Bombic sa chcel dostať na slobodu
Obvinený extrémista Daniel Bombic žiadal o prepustenie z väzby, sudca pre prípravné konanie to však zamietol.
(Denník N)
Ďalšie príspevky z rubriky: Domov
Aj dnes to v škole učia zle. Teória o vnímaní chutí na jazyku neplatí. Viac v novej epizóde podcastu Brainstorming. (SME) Čítaj ďalej
Opozičné KDH kritizuje prezidenta za prihlásenie sa k zvýšeniu výdavkov na obranu bez politickej diskusie.
(TASR)Vo veku 55 rokov zomrela spisovateľka, scenáristka a režisérka Eva Borušovičová. Prispievala aj do denníka SME. Informuje STVR.
(STVR)Tlačová konferencia premiéra Fica a ministra Suska po stretnutí s monitorovacou skupinou europarlamentu.
Markíza obdržala tri výpovede zo spravodajstva, medzi nimi aj od redaktorky Kajtárovej, potvrdila televízia. Čítaj ďalej
Cynická obluda: Na medzinárodnú železničnú trať medzi Českom a Slovenskom sa cez víkend zrútil most.
(SME)Delegáciu europarlamentu si nikto z opozície neobjednal, hovorí Matovič. Europoslanci majú právo informovať sa.
(TASR)V mene kultúrno-etickej zvrchovanosti Slovenska je KDH ochotné pristúpiť na nechutný flirt so Smerom. Píše Ľubomír Jaško.
(SME)