Huliak tvrdí, že vakcinácia v čase covidu bola „kriminálna činnosť“ na európskej úrovni
Huliak tvrdí, že vakcinácia v čase covidu bola „kriminálna činnosť“. Mesterová z PS hovorí, že Kotlár sa hrá na vedca.
Minister športu a cestovného ruchu Rudolf Huliak (Smer) sa v relácii Na telo na Markíze zastal splnomocnenca vlády Petra Kotlára.
Vyhlásil, že už teraz sa v Európe ukazuje, že mRNA vakcíny nie sú v poriadku.
Poslankyňa Progresívneho Slovenska Zuzana Mesterová hovorí, že Kotlár sa hrá na vedca s mikroskopom za verejné financie.
(SME)Ďalšie príspevky z rubriky: Domov
Žilinka opäť využíva paragraf 363. Tentoraz však zachraňuje škody, ktoré priniesla koaličná novela trestných zákonov.
(SME)Prezidentské voľby v Poľsku vyhral muž, ktorý bol pred niekoľkými mesiacmi politicky neznámy. Čítaj ďalej
Ranný brífing: Ficova vláda siaha na sviatok slobody, z Markízy idú preč ďalší
Prečítajte si najdôležitejšie správy:
- Vo sviatok, ktorý si Fico ani nevšimol, sa už má pracovať. Transakčná daň dobehla 17. november
- Už to nie je Markíza, do ktorej som prišla. Odchádza z nej politická redaktorka Gabriela Kajtárová
- Neuškodili mu prostitútky ani pochybný byt. Kto je nový poľský prezident Nawrocki?
- Obrie dlhy a hra na mŕtveho chrobáka. Čerpačky predal OMV, zamestnancov bez výplat drží v šachu
- Škriniar našiel v Istanbule to, čo mu v Paríži chýbalo. Na Fenerbahce budem spomínať v dobrom, tvrdí
- Mala dobré vety a nepotrebovala sa pod ne podpísať. Zomrela Eva Borušovičová, autorka Matkina
Karikatúra dňa od Mikuláša Sliackeho: Nanič program
(SME)Koľko detí s autizmom sa v dospelosti osamostatní? Na Slovensku nevieme. V podcaste Vizita rozberáme ich cestu. (SME) Čítaj ďalej
Majú limity, koľko dotykov dokážu tolerovať. Fóbia narúša ich normálne fungovanie.
(SME)Ak sa dokáže pravosť Donatellovej busty Cecílie Gonzago, bude vystavená v Slovenskej národnej galérii. Čítaj ďalej
Gedrovi pribudlo záložné právo na jeho byt v Petržalke v prospech štátneho MH Manažmentu, píšu Aktuality.sk. Čítaj ďalej