Hanebný výsledok na Roland Garros. Belgická veteránka schytala dva kanáre
Belgická tenistka Yanina Wickmayerová dostala na Roland Garros dva kanáre. Bieloruske Azarenkovej podľahla 0:6, 0:6.
(Sportnet)
Ďalšie príspevky na tému: Tenis
Tenistka Iga Swiateková postúpila do tretieho kola Roland Garros, Raducanuovú zdolala hladko po setoch 6:1 a 6:2.
(TASR)Rebecca Šramková s Bulharkou Tomovovou postúpili do 2. kola štvorhry Roland Garros, vyradili americký pár.
(TASR)Brazílsky tínedžer Joao Fonseca nestratil proti nasadenému Hubertovi Hurkaczovi ani set. Rastúci tlak si nepripúšťa.
(Reuters)"Konečne môžem žiť slobodne a šťastne," vraví tenistka Daria Kasatkinová po zmene ruského občianstva na austrálske.
(Sportnet)Češka Sára Bejleková na Roland Garros stratila s nasadenou hráčkou iba štyri gemy. Vo výške 157 centimetrov našla výhodu.
(Sportnet)Cez 20 rokov patril k najvýraznejším postavám francúzskeho tenisu. Richard Gasquet sa na Roland Garros lúči s kariérou.
(Sportnet)Rebecca Šramková vypadla v 1. kole Roland Garros. Na úvod nestačila na obhajkyňu trofeje Igu Swiatekovú.
(Sportnet)Organizátori grandslamového Roland Garros si uctili bývalého španielskeho tenistu Rafaela Nadala.
(TASR)