Streda, 16. jún, 2021 | Meniny má Blanka, BiankaKrížovkyKrížovky

Valentínske pozdravy čitateľov SME online

* Natália – mojim drahým: Drahá maminka, ocino, Stanley, Majko a Blanka! Prajem vám krásneho Valentína!

pošlite valentínku svojim blížnym!


Ak chcete poslať valentínku svojej láske, spravte tak tu a teraz!

Sviatok svätého Valentína, pripadajúci na 14. februára, si podľa legiend pripomínajú zamilovaní od 3. storočia nášho letopočtu. Medzičasom však zmysel ľudí pre romantiku akosi vyprchal. Podľa prieskumu, ktorý pred dňom svätého Valentína zorganizovali dve britské charitatívne organizácie, muži len zriedka povedia svojim partnerkám, že ich majú radi, aj keď sami by podobné slová chceli počuť čo najčastejšie, rovnako ako ženy.

Anketa ukázala, že hoci 65 percent mužov svojim partnerkám povedalo toľko očakávané slová, len 49 percent žien im to vrátilo. Pritom podľa odborníkov otvorené vyjadrenie pocitov významne ovplyvňuje vzťahy a duševné zdravie a až tri štvrtiny pokusov o samovraždu vyvolali práve problémy s partnerom. A hoci na Slovensku sa podobný prieskum pred Valentínom nerobil, denník SME predsa len ponúkol svojim čitateľom možnosť vyrovnať deficit vo vyznávaní lásky.

* Natália – mojim drahým: Drahá maminka, ocino, Stanley, Majko a Blanka! Prajem vám krásneho Valentína!

* Vrabček – Sýkorke: Sýkorka, ľúbim ťa. Tvoj Vrabček

* Tvoja nastávajúca – Svišť: Krtko, prajem ti krásneho Valentínka! Dúfam, že sa nám ten 21. apríl vydarí a všetky nasledujúce dni a roky po ňom tiež… Tvoja nastávajúca.

* Eva – Zdenka: Zdenka, sme s Paťom veľmi radi, že sme ťa stretli. Veľa lásky nielen na Valentína.

* Silvia – Peťo: Peter, veľmi ťa milujem a potrebujem. Tvoja Silvika, ktorá na teba nepretržite myslí.

* Gabika – Tibko: Tibko… I just love you… Gabika

* Braňo Kovalčík – Zuzana Vatrálova: Zuzanka

* Neznámy – Alexikovi: Alexik, hádaj, kto ťa ešte stále miluje?

* Vlado a Monika: Mamka, veľmi ťa ľubkáme, si pre nás to najvzácnejšie a najkrajšie, čo máme. Odkáž malému mrňulku, že sa ho už obaja nevieme dočkať.

* Maťko Kubko – Danke: Danka, mám ťa veľmi rád a chcel by som sa ti ospravedlniť za to, že sa ti niekedy pre svoju prácu veľmi málo venujem. Chcel by som, aby si vedela, že si osoba, na ktorej mi na tomto svete najviac záleží. Maťo.

* Zuza – Katka + Ďurko: Asi sa už zo mňa stáva Američanka, ktorá miluje gýč – Valentína. Ale nedá mi nepovedať vám, ako vás mám rada a ako mi tu chýbajú naše internátne dníčky a nôcky. A ako som rada, že som vás vôbec stretla. Pozdrav teda aj toho tvojho nastávajúceho. Zuza

* Zuzuľka – Mušky: Milá moja malá rodinka. Chýbate mi tu a teším sa už na vás, aj keď to bude až o osem mesiacov, keď sa uvidíme. Ale aj tak sa teším. Mám vás rada. Puťulka

* Magdalénka, si moje slniečko a moja naozajstná láska. Milujem ťa a chcem ťa stále milovať. Tvoj Robko

* Mamička Ditulka, veľmi ťa ľúbim, pretože si ten najúžasnejší človek na svete. Škoda, že sme tak ďaleko od seba, pretože mi chýbaš, ale myslím stále na teba. Posielam ti pusinky. Pozdravuje ťa aj Mohy. Tvoja Zuzuľka-Fazuľka:-)

* Milo: Renátka, napriek diaľke a problémom si stále v mojom srdci. Milujem ťa a odpusti mi všetku bolesť, ktorú som ti spôsobil. Život bez teba strašne bolí… Ty a deti ste mojím zmyslom života. Nesmieme to vzdať.

* Andrejka & Buzz, we love you so much… Gabi & Tibor

* Tomáško: Milá moja zlatá Helenka :o) Každá chvíľka s tebou je pre moje srdiečko tým najväčším potešením :o) Si moja najkrajšia valentínka tak ako minulý rok :o) Ďakujem ti za pekné chvíle strávené s tebou a teším sa na mnoho ďalších :o)

* Marek: Anička, strašne moc ťa milujem a neviem sa dočkať toho krásneho dňa 28. 4. 2001, keď ti poviem svoje áno.

* Adelka, vďaka tebe je pre mňa Valentínom každý deň v roku. Ľúbim ťa nadovšetko. Tvoj Jurko

* Daniela, Ceruska + Co.: Mamika, tatko, Terezka, Zuzanka, ušatý inžinier Erskin a blaškovská vetva, posielame vám milión pús z Paríža. A tres bientot! Daniela & Nicolas

* Mariška, dúfam že nám to ešte dlho vydrží. Tibor s deťmi, Žilina

* Spacer: Kveti I can‘t have my breakfast beacuse I‘m thinking of you, I can‘t have my lunch because I‘m not with YOU, I can‘t have my dinner because I miss U… I can‘t sleep at night because I am hungry;)

* Vojáček: Zuzička, ľúbim ťa. Musí to byť fantastická vec byť ľúbená takým fantastickým človekom (to ako ja), však?

* mm – ah: Veľmi ťa ľúbim a stále ťa budem ľúbiť.

* Matúš: Hanka, prajem ti to najlepšie na Valentína. Tvoj Russel. A vieš, čo bude o mesiac?

* Jožko – Magduška: Miláčik, som moc rád, že ťa stále mám a si so mnou! Dúfam, že vo Váhu pretečie ešte veľa vody a my budeme stále spolu, moc ťa milujem!!!

* Jožko, pozdravujem ťa z ďalekého Sydney a stále na teba myslím, i keď si teraz ďaleko. Tak to ešte vydrž. Jana.

* Nikinka, láska moja jediná, moja malá potvorka, strašne ťa ľúbim a som do teba úplne zbláznený. Tvoj chlapec Maťo

* Sestra – sestra: Sestra, držme sa, lebo to potrebujeme. Sestra.

* Zajko PWR: Ahojki, moje Petuliatko PWR. Je to vyše roka, čo sa poznáme, i keď prvý raz sme sa videli len pred mesiacom. Vieš, že celý ten čas si pre mňa veľmi veľa znamenalo. Len nedávno som si uvedomil, aké veľmi silné sú moje city k tebe, vĺčko moje. Ľúbim ťa.

* Rado – Martinka: Bez teba si už svoj život neviem predstaviť. Ďakujem za všetko …

* Ahojte! Ocko, mamka, Janík, babka!!! Veselého Valentína vám z celého srdca a spoza veľkej vody zasiela Lenka.

* Vrabec Ivan z Poluvsia: Či tomu veríš, či nie, ešte vždy si jednou z mojich veľkých nenaplnených lások.

* Daša – Peťko: Uško, MILUJEM ŤA tak ako nikdy nikoho predtým.

* Maminka, tatinko a babka, máme vás veľmi radi a posielame vám veľa pús. Vaši drobčekovia Kristína a David. Želáme vám veľa úspechov, ste naším obľúbeným denníkom.

* Honey, milujem ťa vždy viac a viac. Teším sa na nášho piatkového Valentína. Budem ťa čakať, uvidíš, bude to stáť za to. Tvoj bobík.

* Trdielko – Zuzana: Mám Vás všetkých veľmi rada. Jurko, teba milujem, aspoň si to myslím. Zuzi, stojíš vždy pri mne, keď to potrebujem, Saťo, nik to nevie s ušami tak ako ty, Andrej, si skvelý.

* Teta Petinka, ujo Filipko. Srco moje jediné, srcu môjmu drahé, ty si moje slnko, voda, les – si šetko, čo potrebujem. Je to gýčik? To nevadí. Šak len ras do roka…;)

* Milovaná Ňufka a Macík! Ste pre mňa tým najdrahším na svete a veľmi vás ľúbim! Váš Tato.

* Borka: Tatko Peťulo a šibal Maťulo – veľmi vás ľúbim. Mamuľa Borka

* DuDu BaaBo DuDu luubi Baabo!

* Danka – Robino: Len a len pre teba, aby sme boli i naďalej spolu šťastní!

* Michal – Ivanka: Miláčik, si pre mňa to najdrahšie, čo mám.

* Prasiatko malé. Teším sa na každý deň s tebou. Posielam ti veľkú pusu. Medvedík

* Cipinka, máme ťa radi, aj keď neposlúchame. Jakub, Baška, Rasťo a korytnačka Betka

* Mucušková, určite to zvládneš. Drží ti palce a veľmi ťa ľúbi tvoj Mucuško.

* Marta: Koťko, ľúbim ťa na smrť. Prosím ťa, dýchaj so mnou.

* SKF – MUDr. Roman Kováč, CSc.: Profesijná organizácia fyzioterapeutov Slovenská komora fyzioterapeutov srdečne pozdravuje pána ministra zdravotníctva napriek jeho vytrvalému odmietaniu našich snáh.

* Roman – Evička: Chcel by som poďakovať svojej rodinke za obrovskú podporu v mojom živote. Bez ich lásky a porozumenia by som to asi tak ďaleko nedotiahol.

* Ľubošík – Tonkička: Neposlušnica, polepši sa a začni poslúchať. Tvoj verný podávač diaľkového ovládača Ľ.

* Som rád, že zasa aj o rok vás môžem pozdraviť aj touto cestou. Chcem vám len povedať, že vás mám rád. Miro

* Ľudko, ľúbim ťa! L.

* Peter – Natulienka: Kvietok Prekrásny. Ďakujem ti, že SI – že si takou neodmysliteľnou súčasťou môjho života. Milujem ťa z celého srdca, z celej duše – celým bytím. Teším sa na 300 rokov života s tebou. Celý tvoj Peter (Norwich, UK)

* Milý Janíčko! Dnes je ten deň, keď povedať ti chcem, že v mojom živote splnil sa mi sen a chcem ho prežiť s tebou len. Tvoj Macík

* Carino – Cariňosito: Pre môjho cariňosita niekde v Patagónii či na Marse.

* Tanulienka: Maťko, veľmi ťa ľúbim, chcela by som sa s tebou deliť o každý jeden deň, ako sa ty delíš so mnou o svoje srdce. V tento krásny deň ti prajem pohodu, šťastie a lásku.

* Ahoj Veronika! Prajem ti krásneho Valentína!!! Tvoja Hilduška, Bratislava

* Čertík, k Valentínovi veľa lásky, zdravia a šťastia od Slniečka.

* Myšiak, urobili sme chyby, ale… Nemohli by sme sa pravidelne stretávať v trojici kvôli rozžiareným očkám nášho syna? Slniečko

* Maminka Zdenka, ďakujem za spoločné chvíle strávené s tebou a s naším synčekom Dankom. Tatino Martin

* Milá Domi, stále ťa obdivujeme a milujeme, znamenáš pre nás všetko. Dúfame, že to ešte dlho s nami vydržíš. Krásneho Valentína. Patinka a Daša s rodinami

* Monike pekného Valentína praje Janko. V divadle bolo perfektne, kedy si to zopakujeme? Som rád, že si a že budeš.

* Marika – Moja rodina z NZ: Mamina, ocino, Erika, posielam vám milión pús a prajem všetko naj z Londýna. Dúfam, že vám chýbam tak ako vy mne.

* Kohútica Miriam: Oci a Mami, váš malý ukikiríkaný kohútik by vám chcel z Bruselu takto povedať, že vás má moc rád a že mu chýbate. Kirik je síce ďaleko, ale stále spomína na svojich jednotkových rodičov, najlepších na svete. Mám vás moc rada. Nehovorím to často, tak aspoň na Valentína.

* Januľka, bráško môj jediný, najlepší na svete. Januľka, si moje všetko, Nr. 1, najlepšia kamarátka, akú človek môže mať. Hrozne mi chýbaš a už sa na teba teším. Pozdravujem aj celú bandu spoza mosta. Tvoja Kohútica

* Marianna, slniečko, ľúbim ťa. Ďakujem ti za to, že si. Martin

* Terezka – Jégeš: Zajo, nekonečne Ťa milujem.

* Káčerík: Moja sladká Hruštička! Milujem ťa toľko, koľko je hviezd na nebi, a tak, ako sa vesmír rozpína, tak aj moja láska k tebe je každý deň väčšia!!!

* Eva – Vojto Mrkavek: Kedy už konečne prídeš sem do New Yorku aj so svojou kapelou a pozveš ma na koncert, ako si mi sľúbil?:)

* elg gympel/prievidza/87-88 Ivan Her.., Dusan Han.., Miro Ryb.., Jan Men.., Peter Pet.., Peter Kob.. & všetky ostatné moje staré lásky – príjemného Valentínka vám želám!

* Ahoj, Simik. Ja ťa milujem. Ty tomu asi nebudeš veriť, ale je to pravda. Dúfam, že si túto valentínku prečítaš, keď sa vrátiš od tých kengúr. Už aby to bolo skoro…. Posielam pusinky Tvoj F.

* Kizman – Mišinka: Ahoj mačička, dúfam, že si tento text prečítaš v novinách, ale ak nie, tak nevadí, pretože ty aj tak vieš, že ťa milujem.

* Vyrovnaj si svoje vrásky, dal som ti odpoveď na otázky. Ja sa vážne polepším, náladu ti vylepším. Bumbajovi venuje z lásky Robko.

* Lenka Hlaváčková – rodina Hlaváčková Colorado Springs, CO: Malú valentínku spoza oceána všetkým svojim drahým posiela Lenka H.

* Rudko, prajem ti krásneho Valentína. Valentínske prekvapenie bude doma!!!!! Bozkáva Lucia

* Ivan – Janka: Mamina, nedal by som ťa za nič na svete. Ani za tisíc tiav. Dúfam, že lietadlo sa nezrúti a v Blue Sky si užijeme pohody. A potom aj doma – stále. Ľúbim ťa. Ocino

* Zuzana – Miroslav: Veľká ryba a moje malé milé rybičky, všetky vás mám rada. Tvoj Ňufko a mamina.

* L. S.: Levíča z Majcichova odkazuje sloníčaťu z Trnavy, že ho veľmi ľúbi.

* Zorinka, nekonečne ťa ľúbim, nežnôstka moja. Tvoj Petinko

* Srdenko: Miláčku, čo s tou našou láskou budeme robiť? Stále ťa milujem.

* Berry, Merry & Tommy, raz vám všetkým kúpim veľký domisko s veľkým ateliérom a bazénom, do ktorého sa pomestíme všetci!!! P. S.: … aj minimálne 3 vnúčence, mami.

* Dcérenka – rodičia: Milá Evka a Dodko! Keďže vás v poslednom čase stretávam tak veľmi málo, chcem vám aspoň takto povedať, ako mi veľmi chýbate a ako veľmi vás mám rada. Ďakujem vám.

* Tibor: Lenke z lásky.

* Drahoš – Silvia: Ahoj, Manička! Máme tu ďalšieho spoločného Valentína a ja ťa ľúbim zas o kúsok viac. Tvoj Hurvajs

* Peter – Alica: Kurátko, sladučké pusinky na líčka ti posiela tvoj Maco. Brum, pi, pi.

* Sonka, ľúbim ťa. Emil

* Marek: Zuzka, veľmi ťa milujem. Smutný je deň, keď nie sme spolu. Dúfam, že v našom živote bude takých dní len veľmi málo.

* Dušinka moja, ľúbim ťa. Tvoj Chrobko

* Bublinka, prajem ti aj sebe, aby nám vyšlo všetko, čo chceme. Tvoj Muco

* Ja, ty. Jeden, dva, tri – Ľúbim ťa! Štyri, päť, šesť – neboj sa! Sedem, osem, deväť – aj Emku a Pestríka! Desať – veď ty vieš kto!

* Juraj – Nektarinka: Vydaj sa za mňa, kým som mladý, krásny a chudobný a ty mladá, krásna a múdra. Lebo keď budem starý, krásny a bohatý, budem chcieť mladú, krásnu a múdru.

* Imrich: Ingrid, aj týmto spôsobom by som ti chcel odkázať, že znamenáš pre mňa všetko…

* Nádherného Valentína želám ti ja od komína, každý deň je svetlom s tebou, všetko vôkol sála nehou. Najmilšia si mi, krásna Agátka, moje srdce patrí tebe, milujem ťa bezvýhradne a Boh je s nami, v strede. Tvoj Peťulik

* Môj malý Bubo! Aj keď sme spolu už vyše 4 roky a ty stále neješ mäso, aj tak si pre mňa tá najkrajšia žena na svete! 1

* Pre Macíka. Išel, išel Macík, padel do jamy… celý odraný.

* Ľubki – ľubki, moje uško. Tvoja kukučka.

* Milovanej Cucu ďakujem za lásku, ktorú mi dáva, a dúfam, že ešte dlho ju budem prijímať. Pauli, milujem ťa a odpusť, ak som ťa niekedy sklamal. Mi mancare. Tvoj Marek

* Romino – Maťulka: Si moja škola bez skúšok, môj život bez bolesti, si nápoj, ktorý pijem na dúšok, a sladkým hriechom bez neresti. V duchu ti skladám sľuby, že neprestanem ľúbiť teba.

* Maťula – Rominko: Chrobáčik môj zlatý, milý, poviem ti hneď v tejto chvíli.

* Marek, dnes je sviatok zaľúbených, no pre mňa je takýmto dňom každý deň, odkedy sme spolu. Prešli sme už množstvom nepríjemných chvíľ, preto verím, že ostali už iba tie krásne. Každá moja prvá ranná a posledná večerná myšlienka patrí len a len tebe. Martina

* Macko: Milá moja pusinka, veľmi ťa milujem a dúfam, že nám to vydrží navždy!!!

* Môj najdrahší veľký bubo! Ďakujem ti za to, že si so mnou tie štyri roky vydržal, aj keď nejem mäso a pijem iba Cappy džúsy. Dúfam, že ti moja prítomnosť spríjemní ešte veľa ďalších rokov.

* Veronika – Marek: Skreči, milujem ťa! Tvoja Iči

* Marek: Snúbenička Anička moja, strašne moc ťa milujem, a ani si nevieš predstaviť, ako moc sa teším na náš veľký deň (28. 04. 01), keď ti poviem svoje ÁNO. Milujem ťa a som vďačný náhode, že som ťa stretol.

* Valentínsky pozdrav pre Elenku a Ľudku posielajú kolegovia.

* Majka, ľúbim ťa a chcem byť stále s tebou! Marek (TR)

* Tvoje decko – Ivetka: Decko moje, ty si také teliatko! Stále si myslíš, že ťa nemám rád. A máš pravdu. Ja ťa totiž MILUJEM!!

* Lucik, veľmi ťa milujem a som rád, že sme spolu. Chcem, aby to vydržalo aspoň do ďalšieho tisícročia. Tvoj Maroško

* Odkaz pre chutnú opičku a nechutnú papagájku zo Senca. I love you, I need you, I want you. Rudolf

* Myška – Tomáš: … mojej milovanej muške, more lásky maľujem… milujúca myška… mňam-mňam

* Marta, Tatry: Na milú mamenku v Trnave spomína a pozdravuje ju dcéra.

* Janka, Danka, poslúchajte a vydržte to chvíľu bezo mňa. mama Marta z Tatier

* Dievča, ľúbim ťa. Laco

* Jarko, ďakujem ti za všetko, čo si pre mňa urobil, a nezabudni. Katarína

* Martin – Anke B. z Bardejova: Možno je dobre, že všetci ľudia nie sú ako ty – to by bol svet asi príliš jednotvárny. Ale je super, že si ty a že si taká, aká si. A som veľmi šťastný, že ťa poznám… Martin

Ďalšie valentínske pozdravy nájdete tu

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

 1. Zázračná hranica kilometrov, po ktorej sa vám elektromobil neoplatí
 2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
 3. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
 4. Ako sa mení dynamika firiem?
 5. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
 6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
 7. Po Slovensku na motorke
 8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
 9. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
 10. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
 1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
 2. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 3. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
 4. Začíname prikrmovať: Ako vybrať detskú ovocnú výživu?
 5. Arónia: Spoznajte jej zázračné účinky na zdravie, chutné recepty
 6. Po Slovensku na motorke
 7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
 9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
 10. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
 1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 23 640
 2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 13 675
 3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 12 730
 4. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 10 783
 5. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 9 261
 6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 9 075
 7. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 329
 8. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 7 007
 9. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 5 432
 10. Po Slovensku na motorke 5 144
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu