Vladimír Miček

Zoznam článkov autora

Futbalisti Skalice odohrali predposledné kolo 1. ligy na domácej pôde proti Lokomotíve Košice.28. máj 2017, o 17:49

Akcia pred úvodným gólom. Laci Szöcs nahráva pred bránku na gól Danielovi Šebestovi.

Marcel Lomnický - vrhač, ktorý začínal krasokorčuľovaním, navštívil Brezovú

V Brezovej pod Bradlom privítali vzácneho hosťa.28. máj 2017, o 8:26

Marcel Lomnický si to s mladými atlétmi rozdal aj v šprinte.

Hokejbalisti to zmákli, Skalica je premiérovo majster Slovenska

Hokejbalisti Hokejmarket Skalica získali premiérový titul v hokejbale, keď zdolali Kežmarok 3:1 na zápasy.21. máj 2017, o 17:00

Hokejmarket Skalica - majster Slovenska

Skalickí hokejbalisti proti Kežmarku s mečbalom! Sledujte online prenos

Hokejbalisti Hokejmarket Skalica vedú vo finálovej sérii s Kežmarkom 2:1 na zápasy a už dnes od 13:00 môžu rozhodnúť o premiérovom titule pre mesto trdelníkov.21. máj 2017, o 10:41

Michal Romančík sa teší z druhého gólu Hokejmarket Skalica v 3. finále hokejbalovej extraligy proti Kežmarku. Bude už dnes o majstrovi rozhodnuté?

Skaličania vydreli víťazstvo s Liptovským Mikulášom

Futbalisti Skalice dokázali naplno bodovať s Liptovským Mikulášom a stiahli náskok VSS Košice na šesť bodov.20. máj 2017, o 20:24

FOTOGALÉRIA: Skalica s mečbalom, Petrovič vychytal nulu

Hokejbalisti Skalice sú krôčik od titulu, keď vyhrali tretí duel finále extraligy 2:0.20. máj 2017, o 15:42

Radosť Skaličanov po postupe cez Martin.

Na Skalicu čaká bohatá supersobota - Trdlofest, futbal a finále hokejbalovej extraligy!

Skaličania majú počas soboty naozaj o bohatý program postarané. Už v dopoludňajších hodinách sa rozbehne Trdlofest, hneď poobede budú čakať na vašu podporu hokejbalisti a v podvečerných hodinách sú na rade…19. máj 2017, o 14:38

Martin Daniel, Jaro Martinusík a Milan Rampáček s tešia z gólu.

Senica sa lúči so sezónou? Bude z toho návšteva sezóny? Online prenos FK Senica - Spartak Trnava

FK Senica má v poslednom kole voľno a tak svoj posledný duel odohrá už v 32. kole Fortuna ligy, keď privíta na svojom ihrisku Spartak Trnava.19. máj 2017, o 12:25

Martinusík gólom v predĺžení vyrovnal stav série vo finále hokejbalovej extraligy

Dramatický druhý duel finále hokejbalovej extraligy rozhodlo opäť predĺženie, tentokrát však prialo Skalici.14. máj 2017, o 15:09

Michal Holaza (Hokejmarket Skalica)

FOTOGALÉRIA: Vicemajster Európy Ján Volko otváral atletickú dráhu v Jablonici

Strieborný z ME Ján Volko si tretry nechával podpisovať od Usaina Bolta, teraz dáva podpisy on.14. máj 2017, o 8:00

Ján Volko pri slávnostnom otváraní atletickej dráhy v Jablonici

Skaličania rozstrieľali Spišiakov na ich ihrisku 4:0

Skalickí futbalisti síce v prvom polčase v Spišskej Novej Vsi gól nedali, ale v druhom dali štyri a dosiahli pohodlné víťazstvo 4:0.13. máj 2017, o 18:53

Ilustračné foto. Daniel Šebesta a Ján Mizerák (MFK Skalica)

Hokejbalisti Skalice prehrali prvý zápas finále po predĺžení

Úvodný duel finálovej série prešiel až do predĺženia, v ktorom síce mala Skalica viac šancí, ale gól v ňom strelili Kežmarčania, ktorý sa ujali vedenia.13. máj 2017, o 16:43

Michal Salajka (Hokejmarket Skalica)

Stačilo disciplinárke na trest pre Kostelníka vyjadrenie Šestáka a jeho spoluhráča?

Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu (DK SFZ) vyniesla trest pre trénera MFK Skalica Jozefa Kostelníka.13. máj 2017, o 10:52

Šéf Disciplinárnej komisie SFZ Miroslav Vlk.

FOTOGALÉRIA: Eduard Šedivý si aj na šampionáte vyskúšal obranu aj útok: Sme profesionáli, nie dorastenci

Svoj premiérový šampionát si užíva plnými dúškami aj obranca Eduard Šedivý. Rodený Seničan, v súčasnosti hráč HC Košice si už v druhom zápase na šampionáte oprášil svoje útočné sklony.12. máj 2017, o 19:20

Eduard Šedivý počas zápasu s Talianskom.

Skalický obranca Martin Daniel pred finále hokejbalovej extraligy: "Máme povestné skalické srdéčko"

Skalica postúpila po tretíkrát v priebehu štyroch rokov do finále, ale na premiérový titul stále čaká.12. máj 2017, o 10:56

Obranca Hokejmarket Skalica Martin Daniel.

Vippokerpro Kežmarok - Hokejmarket Skalica, 1. finále hokejbalovej extraligy, online prenos

V hokejbalovej extralige štartuje finále Kežmarok - Skalica. MY vám z neho prinášame online prenos.12. máj 2017, o 9:36

Zvolenčania začali druhú časť nadstavby prehrou v Skalici

Stredajší zápas II. ligy sa futbalistom MFK Zvolen v Skalici nevydaril.11. máj 2017, o 17:18