V Sade Janka Kráľa sa uskutoční Bratislavský dobový piknik
Lúky Sadu Janka Kráľa pri Gotickej vežičke v bratislavskej Petržalke budú popoludní patriť Bratislavskému dobovému pikniku.
(TASR)
Ďalšie príspevky na tému: Bratislavský kraj
Na nádvorí Bratislavského hradu sa začínajú tradičné Letné shakespearovské slávnosti.
(TASR)Bratislavskí policajti upozorňujú vodičov na víkendové obmedzenie na zjazde a výjazde z diaľnice D2.
(TASR)Riaditeľku školy v bratislavskej Dúbravke odsúdili, fiktívne zamestnávala rodinu. Obvinenia z podvodu odmieta.
(SME)Podvodník sa vydával za policajta, seniorku plánoval obrať o desaťtisíc eur. V konaní jej podľa polície zabránil syn.
(TASR)Projekt protihlukovej steny Lamač na úseku diaľnice D2 sa dostáva do ďalšej etapy. Mení sa režim dopravy.
(TASR)Bratislavská krajská polícia obvinila 28-ročného muža zo zločinu lúpeže. Pokúsil sa prepadnúť banku.
(TASR)Diaľnica D2 v Bratislave pri Pečni je už plne prejazdná. Obmedzenia v smere z Maďarska do Malaciek už neplatia. Čítaj ďalej
Na diaľnici D2 v blízkosti križovatky Pečňa v smere z Maďarska do Malaciek rátať s obmedzeniami. Čítaj ďalej