Štatút súťaže

1. Súťaž sa začína 15.12.2003 a končí sa 21.12.2003. Súťažné otázky uverejní server KNIHY.SME.SK každý deň

2. Hrá sa každý deň počas trvania súťaže. Ak súťažiaci nestihne odpovedať na súťažné otázky v daný deň, môže tak urobiť neskôr v termíne trvania súťaže.

3. Súťažiaci je povinný sa pred začiatkom súťaže zaregistrovať. Pri registrácii je povinný uviesť meno, priezvisko, e-mailovú adresu.

4. Súťažiaci je povinný pri registrácii uviesť pravdivé údaje.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

5. Do súťaže sa môže zapojiť iba občania žijúci na území Slovenskej republiky..

SkryťVypnúť reklamu

6. Súťažiaci nemôže spätne korigovať svoje odpovede, prípadne odpovedať na jednu sadu otázok dva krát.

7. Všetky odpovede je potrebné prostredníctvom formulára na serveri KNIHY.SME.SK odoslať najneskôr 21.12.2003 do 24.00 hod. Minimálny počet správnych odpovedí na zaradenie do žrebovania musí byť 18 z 21.

8. Súťažiaci, ktorí odpovedia správne a budú náhodným spôsobom vyžrebovaní získajú jednu zo 100 kníh.

9. Mená víťazov budú zverejnené vo utorok, 23.12.2003 na serveri KNIHY.SME.SK. Výhercovia budú kontaktovaní e-mailom, aby si dohodli prevzatie cien.

10. Výhry z tejto súťaže nie je možné v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka súdne vymáhať ani za ne žiadať inú protihodnotu alebo náhradu finančnej alebo nefinančnej povahy.

SkryťVypnúť reklamu

11. Počas termínu konania súťaže je zo strany organizátora súťaže a jeho zmluvných partnerov zabezpečená ochrana osobných údajov v zmysle platných právnych predpisov.

12.Súťaže sa nemôžu zúčastniť osoby v pracovnom pomere s organizátorom súťaže a osoby, ktoré sa priamo podieľajú na činnostiach súvisiacich s organizovaním súťaže.

13. Súťažiaci zapojením sa do súťaže zároveň dáva organizátorovi súťaže pre prípad výhry súhlas na uverejnenie mena a priezviska vo verejných oznamovacích prostriedkoch v súvislosti so súťažou.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Komerčné články

  1. Zlaté vajcia nemusia byť od Fabergé
  2. Leto, ktoré musíš zažiť! - BACHLEDKA Ski & Sun
  3. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  4. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  5. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre
  6. Zažite začiatkom mája divadelnú revoltu v Bratislave!
  7. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor
  8. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné
  1. Leto, ktoré musíš zažiť! - BACHLEDKA Ski & Sun
  2. Slovensko oslávi víťazstvo nad fašizmom na letisku v Piešťanoch
  3. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  4. Zlaté vajcia nemusia byť od Fabergé
  5. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max
  6. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice?
  7. Ako ročné obdobia menia pachy domácich miláčikov?
  8. Probiotiká nie sú len na trávenie
  1. Myslíte si, že plavby nie sú pre vás? Zrejme zmeníte názor 6 541
  2. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre 6 231
  3. Unikátny pôrod tenistky Jany Čepelovej v Kardiocentre AGEL 4 704
  4. V Košiciach otvorili veľkoformátovú lekáreň Super Dr. Max 3 979
  5. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy 2 991
  6. Jeho technológie bežia, keď zlyhá všetko ostatné 2 951
  7. Ako mať skvelých ľudí, keď sa mnohí pozerajú za hranice? 1 821
  8. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky? 1 454
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu