Ladislav Odráška

Zoznam článkov autora

Kmeč: Rozhodla súdržnosť tímu

Hokejisti Nitry ako jediní vyhrali štvrťfinálovú sériu 4:0. V semifinále sú piaty rok v rade.27. mar 2017, o 11:40

Tréner Andrej Kmeč (na snímke v strede vzadu) je rád, že mužstvo zvládlo štvrťfinálovú sériu podľa predstáv.

Juniori Nitry nevyužili domáci mečbal

O výsledku štvrtého finále rozhodla tretia tretina, Nitrania v nej urobili dve školácke chyby, ktoré skúsení hostia potrestali.27. mar 2017, o 10:00

Vo štvrtom zápase finálovej série sa na konci radovali Trenčania. V tretej tretine totiž otočili z 2:1 na 2:3. O majstrovi rozhodne piaty zápas, ktorý sa hrá v pondelok 27. marca o 17.00 h v Trenčíne.

Futsalisti si z Nitry vezú bod aj pekné gesto fair play

V baráži o futsalovú extraligu sa v piatok odohralo západoslovenské derby. Nitrania trikrát viedli, spartakovci však trikrát vyrovnali.25. mar 2017, o 20:51

Férové gesto, ktoré nemá obdobu

Nitrania mohli hrať dve minúty presilovku 4 na 2, táto výhoda však podľa nich nie je povolená. Presilovky sa radšej športovo vzdali.25. mar 2017, o 10:56

Rozhodcovia mali na vec iný názor ako aktéri.

Poslanca Gauliedera našli mŕtveho

Príčiny smrti vyšetruje polícia. Pracuje s verziou, že by mohlo ísť o samovraždu.25. mar 2017, o 10:25

František Gaulieder bol jediný poslanec parlamentu, ktorého proti jeho vôli zbavili mandátu.

Futsalová remíza Nitry s TrnavouFoto

Futsalisti MFsK mali opäť podporu nitrianskych ultra fanúšikov.

Kurej odchádza z Bábu

Autor sedemnástich jesenných gólov si to namieril do tretej ligy.24. mar 2017, o 14:56

Marcel Kurej bol ťahúňom Bábu v jesennej časti.

V Klasove idú otáčať ihrisko

Súčasná hracia plocha nespĺňala parametre, po rekonštrukcii bude mať konečne tradičný obdĺžnikovitý tvar.24. mar 2017, o 10:00

Starosta Klasova Ján Balázs stojí pri rohu ihriska. Bránková čiara sa otočí o niekoľko stupňov, jej nové umiestnenie vyznačuje žltá bodkovaná čiara.

Hrával s Moravčíkom a stále nekončí. Futbal je jeho droga

Marián Šindler je ročník narodenia 1965. Patrí medzi najstarších hráčov, ktorí brázdia trávniky v nitrianskej oblasti.24. mar 2017, o 8:10

Dorastenci Plastiky Nitry v sezóne 1982/83. Marián Šindler sedí v dolnom rade druhý zľava, v druhom rade celkom vpravo je Ľubomír Moravčík. Pamätníci na snímke nájdu aj ďalšie známe mená ako Peter Hnilica, Juraj Vavrovič, Milan Rimanovský, Tibor Urban či Marián Süttö.

Cintorínska ulica bude jednosmerná

Autá budú parkovať šikmo. Mesto chystá aj opravy ďalších ciest.23. mar 2017, o 19:00

Ulicu vo Veči čakajú zmeny.

Fotogaléria: Janíkovce - Močenok 3:2

V Janíkovciach sa rozhodlo v druhom dejstve, domáci otáčali nepriaznivý výsledok.23. mar 2017, o 15:10

S loptou Juraj Jančiar, autor dvoch gólov. Stíha ho hrajúci tréner Močenku Radovan Paľo.

Škodu na smetiarskom aute nemá kto zaplatiť

Poisťovňa odmieta nahradiť škodu, nešlo podľa nej o náhodu.23. mar 2017, o 14:51

Pri druhej nehode odpadla z vozidla nádrž.

Kultúrny dom vo Veči čaká možno premena

Projekt na šaliansky podajú v druhom kole, uzávierka je 31. mája.23. mar 2017, o 10:05

Budova by mala byť energeticky menej náročná.

Primátor si prilepší

Zastupiteľstvo odhlasovalo odmenu aj pre hlavnú kontrolórku.23. mar 2017, o 8:06

Za zvýšenie hlasovalo 15 poslancov, proti boli traja.

Nitrania preleteli do semifinále. Zatiaľ nie je čo oslavovať, vravia

Tréner Andrej Kmeč dal svojim zverencom po sérii s Popradom voľno až do nedele.22. mar 2017, o 20:24

Corgoni zvládli sériu na výbornú.

Pokračoval súd s primátorom, vypovedali ďalší svedkovia

Proces bol odročený, ďalšie pokračovanie je na pláne v júni. Vystúpiť by mal posledný svedok František Gaulieder.20. mar 2017, o 13:20

Primátor Peter Paška so svojim právnym zástupcom po pojednávaní.

Do semifinále doleteli Čajky, Nitra bola dôstojným súperom (+FOTO)Foto

V sérii proti Piešťanom sa prejavila skúsenosť favorita.18. mar 2017, o 20:07

Hráčky BKM sa pobili o čo najlepší výsledok, Čajkám boli vyrovnaným súperom najmä v poslednej štvrtine.