Kam za futbalom na Záhorí

Futbalový program na tento víkend.16. nov 2017, o 10:43

Futbalová lopta - ilustračka.

Skalica vydrela víťazstvo gólom v závere z pokutového kopu

Skalickí futbalisti privítali v domácom prostredí bratislavský Inter a ten im narobil viac starostí ako čakali.27. okt 2017, o 19:44

MFK Skalica - Inter Bratislava

Vo štvrtok 26. októbra sa začalo slávnostné napúšťanie Kunovskej priehrady po viac ako dvojročnej prestávke.26. okt 2017, o 13:01

VIDEO, FOTO: Už zajtra sa začne napúšťať Kunovská priehrada, deň pred sa kosí a betónujeFoto

Už zajtra 26. októbra sa slávnostne spustí napúšťanie Kunovskej priehrady. Boli sme sa deň pred týmto termínom pozrieť ako finišujú posledné práce na priehrade.25. okt 2017, o 13:52

FK Senica privíta futbalistov MFK Ružomberok

Na futbalistov FK Senica čaká od 17:00 náročný súper z Ružomberka.21. okt 2017, o 12:53

Zo zápasu 2. kola Fortuna ligy MFK Ružomberok - FK Senica.

Jesenná časť sezóny sa blíži k svojmu záveru. Ponúkame vám program víkendových futbalových stretnutí na Záhorí od mužov až po prípravky.21. okt 2017, o 8:50

Slovnaft cup: O postupe Ružomberka v Skalici rozhodol jediný gól

Skaličania privítali v osemfinále Slovenského pohára fortunaligový Ružomberok. O postupe favorita rozhodol jediný presný zásah z kopačky Qoseho po polhodine hry.18. okt 2017, o 20:45

Slovnaft cup: MFK SKalica - MFK Ružomberok

Petrík chytil 10 sekúnd pred koncom trestné strieľanie a Skalica berie tri bodyFoto

Roman Petrík sa stal hrdinom zápasu 1. hokejovej ligy v Skalici, keď desať sekúnd pred koncom zlikvidoval trestné strieľania a domáci vyhrali tesne 4:3.18. okt 2017, o 19:21

HK Skalica po zlepšenom výkone v 3. tretine zdolal Michalovce.

ObFZ Senica: Súhrn výsledkov a komentárov uplynulého kola

Súhrn výsledkov a komentárov víkendového programu súťaží ObFZ Senica.16. okt 2017, o 7:59

Dve tesné prehry na domácom ľadeFoto

Trnavskí hokejisti majú za sebou smolný týždeň. Na domácom ľade privítali favoritov a zohrali s nimi vyrovnané zápasy. V oboch prípadoch prišli o čo i len bod v samom závere.15. okt 2017, o 10:44

Hokejmarket vybojoval v Diakovej bod, siahal po troch

Hokejbalisti Skalice siahali v Diakovej po víťazstve, ale v záverečnej minúte dostali gól v oslabení o dvoch hráčov a v predĺžení 27 sekúnd pred koncom inkasovali rozhodujúci zásah.14. okt 2017, o 15:04

Málokedy sa dostali Skaličania sami pred brankára Milana Murčeka ako v tomto prípade Marek Škadra.

Kam za futbalom na Záhori

Víkend opäť ponúka bohatú ponuku futbalových stretnutí na Záhorí.14. okt 2017, o 13:24

Ilustračná fotografia.

Skaličanom vyšla premiéra pod umelým osvetlením, keď síce so Zvolenom na prvý gól čakali až do konca prvej časti, ale potom už so súperom jasne dominovali.13. okt 2017, o 20:44

Radoasť Skaličanov po druhom góle z kopačky Jána Mizeráka.

Zdravotne zdecimovaní Skaličania nestačili v Prešove na lídra

Skaličania museli v zostave pre zdravotné problémy výrazne improvizovať a nakoniec nestačili na lídra súťaže a zaknihovali druhú prehru v sezóne.13. okt 2017, o 20:17

Zľava Roman Petrík, Martin Hujsa a Ondrej Janík z HK Skalica.

Hokejisti Skalice dokázali v Trnave strhnúť víťazstvo na svoju stranu necelú polminútu pred koncom stretnutia, keď sa presadila skúsená dvojica Hujsa - Vaškovič.11. okt 2017, o 17:42

Ondrej janík pred bránkou Trnavy po prvom góle Skalice.

MFK Skalica premiérovo v piatok pod umelým osvetlením

Futbalisti Skalice si tento piatok premiérovo vyskúšajú umelé osvetlenie na vlastnom štadióne.10. okt 2017, o 19:37

Umelé osvetlenie v Skalici je už funkčné.

V uplynulej sezóne bol najvýraznejšou osobnosťou skalického klubu senický odchovanec Ľubo Vaškovič.10. okt 2017, o 18:34