Futbalista Samuel Mráz oficiálne prestúpil do Ženevy
Futbalista Samuel Mráz oficiálne prestúpil do Ženevy. So švajčiarskym klubom podpísal dvojročnú zmluvu.
(TASR)
Ďalšie príspevky na tému: Futbal
Futbalový Slovan odohrá v júli prvý prípravný zápas doma proti Wisle Krakov. Klub očakáva jedinečnú atmosféru.
(Sportnet)Muža, ktorý vrazil autom do davu v Liverpoole obvinili z úmyselného spôsobenia ťažkej ujmy na zdraví.
(Sportnet)Kvalifikačný zápas o postup do druhej futbalovej ligy medzi druhými tímami tretích líg sa bude hrať 7. júna vo Zvolene.
(Sportnet)Ján Maslo spomína na svoju kariéru, od futbalu však neodchádza, chce byť tréner.
(My Regióny)Slovenskí futbalisti odohrajú v júni dva prípravné zápasy, tréner Calzona povolal do reprezentácie troch nováčikov.
(Sportnet)Slovan Bratislava sa zaujíma o francúzskeho útočníka Claudyho M’Buyiho, ktorý strelil v uplynulej sezóne 21 gólov.
(Sportnet)Dorastenci Baníka Ostrava získali po vyše 20 rokoch majstrovský titul. Výraznou mierou sa oň pričinili dvaja Slováci.
(Sportnet)Futbalisti Manchestru United si nevylepšili náladu ani na ázijskom turné. S výberom Juhovýchodnej Ázie prehrali 0:1.
(TASR)