unesú. Bolo by preto vhodné, aby ste si vopred stanovili hranice, po ktoré budete ochotní ísť, nie nechať sa oslniť prílišnými možnosťami a obrať sa tak o vlastný pokoj. Menej je viac, kvalita, nie kvantita - to by malo byť vaším heslom. Radšej postupovať krok za krokom, ako sa potknúť tesne pred cieľom. Ale to vy dobre viete, len na to nesmiete zabudnúť. Mladším Rybám hrozia v lete rôzne úrazy. Pôjde síce o drobnosti, ale bola by škoda, keby vinou vlastnej netrpezlivosti prišli o svoje zdravie. Vyhýbajte sa prílišnému riskovaniu!

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

 1. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
 2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
 3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
 4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
 6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
 7. Magazín SME Ženy už v predaji
 8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
 9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
 10. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
 1. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
 2. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
 3. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
 4. Magazín SME Ženy už v predaji
 5. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
 6. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
 7. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
 8. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
 9. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
 10. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
 1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 36 546
 2. Aplikáciu tohto Slováka používajú v 150 krajinách. Ako začínal? 24 724
 3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 494
 4. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 17 399
 5. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 16 909
 6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 15 865
 7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 440
 8. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 12 430
 9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 289
 10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 156
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Premiér Igor Matovič a minister obrany Jaroslav Naď.
Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Testovanie nie je hlasovanie, dajte sa otestovať

Je dôležité, aby štát dokázal otestovať všetkých, ktorí chcú byť zodpovední.

Beata Balogová, šefredaktorka denníka SME
Testovanie v Dolnom Kubíne.
Minister obrany Jaroslav Naď.
Cynická obluda

Banzai!

Do plošného testovania ostáva pol dňa a stále je len 60% potrebných zdravotníkov. Vedenie nariadilo neustupovať.